Σκέφτομαι να αγοράσω...

Το μαλλί είναι ότι καλύτερο για εσώρουχα και κάλτσες και το πιο ακριβό. Την ίδια στιγμή το μεγαλύτερο μέρος της παραγωγής μαλλιού στην Ελλάδα πετιέται γιατί όλη η αλυσίδα μεταποίησης έχει διαλυθεί με αποκλειστική ευθύνη των κυβερνήσεων τα τελευταία 30 χρόνια, όπως και το σύνολο της κλωστουφαντουργιας μας.
Πες τα Λευτέρη! Δεν θέλουμε πρωτογενή τομέα στην Ελλάδα, θα κάνουμε εισαγωγή, ας είναι καλά τα παλικάρια που αράζουν στα έδρανα της Βουλής!
 
https://www.car.gr/xyma/view/325760209-victor-sarasqueta

Από το χρόνου κάνω και εγώ όνειρα για ένα πλάγιο που λείπει από τον οπλοβαστο

Victor τα έχω καψούρα αλλά ανάλογα ότι βρεθει και ευκαιρία
έχει 3 πλαγιοκανα στην αγγελία που έβαλες ο ίδιος.ανθρωπος.ενα και ένα ειδικά εκείνο το Aya το 25αρι.love.

πάντως δύσκολα ακόμα θα παίξει σε μεταχειρισμένο το legero πόσα να χουν πουληθεί,ultra light έχει θα βρει εύκολα ο Γιάννης αν και τα περισσότερα παίζουν με 62κανες υπομονή θέλει και παίζει και τ χρημα.ευκαιριες βρίσκονται
 
Για τη νέα σεζόν ( πρώτα ο Θεός, υγεία να'χουμε) έχω αποφασίσει την αγορά ενός όπλου για περπάτημα. Όσο αφορά δίκανο έχω κατασταλάξει σε Beretta ultra light με κανη 67 εκ και Verney Carron sagitaire nt ergal...... μεγάλο αουτσάιντερ παίζει μια benelli becaccia 20 διαμέτρημα.
Αν θυμάμαι καλά έχεις την Άσσο;
 
Για τη νέα σεζόν ( πρώτα ο Θεός, υγεία να'χουμε) έχω αποφασίσει την αγορά ενός όπλου για περπάτημα. Όσο αφορά δίκανο έχω κατασταλάξει σε Beretta ultra light με κανη 67 εκ και Verney Carron sagitaire nt ergal...... μεγάλο αουτσάιντερ παίζει μια benelli becaccia 20 διαμέτρημα.
Με το καλό το ultra light. Ειδικά σε 67 που το έχω και εγώ το έχω βολευτεί και το ζύγισμα του είναι τέλειο. Θα το κατά ευχαριστηθείς..
 
https://www.car.gr/xyma/view/325760209-victor-sarasqueta

Από το χρόνου κάνω και εγώ όνειρα για ένα πλάγιο που λείπει από τον οπλοβαστο

Victor τα έχω καψούρα αλλά ανάλογα ότι βρεθει και ευκαιρία
Εχω ενα ιδιο σχεδον ,το ειχε φερει απο αμερικη ο γειτονας μου και λιγο πριν φυγει απο τη ζωη σχεδον 90 το χαρισε στον γιο μου .Δεν το εχω κυνηγησει καθολου λογο βαρους .Εντυπωση μου ειχε κανει που εχει αυλους 18,5
 
Το μαλλί είναι ότι καλύτερο για εσώρουχα και κάλτσες και το πιο ακριβό. Την ίδια στιγμή το μεγαλύτερο μέρος της παραγωγής μαλλιού στην Ελλάδα πετιέται γιατί όλη η αλυσίδα μεταποίησης έχει διαλυθεί με αποκλειστική ευθύνη των κυβερνήσεων τα τελευταία 30 χρόνια, όπως και το σύνολο της κλωστουφαντουργιας μας.

συμφωνώ απόλυτα φίλε μου. και δυστυχώς συμβαίνει σε πολλούς και διαφορετικούς τομείς αυτό. λες και το κάνουν επίτηδες και στοχευμενα να διαλύσουν κάθε τι που παράγει αυτή η χώρα
 
View attachment 67083

άλλη παραγγελία περίμενα άλλη μου ήρθε πρώτα. εντωμεταξύ με ρωτάει η πιτσιρίκα στο μαγαζί.... 4 ζευγάρια κάλτσες 36 ευρώ? τι κάλτσες είναι αυτές? αθώο μου πλάσμα και να ξερες...... 🤣 🤣🤣
Δεν βρωμανε προβατίνα αυτές?
 
συμφωνώ απόλυτα φίλε μου. και δυστυχώς συμβαίνει σε πολλούς και διαφορετικούς τομείς αυτό. λες και το κάνουν επίτηδες και στοχευμενα να διαλύσουν κάθε τι που παράγει αυτή η χώρα
Την φράση "λές και" γιατί την πρόσθεσες στην υπόλοιπη πρόταση;
Το ξέρουμε ότι γίνεται εσκεμμένα εδώ και δεκαετίες σε κάθε παραγωγικό κλάδο.
Οι Ευρωπαίοι φίλοι και εταίροι πρώτοι και καλύτεροι σ' αυτή τη δουλειά.
 
Για τη νέα σεζόν ( πρώτα ο Θεός, υγεία να'χουμε) έχω αποφασίσει την αγορά ενός όπλου για περπάτημα. Όσο αφορά δίκανο έχω κατασταλάξει σε Beretta ultra light με κανη 67 εκ και Verney Carron sagitaire nt ergal...... μεγάλο αουτσάιντερ παίζει μια benelli becaccia 20 διαμέτρημα.
Γιαννακό είδες στα μεταχειρισμένα εδώ στις αγγελίες ένα Verney που δίνει ο Νίκος cal 20? Λουλούδι είναι το άτιμο!!! Για τσεκαρετο πραγματικά πολύ ωραίο ντουφέκι!!!! Αν ήταν λίγο καλύτερα τα οικονομικά μου δεν θα το σκεφτόμουν και πολύ!!
 
Το μαλλί είναι ότι καλύτερο για εσώρουχα και κάλτσες και το πιο ακριβό. Την ίδια στιγμή το μεγαλύτερο μέρος της παραγωγής μαλλιού στην Ελλάδα πετιέται γιατί όλη η αλυσίδα μεταποίησης έχει διαλυθεί με αποκλειστική ευθύνη των κυβερνήσεων τα τελευταία 30 χρόνια, όπως και το σύνολο της κλωστουφαντουργιας μας.
Θυμάμαι την μανούλα μου πως έκλαιγε όταν έκλεισε το κλωστιριο που δούλευε από μικρό κοριτσάκι που ήρθε από το χωριό!!! Λες και ήταν δικό της!!! Μέχρι και τμήμα σε ΤΕΙ υπήρχε κλωστοϋφαντουργίας! Τεράστιο πλήγμα η απώλεια του τομέα για την οικονομία μας!!! Δεν πειράζει γίναμε καλοί σερβιτόροι όμως!!!!!
 
Θυμάμαι την μανούλα μου πως έκλαιγε όταν έκλεισε το κλωστιριο που δούλευε από μικρό κοριτσάκι που ήρθε από το χωριό!!! Λες και ήταν δικό της!!! Μέχρι και τμήμα σε ΤΕΙ υπήρχε κλωστοϋφαντουργίας! Τεράστιο πλήγμα η απώλεια του τομέα για την οικονομία μας!!! Δεν πειράζει γίναμε καλοί σερβιτόροι όμως!!!!!
Για γελια η για κλαματα ειμαστε ;
 
Back
Top