Σκοπευτήριο Λαγκαδά (Δρακόντειο)

Απο μάρκα lambro τα sporting;
Τα rio λένε τίποτα;
απο μαρκα εσυ τι θες η θα βρεις
τα rio δεν τα εχω δοκημαση αλλα πο αλλα παιδια εδω μεσα που τα εριξαν ειπαν καλα λογια ριξε μια ματια εδω https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτικά-φυσίγγια.64/page-165#post-296636
θα βρεις οτι θες για τα σκοπευτικα
τα Lampo sporting καλο κ μαλακο φυσιγγη
 
Πρώτη φορά σε σκοπευτήριο ή στο συγκεκριμένο;
Πρώτη φορά θα ρίξω κι εγώ και το όπλο και η αρχή θα γίνει στο σκοπευτήριο :)
Το θεμα ειναι οτι μου ειπαν στο bαikal που έχω καλύτερα οι 100 πρωτες βολές να είναι με 32gr για το στρωσιμο και μετα να βαλω 28gr
 
Πρώτη φορά θα ρίξω κι εγώ και το όπλο και η αρχή θα γίνει στο σκοπευτήριο :)
Το θεμα ειναι οτι μου ειπαν στο bαikal που έχω καλύτερα οι 100 πρωτες βολές να είναι με 32gr για το στρωσιμο και μετα να βαλω 28gr
Κι ετσι θα κανεις για να γίνει σωστα ο κύκλος του οπλου.απο 32 έως 34 γρμαρια.το γράφει και στο manual
 
Κι ετσι θα κανεις για να γίνει σωστα ο κύκλος του οπλου.απο 32 έως 34 γρμαρια.το γράφει και στο manual
Ναι ετσι. Για την ακρίβεια λεει στο manual 35gr και κατω οι πρώτες 100-150 βολές. Απλως στο μαγαζι μου είπε ριξε με 32γρ αρχικα και μετά κατέβα ή ανέβασε γραμμάρια για σκοπευση ή κυνήγι.
 
Πρώτη φορά θα ρίξω κι εγώ και το όπλο και η αρχή θα γίνει στο σκοπευτήριο :)
Το θεμα ειναι οτι μου ειπαν στο bαikal που έχω καλύτερα οι 100 πρωτες βολές να είναι με 32gr για το στρωσιμο και μετα να βαλω 28gr
Καλή αρχή λοιπόν, να θυμάσαι ότι κάθε αρχή και δύσκολη. Μην ασχολείσαι με φυσίγγια (πιό πάνω ρώτησες, τι είναι καλό) , πρώτο σου μέλημα να δεις τι χρειάζεται ώστε να έρθει το όπλο στα μέτρα σου. Τα υπόλοιπα έπονται....!
 
Δέχομαι την πρόκληση..big smile.
Αλλά δεν έχεις καμία τύχη φιλαράκι..sarcastic. .yelling.
Ρε Γιώργο αστονε ησυχο.μετα θα λέει παλι οτι εχει στραβη κάνη οτι του φταίει το κοντάκι το φυσιγγι δεν ηταν αυτό που έπρεπε γι αυτό σου λεω αστονε
.sarcastic.
 
Κύριοι εγώ κατά της 11:00 την Κυριακή θα είμαι Δρακόντιο.
Αν ανέβει κανείς ας ειδοποιήσει να τα πούμε.
φιλεμου γιωργο μαλλων θα ερθω και εγω καμια βωλτα 99,9 τις 100,,,να γουσταρουμε κανα δυο πουλεςςςς.hunter..hunter..my man.
 
γιασας παιδες ενα πωλη ωμορφο πρωινο σημερα με λιγο κοσμο με τον φιλομου τον freman γουσταραμε απο δυο πουλες στο καπακι ηρθε και ο χριστοφορος με τα labrantor και ρηξαμε παρεα ολημαζι, καναμε την πλακαμας και περασαμε ωμορφα,,,και καπιες φωτο ολα τα μοντελα μαζεμεναααα.very funny..my man. image hosting 5mb ραντεβου παλι σε καμια 15αρια μερες μιας και θα ξανακανουνε αγωνες sportingfgr2
 
Πραγματικά μια πολύ ωραία μέρα την Κυριακή στο Δρακόντιο με τα φιλαράκια τον Σάκη και τον Χριστόδουλο.
Η Maxus μου βγάζει τρελά γούστα και την ερωτεύτηκα!
Παλικάρια να το ξανά οργανώσουμε πάλι!
 
Σακη πραγματικα εγω δεν την προλαβα την κοπελα ......

εδω σε αυτη τι φωτο εχω περιεργια τη σχολιαζουνε ο freman και tallas,,,,,μαλλων για την γκομενα .my man. .bye..bye.

αλλοι ηταν αυτοι που φορουσαν γυαλια, και οταν εβγενε το πουλ κοιτουσαν το μαρκ......very funny.
 
Πραγματικά μια πολύ ωραία μέρα την Κυριακή στο Δρακόντιο με τα φιλαράκια τον Σάκη και τον Χριστόδουλο.
Η Maxus μου βγάζει τρελά γούστα και την ερωτεύτηκα!
Παλικάρια να το ξανά οργανώσουμε πάλι!
Γιωργαρα και εγω περασα πολυ ωραια, μεσα οποτε θελετε να τα ξαναστησουμε τα οπλα μας ..... όντως πολυ ωραιο τουφεκι η μαξους.
Αααα και Σακη τι αλλη φορα τα τσιπουρα να τα πιουμε ολοι μαζι . . . . . .
 
Back
Top