Σημαδεύοντας την επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η Ζωίτσα ... να την ξαμολούσαμε στην Γερμανία να έρχονταν με 300δις (κατοχικά δάνεια) πίσω να μας τα μοίραζε.
Χρέος φυσικά θα το διέγραφαν.

Αμέσως μετά θα ψηφίζαμε τον άλλο τον ψεκασμένο τον Σώρρα με κάτι ομόλογα δεν ξέρω και εγώ πόσα τρις (2 τρις ?).
Θα μας τα μοίραζε και αυτός (μαζί του θα τα πάρει ?).

Και μετά θα έπαιρνα ένα DT11 να κάνω καμιά σοβαρή βλητική δοκιμή στην Καραϊβική.
Σε βλέπω αρκετά προσγειωμένο , εύγε!!
 
Προς το παρόν διαβάζω βρισιδια εύκολο για όποιον κάνει κριτική ,αυτό που δεν διαβάζω είναι ποιος θα έπρεπε να είναι πρώτος.
Mήπως ο ''Κανένας'';Αν και πέρα από την πλάκα με τον ''Κανένα'' δεν κυβερνιέται η χώρα... .think.
 
Mήπως ο ''Κανένας'';Αν και πέρα από την πλάκα με τον ''Κανένα'' δεν κυβερνιέται η χώρα... .think.
Το κανένας δεν παίζει ούτε τα μικρά κόμματα που λένε ότι θέλουν εκ του ασφαλούς.Η μεγάλη αποχή είναι πρόβλημα τόσο μεγάλο ποσοστό να μην τους νοιάζει τίποτα.
 
Να αλλάξω λίγο θέμα
Επιτρέπετε.

https://www.lagadas.net/index.php?act=viewProd&productId=13239

Δεν πρέπει να τους πάει στα δικαστήρια τώρα και αυτήν που τράβηξε το βίντεο αλλά και το σωματείο που τον διέσυρε και το αναπαρήγαγε;;;
Η νεα τάξη πραγμάτων !
Φιλόζωοι του κώλου και γενικώς τα πάντα υπερ του κώλου.
 
Είναι φρικιαστικό,το video.
Εχουμε μαθει να λεμε οτι δεν φταινε τα παιδια, αλλα βλεποντας το βιντεο μου ηρθε μια ακατάμαχητη επιθυμια να το ειχα στα χερια μου και να του εριχνα μεχρι να μεινει αναπηρο το κωλοπαίδι.
 
Εχουμε μαθει να λεμε οτι δεν φταινε τα παιδια, αλλα βλεποντας το βιντεο μου ηρθε μια ακατάμαχητη επιθυμια να το ειχα στα χερια μου και να του εριχνα μεχρι να μεινει αναπηρο το κωλοπαίδι.
Εγώ άκουσα ότι είναι παιδιά που προέρχονται από διαλυμένος οικογένειες, χωρίς ουσιαστικά γονική επιτήρηση
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top