Σκέφτομαι να αγοράσω...

Βασιλη @gvp9000 λοιπόν έχουμε νέα από την αστυνομία για την διαγραφή του οπλου. το πήγε εκεί και οι "ειδικοι" στα όπλα αποφάσισαν ότι δεν μπορεί να πουλήσει τίποτα από το όπλο. Γιατι λέει γράφουν πάνω τα κομμάτια κωδικούς και το όπλο πρέπει να διαγραφεί ολόκληρο. Όχι κομμάτια του. επίσης χρειάζεται μια βεβαίωση από οπλουργο που να λέει ότι δεν είναι λειτουργικό για να το διαγράψουν.
 
Βασιλη @gvp9000 λοιπόν έχουμε νέα από την αστυνομία για την διαγραφή του οπλου. το πήγε εκεί και οι "ειδικοι" στα όπλα αποφάσισαν ότι δεν μπορεί να πουλήσει τίποτα από το όπλο. Γιατι λέει γράφουν πάνω τα κομμάτια κωδικούς και το όπλο πρέπει να διαγραφεί ολόκληρο. Όχι κομμάτια του. επίσης χρειάζεται μια βεβαίωση από οπλουργο που να λέει ότι δεν είναι λειτουργικό για να το διαγράψουν.
Θα ρωτήσω και εγώ όταν ξαναπάω σε καμιά δεκαπενταριά μέρες να δώ τι θα μου πούνε
 
Θα ρωτήσω και εγώ όταν ξαναπάω σε καμιά δεκαπενταριά μέρες να δώ τι θα μου πούνε

το ότι που είπαν ότι τα κομμάτια του οπλου έχουν κωδικούς πάνω? δηλαδή η πάπια και το κοντάκι έχει κωδικό ? του πρότειναν και το επίσης ωραίο. κράτα το για κειμήλιο. και τους λέει να με ζαλίζεται κάθε δέκα χρόνια για τα χαρτιά ενός οπλου που δεν δουλεύει? 🤣 🤣
 
Βασιλη @gvp9000 λοιπόν έχουμε νέα από την αστυνομία για την διαγραφή του οπλου. το πήγε εκεί και οι "ειδικοι" στα όπλα αποφάσισαν ότι δεν μπορεί να πουλήσει τίποτα από το όπλο. Γιατι λέει γράφουν πάνω τα κομμάτια κωδικούς και το όπλο πρέπει να διαγραφεί ολόκληρο. Όχι κομμάτια του.
Καλά κρασιά ...
επίσης χρειάζεται μια βεβαίωση από οπλουργο που να λέει ότι δεν είναι λειτουργικό για να το διαγράψουν.
Αυτό το ήξερα
 
Η βλητική υπεροχή πληρώνεται πες του ... 😁
Εδώ εν έτη 2023 όταν πρόκειται για πώληση για να ανέβει κανένα €υρώ το όπλο αναφέρεται η χρυσή σκανδάλη σαν προτέρημα, η βλητική υπεροχή δεν θα πληρωθεί
 
Στο γρήγορα γρήγορα θα του έκοβες την καλημέρα ή θα του έβγαζες τα νύχια με την τανάλια μέχρι να ενδώσει

σε δύο χρόνια θα έχει μπει στο κλαμπ με τα ελαφακια ;) τον είχα ψήσει. αλλά του έσπασε η βάση και σου λέει πάρε μπενελλι να είσαι σίγουρος ότι δεν χαλάει τουλάχιστον
 
Έλυσα την guerini .Με σιγουριά η ποιότητα κατασκευής του όπλου είναι πολύ πάνω από τον μέσο όρο ,τόσο χρόνων και νομίζεις κάποια από τα λίγα εξαρτήματα που έχει ότι είναι καινούρια.
Γιαννο ζεστες καννες φιλε το οπλο ειναι απλα εξαιρετικο, το συστημα αδρανειας της guerini ειναι special Οι παντοφλες ειναι guerini collection?.yel.
 
Βασιλη @gvp9000 λοιπόν έχουμε νέα από την αστυνομία για την διαγραφή του οπλου. το πήγε εκεί και οι "ειδικοι" στα όπλα αποφάσισαν ότι δεν μπορεί να πουλήσει τίποτα από το όπλο. Γιατι λέει γράφουν πάνω τα κομμάτια κωδικούς και το όπλο πρέπει να διαγραφεί ολόκληρο. Όχι κομμάτια του. επίσης χρειάζεται μια βεβαίωση από οπλουργο που να λέει ότι δεν είναι λειτουργικό για να το διαγράψουν.
περα απο καννη βαση που αλλου εχει νουμερα το οπλο .για κοιτα μεσα στο κοντακι καποιοι βαζουν διαφορα μεσα ,φυλακτα εικονες, εσωρουχα απο γκομενες κλπ Μαλλον αυτα ειδαν τα αλανια και μπερδευτικαν
 
Γιαννο ζεστες καννες φιλε το οπλο ειναι απλα εξαιρετικο, το συστημα αδρανειας της guerini ειναι special Οι παντοφλες ειναι guerini collection?.yel.
Εμένα γιατί δε μου βρήκες τέτοιο σαν του Γιάννου ρε?
Θα πάρω τοζ να μάθεις
Θα σε μουρλάνω με τις μοντίφες που θέλω να κάνω.
 
περα απο καννη βαση που αλλου εχει νουμερα το οπλο .για κοιτα μεσα στο κοντακι καποιοι βαζουν διαφορα μεσα ,φυλακτα εικονες, εσωρουχα απο γκομενες κλπ Μαλλον αυτα ειδαν τα αλανια και μπερδευτικαν

εδώ του πρότειναν να το κρατήσει σαν κειμήλιο γιατί βαριόντουσαν να κανουν την διαδικασία
 
Θα μου βάλεις ράγα πικατίνι με σκοπευτικό απο κείνα τα τακτικαλ με τα φωτάκια και την οθονίτσα, βάση για φακό με διακόπτη στην παπια και αορτηρα 3 σημείων. Και πτυσσόμενο κοντάκι
Να του πεις να σου βάλει και mp3 player.
Είναι χρήσιμο μερικές φορές ... περνάει ευχάριστα η ώρα.
 
Back
Top