Σκέφτομαι να αγοράσω...

Κατ' αρχάς ευχαριστώ όσους μπαίνουν στον κόπο να απαντήσουν σε έναν προβληματισμό.
Μου τη δίνει, που ενώ υπάρχουν αριστερές εκδόσεις, 4 για την sx4 εδώ δεν τις εισάγουν καν :(
Άρα σε αέρια και αριστερή παίζουν μόνο baikal 155, beretta A400 kai fabarm L4S / xlr.
Εκτός της Α400, τις άλλες τις έχω πιάσει και δεν είχα ενθουσιαστεί.
Ποια από όλες είναι η πιο μαλακή από ανάκρουση;
Α400
 
Κατ' αρχάς ευχαριστώ όσους μπαίνουν στον κόπο να απαντήσουν σε έναν προβληματισμό.
Μου τη δίνει, που ενώ υπάρχουν αριστερές εκδόσεις, 4 για την sx4 εδώ δεν τις εισάγουν καν :(
Άρα σε αέρια και αριστερή παίζουν μόνο baikal 155, beretta A400 kai fabarm L4S / xlr.
Εκτός της Α400, τις άλλες τις έχω πιάσει και δεν είχα ενθουσιαστεί.
Ποια από όλες είναι η πιο μαλακή από ανάκρουση;
Τώρα αυτό πιστεύω είναι και λίγο υποκειμενικό. Για να το διαπιστώσεις θα πρέπει να ρίξεις και τα 4 με ίδιο φυσίγγι και να σου ταιριάζει το κοντάκι και στα 4.
Εγώ που είχα SX4 και L4S, η πρώτη ήταν πιο μαλακή, αλλά αυτό δε σε αφορά. Για τα άλλα δεν έχω άποψη.
 
Κατ' αρχάς ευχαριστώ όσους μπαίνουν στον κόπο να απαντήσουν σε έναν προβληματισμό.
Μου τη δίνει, που ενώ υπάρχουν αριστερές εκδόσεις, 4 για την sx4 εδώ δεν τις εισάγουν καν :(
Άρα σε αέρια και αριστερή παίζουν μόνο baikal 155, beretta A400 kai fabarm L4S / xlr.
Εκτός της Α400, τις άλλες τις έχω πιάσει και δεν είχα ενθουσιαστεί.
Ποια από όλες είναι η πιο μαλακή από ανάκρουση;
Με Κικοφ η α400

Χωρίς η Φαμπαρμ
 
Σε λίγο θα πάρεις καρδούλα από τον @outlander
Μετά από τόσο τσάι....λυγισες και συ....κοντεψες να πνιγείς..... πόσο να αντέξεις....🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Είχα μόνο 2 επιλογές ... με αυτές τις 2 δεν το συζητάω.
Αν αντί για Α300 έλεγε Α400 θα ήταν, ... πάρε το ένα και βάρα το άλλο 🤣
Για το ρέμα και οι δύο ... 🤣
 
Ψήνομαι για winchester sx4 με ξύλα. Όλοι λένε ότι είναι από τα πιο μαλακά όσον αφορά την ανάκρουση (αυχενικό γαρ...). Με φρενάρει το γεγονός ότι έρχεται μόνο σε δεξιά έκδοση, ενώ εγώ επωμίζω αριστερά. Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη!
Benelli αριστερή με comfort 2.
Μην πάρεις δεξί όπλο.
 
Σας έχω ενα δύσκολο.
Beretta a300 outlander η fabarm l4s;

Κώστα η l4s έχει και περίεργο σχήμα στο τελείωμα της βασης. Λοξό. Εκεί που εφάπτεται με το κοντάκι. Και δεν ξέρω αν έχει ανοχές σε περίπτωση που δεν σου έρχεται να παίξει ρασπα. Ρώτα τον Βαγγέλη για σίγουρα.
 
Κώστα η l4s έχει και περίεργο σχήμα στο τελείωμα της βασης. Λοξό. Εκεί που εφάπτεται με το κοντάκι. Και δεν ξέρω αν έχει ανοχές σε περίπτωση που δεν σου έρχεται να παίξει ρασπα. Ρώτα τον Βαγγέλη για σίγουρα.
Την είχα την l4s. Είναι οκ.
 
Είχα μόνο 2 επιλογές ... με αυτές τις 2 δεν το συζητάω.
Αν αντί για Α300 έλεγε Α400 θα ήταν, ... πάρε το ένα και βάρα το άλλο 🤣
Για το ρέμα και οι δύο ... 🤣
Καραμπίνα πάνω από 1000 και κάτι ψιλά το πολύ, όχι. Δεν αξίζουν.
 
Back
Top