Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ


.......... αν δεν ήταν τα δύο όπλα , η φωτό μοιάζει σαν να σηκώθηκαν από την κερκίδα ( πλαστικές καρέκλες ) οι οπαδοί του πανκουρελιακού για αναμνηστική φωτό έπειτα από την νίκη επί του αστέρα κάτω ραχούλας στο ομώνυμο γήπεδο. .yelling..yelling..yelling.

.......... χάθηκε καμμιά φωτό με όπλα στο βατήρα , με κάποιο κάπνισμα , με έναν double sim έστω ........

........ έτσι για να μας φτιάξετε :(:(:(:(
 
καλημερες και καλο τριημερο!!! θελω να ρωτησω για το σκοπευτηριο γιατι δεν εχω ξαναπαει ειναι εξοπλισμενο φουλ οπως τησ μαλακασας? εχει φυσιγγια καφεδεσ και τετοια ?
 
καλημερες και καλο τριημερο!!! θελω να ρωτησω για το σκοπευτηριο γιατι δεν εχω ξαναπαει ειναι εξοπλισμενο φουλ οπως τησ μαλακασας? εχει φυσιγγια καφεδεσ και τετοια ?

........ κοίτα , το πρώτο ζητούμενο είναι να έχει πιατάκια , γιατί πολύ συχνά τελειώνουν !!!!!!!!!!
για φυσίγγια δεν έχω άποψη , αλλά μην περιμένεις και πολλά.
τώρα για καφέδες , νερά , σαντουιτσάκια κλπ θα βρείς .
δεν έχει το πράσινο της Μαλακάσας αλλά .........
.......... εκείνο που πραγματικά αξίζει είναι το ανοιχτό πεδίο και το φόντο και τα 3 πλέον γήπεδα sporting ( όταν παίζουν όλα ).
 
........ κοίτα , το πρώτο ζητούμενο είναι να έχει πιατάκια , γιατί πολύ συχνά τελειώνουν !!!!!!!!!!
για φυσίγγια δεν έχω άποψη , αλλά μην περιμένεις και πολλά.
τώρα για καφέδες , νερά , σαντουιτσάκια κλπ θα βρείς .
δεν έχει το πράσινο της Μαλακάσας αλλά .........
.......... εκείνο που πραγματικά αξίζει είναι το ανοιχτό πεδίο και το φόντο και τα 3 πλέον γήπεδα sporting ( όταν παίζουν όλα ).
δεν χρειαζεται αδεια σκοπευτικη ετσι?
 
Τι εννοείς 100 τον χρόνο ; Εγώ την έβγαλα πέρυσι με 65 και ανανέωση εφέτος 35
Αυτο μου ειπε αυτο σας λεω.μου φανηκε παραξενο και για αυτο το ανεφερα.ισως μπερδευτηκε ο ανθρωπος.και δεν μου ανεφερε χαρτι ιατρου...
 
στον Πάρνης
€20 για τον Σύλλογο
€25 για ΣΚΟΕ
€20 καρδιολόγος ( με ΕΟΠΥΥ ) εκτός και αν έχεις δικό σου γιατρό και βάλει απλά την τζίφρα και σφραγίδα οπότε γλυτώνεις το €20ρικο
Στον Βόλο έδωσα 35 ,λογικά ο εκεί σύλλογος είναι στα 10 €
 
Back
Top