Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Σήμερα ήταν από τις πιο ευχάριστες επισκέψεις που είχα στο σκοπευτήριο. Αρχικά είχα κανονίσει με πολύ καλή παρέα τον Ηλία και το Τεό 2 παιδιά που πάντα χαίρομαι να είμαστε παρέα. Έπειτα επιτέλους γνώρισα και αντάλλαξα δυο κουβέντες με τον δάσκαλο Leo. Παρότι προετοιμασμένος από γνωστούς και φίλους για το επίπεδο ανθρώπου που θα συναντούσα, ομολογώ ότι έμεινα έκπληκτος που με 2 απλές κουβέντες μου έδειξε τον μεγάλο πλούτο γνώσεων που κατέχει στο συγκεκριμένο άθλημα και τη μεταδοτικότητα. Ανυπομονώ να πραγματοποιήσω το μάθημα που σχεδιάζω εδώ και λίγο καιρό. Τέλος, να πω ότι τουφέκισα με ένα dt10 και ένα perazzi mxs. Οπλάρες και τα δύο διαφορετικής φιλοσοφίας.
Χάρηκα πολύ για την γνωριμία Μάνο και σε ευχαριστώ από καρδιάς για τα κολακευτικά σου λόγια!
 
Αρα αποκλείουμε perazzi- digweed ,randulovich, και άλλους..
Γυμναστικούλα παιδιά .sarcastic..sarcastic..yel.
Δεν κατηγόρησα το όπλο σου, την γνώμη μου έγραψα, κ μπορεί φυσικά να είναι λάθος, ο παγκοσμιος πρωταθλητης Hustwaite είχε πει σε βίντεο ότι το ιδανικό είναι μακριές κ ελαφρές κάνες, κ παλι θα, πω γουστα είναι αυτά
 
Δεν κατηγόρησα το όπλο σου, την γνώμη μου έγραψα, κ μπορεί φυσικά να είναι λάθος, ο παγκοσμιος πρωταθλητης Hustwaite είχε πει σε βίντεο ότι το ιδανικό είναι μακριές κ ελαφρές κάνες, κ παλι θα, πω γουστα είναι αυτά
Κρίμα τα μπράτσα του.... .sarcastic.
 
Back
Top