Σκέφτομαι να αγοράσω...

Σεμινάριο ασφαλούς χειρισμού όπλου, σε κατοικημένο τόπο.
Άμα έχεις ρουφήξει και κάνα τσιπουρακι μεσημεριανό φτιάχνει και η μέρα.
Και το κρασισι έχει τέτοια αποτελέσματα ,την άλλη μέρα κάνεις και τον άνηξερο.
 
Για τη φωτό το ποσταρω. Έλεος!! Σαμπρέλες έχουν στο κεφάλι;
https://www.car.gr/xyma/view/323356966-fabarm-lion-368
Είναι για να πειστούν οι υποψήφιοι αγοραστές πώς όντως δουλεύει και μάλιστα πώς δεν λειτουργεί ως μονόκαννο από τις εμπλοκές όπως άλλες Fabarm (2 κάλυκες στον αέρα).
 
Ψήνομαι για winchester sx4 με ξύλα. Όλοι λένε ότι είναι από τα πιο μαλακά όσον αφορά την ανάκρουση (αυχενικό γαρ...). Με φρενάρει το γεγονός ότι έρχεται μόνο σε δεξιά έκδοση, ενώ εγώ επωμίζω αριστερά. Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη!
 
Ψήνομαι για winchester sx4 με ξύλα. Όλοι λένε ότι είναι από τα πιο μαλακά όσον αφορά την ανάκρουση (αυχενικό γαρ...). Με φρενάρει το γεγονός ότι έρχεται μόνο σε δεξιά έκδοση, ενώ εγώ επωμίζω αριστερά. Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη!

Σαν όπλο μου αρέσει πάρα πολύ. Στη θέση σου όμως θα διάλεγα κάτι σε αριστερή έκδοση.
 
Ψήνομαι για winchester sx4 με ξύλα. Όλοι λένε ότι είναι από τα πιο μαλακά όσον αφορά την ανάκρουση (αυχενικό γαρ...). Με φρενάρει το γεγονός ότι έρχεται μόνο σε δεξιά έκδοση, ενώ εγώ επωμίζω αριστερά. Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη!
Είναι από τις καλύτερες επιλογές. Για το άλλο που δε βγαίνει αριστερή, αν σε εμποδίζει, άστο.
 
Ψήνομαι για winchester sx4 με ξύλα. Όλοι λένε ότι είναι από τα πιο μαλακά όσον αφορά την ανάκρουση (αυχενικό γαρ...). Με φρενάρει το γεγονός ότι έρχεται μόνο σε δεξιά έκδοση, ενώ εγώ επωμίζω αριστερά. Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη!
Δεν νομιζο να έχει φλάντζες για αλλαγή κλίσεων είναι πρόβλημα αυτό για αριστερο
 
Ψήνομαι για winchester sx4 με ξύλα. Όλοι λένε ότι είναι από τα πιο μαλακά όσον αφορά την ανάκρουση (αυχενικό γαρ...). Με φρενάρει το γεγονός ότι έρχεται μόνο σε δεξιά έκδοση, ενώ εγώ επωμίζω αριστερά. Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη!
Γιάννη μου με αγάπη στο λέω, καλύτερα μπαικαλ 155 αερίων ( για την ανάκρουση έχει σημασία) και αριστερή, πάρα οποιοδήποτε άλλο αυτογεμες που είναι κατασκευασμένο για δεξιοεπωμιζοντες. Δεν αξίζει τον κόπο να κινδυνεύουν τα μάτια σου σε κάθε τουφεκιά. Τα γυαλιά είναι μια λύση, αλλά είσαι σίγουρος ότι δεν θα τα ξεχάσεις ποτέ;
 
Γιάννη μου με αγάπη στο λέω, καλύτερα μπαικαλ 155 αερίων ( για την ανάκρουση έχει σημασία) και αριστερή, πάρα οποιοδήποτε άλλο αυτογεμες που είναι κατασκευασμένο για δεξιοεπωμιζοντες. Δεν αξίζει τον κόπο να κινδυνεύουν τα μάτια σου σε κάθε τουφεκιά. Τα γυαλιά είναι μια λύση, αλλά είσαι σίγουρος ότι δεν θα τα ξεχάσεις ποτέ;
Συμφωνώ απόλυτα.
 
Ψήνομαι για winchester sx4 με ξύλα. Όλοι λένε ότι είναι από τα πιο μαλακά όσον αφορά την ανάκρουση (αυχενικό γαρ...). Με φρενάρει το γεγονός ότι έρχεται μόνο σε δεξιά έκδοση, ενώ εγώ επωμίζω αριστερά. Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη!
Δεξια καραμπίνα για αριστερόχειρα Απορρίπτεται!!!
 
Δεν νομιζο να έχει φλάντζες για αλλαγή κλίσεων είναι πρόβλημα αυτό για αριστερο
Δεν είναι οι φλάντζες το μεγαλύτερο πρόβλημα, το κλείστρο είναι...
Δες τι έγραψε το παλληκάρι:
Γιάννη μου με αγάπη στο λέω, καλύτερα μπαικαλ 155 αερίων ( για την ανάκρουση έχει σημασία) και αριστερή, πάρα οποιοδήποτε άλλο αυτογεμες που είναι κατασκευασμένο για δεξιοεπωμιζοντες. Δεν αξίζει τον κόπο να κινδυνεύουν τα μάτια σου σε κάθε τουφεκιά. Τα γυαλιά είναι μια λύση, αλλά είσαι σίγουρος ότι δεν θα τα ξεχάσεις ποτέ;
 
Κατ' αρχάς ευχαριστώ όσους μπαίνουν στον κόπο να απαντήσουν σε έναν προβληματισμό.
Μου τη δίνει, που ενώ υπάρχουν αριστερές εκδόσεις, 4 για την sx4 εδώ δεν τις εισάγουν καν :(
Άρα σε αέρια και αριστερή παίζουν μόνο baikal 155, beretta A400 kai fabarm L4S / xlr.
Εκτός της Α400, τις άλλες τις έχω πιάσει και δεν είχα ενθουσιαστεί.
Ποια από όλες είναι η πιο μαλακή από ανάκρουση;
 
Back
Top