Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Πιτσιρίκο έτοιμασου , την Κυριακή το πρωί θα έχουμε μάχη

μάχη ???????? .terror. .terror. .terror. .terror.

ποιός μάχη ???
πού μάχη ???
πότε μάχη ???
μυστική μάχη ???
για όλους μάχη ???

δεν πετάμε έτσι μιά κουβέντα και όποιον πάρει ο χάρος ..................:p:p:p:p
 
μάχη ???????? .terror. .terror. .terror. .terror.

ποιός μάχη ???
πού μάχη ???
πότε μάχη ???
μυστική μάχη ???
για όλους μάχη ???

δεν πετάμε έτσι μιά κουβέντα και όποιον πάρει ο χάρος ..................:p:p:p:p
Ααααρρρρρωωωωωσττεεεεε , 30 του μηνος ετοιμάσου
 
ωραια περάσαμε αν και ριχναμε 8 ατομα σε ενα σταντ rotation
Πολύ καλύτερο το σύστημα rotation (για μένα) ... αν και σπάνια το εφαρμόζουν εδώ, λίγες φορές παίξαμε έτσι πέρυσι, που είχαμε μαζευτεί πολλοί, για να προλάβουν να ρίξουν όλοι.
Έτσι ξεκινούν όλοι από τον 1ο βατήρα και παίζουν συνεχόμενα και τους 5 βατήρες.
Ενώ με το άλλο σύστημα σε ομάδες, ευνοημένος είναι μόνο αυτός που αρχίζει πρώτος ... και ο 6ος (αν είναι 6 άτομα) !!! Από τις υπόλοιπες 4 θέσεις, η διακοπή μετά τον 5ο βατήρα, εμένα προσωπικά μου τη σπάει και με αποσυντονίζει, με αποτέλεσμα μετά, στον 1ο βατήρα να χάνω συνήθως τα 4 από τα 5 πιάτα (... μερικές φορές και στον 2ο) !!! ... :( :mad:
 
ο μανος σημερα με την ακαντεμια, το γαντακι και τα γυαλια ηταν ετοιμος για κυνηγι τρυγονιου στην νοτιο αφρικη γι αυτο και εριξε πολυ καλα! ωραια περάσαμε αν και ριχναμε 8 ατομα σε ενα σταντ rotation
Ακαντεμια ρε φίλε έχει, καθηγητης έγινε ο Μάνος
 
Πολύ καλύτερο το σύστημα rotation (για μένα) ... αν και σπάνια το εφαρμόζουν εδώ, λίγες φορές παίξαμε έτσι πέρυσι, που είχαμε μαζευτεί πολλοί, για να προλάβουν να ρίξουν όλοι.
Έτσι ξεκινούν όλοι από τον 1ο βατήρα και παίζουν συνεχόμενα και τους 5 βατήρες.
Ενώ με το άλλο σύστημα σε ομάδες, ευνοημένος είναι μόνο αυτός που αρχίζει πρώτος ... και ο 6ος (αν είναι 6 άτομα) !!! Από τις υπόλοιπες 4 θέσεις, η διακοπή μετά τον 5ο βατήρα, εμένα προσωπικά μου τη σπάει και με αποσυντονίζει, με αποτέλεσμα μετά, στον 1ο βατήρα να χάνω συνήθως τα 4 από τα 5 πιάτα (... μερικές φορές και στον 2ο) !!! ... :( :mad:

rotation παίζονται όλοι οι σοβαροί αγώνες .
δεν υπάρχει άλλος τρόπος , ειδικά όταν υπάρχουν πολλοί αγωνιζόμενοι.
 
Σπύρο ωραία η σημερινή βόλτα. Χάρηκα που ρίξαμε μαζί. Μια χαρά τα πήγες κι εσύ, ειδικά στη δεύτερη πουλα που είχε και ωραίες κυνηγετικες βολές πήγες άριστα. Όπως σου ειπα η plus ειναι κανόνι,έχει πολύ καλό ζύγισμα και τα καλύτερα πλαστικά που εχω δει εγώ.
 
ο μανος σημερα με την ακαντεμια, το γαντακι και τα γυαλια ηταν ετοιμος για κυνηγι τρυγονιου στην νοτιο αφρικη γι αυτο και εριξε πολυ καλα! ωραια περάσαμε αν και ριχναμε 8 ατομα σε ενα σταντ rotation
Τι γάντι που του πούλησα τον ανέβασε επίπεδο .very funny..very funny.
 
Back
Top