Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ας μην απαξιώνουμε τη Δικαιοσύνη, λειτουργεί (και ορθά) μόνο με αποδείξεις. Άλλο το βοά ο τόπος και όλοι "ξερουμε" οτι γίνονταν όλα αυτα και άλλο έχω ΑΔΙΑΣΕΙΣΤΕΣ αποδείξεις. Και η αμφιβολια ειναι υπερ του κατηγορουμενου (το δικαστήριο αμφιβάλει και απαλλάσσει).
Η δικαιοσυνη σαν θεσμος στη Δημοκρατια , λειτουργει ετσι, Οι Εκλογες , μια αλλη σημαντικη διαδικασια -θεσμος, λειτουργει αλλιως ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
εαν διαβασης ΠΡΟΣΕΧΤΗΚΑ φιλε ευριπιδι δεν λεη για ολικη απαγωρευση,,ξαναδιαβαστω και θα καταλαβηςςς ;)
;)
Σάκη η απαγόρευση θα είναι ολική και όλοι το ξέρουμε το έχουμε δει και στο παρελθόν το έργο
 
Σάκη η απαγόρευση θα είναι ολική και όλοι το ξέρουμε το έχουμε δει και στο παρελθόν το έργο
Σε οποίους νόμους είναι χιονισμένα παιδιά, χρόνια τώρα έτσι είναι ο νόμος και χωρίς να το έλεγε ο αμυρας το κάνουν τα δασαρχεία μόνα τους. Μόλις λιώσουν (μπαλώματα) ξεκινάμε κανονικά.
 
Και μια και ανέφερα τον Πανάγο και τον Τρομάρα, ας πω και μερικούς άλλους πλανόδιους παλαιστές, καλούς και λιγότερο καλούς, που είχα δει σε λαϊκά πανηγύρια ή στο παλιό γήπεδο της ΑΕΚ στην Νεα Φιλαδέλφεια, κάποιες Κυριακές ή γιορτές πριν από κάποιο - συνήθως φιλικό - ποδοσφαιρικό αγώνα:
Καρπόζηλος, Μπουράνης, Ασημάκης, Σουκλάκος, Καρυστινός, τον Μασκοφόρο (Γιώργος Γκιουλάβας), Καμπαφλής, Χασαλεύρης.
ΥΓ: τον Καρπόζηλο δεν νομίζω να τον είχα δει, αλλά θυμάμαι που μιλούσαν όλοι για το αεροπλανικό κόλπο του.
Έχει φάει χαστούκι ο Κούρκουλος από τον Καρυστινό σε ταινίες εποχής ...που πήγαινε σύννεφο!!!.sarcastic.

Υ.Γ1: Aυτόν τον γνωρίζω , αλλα όχι όλους τους άλλους εξ' όψεως ... έχουνε δωσει πολύ ξύλο όμως στον κινηματογράφο... σε πολλές ταινίες....

Υ.Γ2: Μ' αυτούς μεγαλώσαμε....:)
 
Σε οποίους νόμους είναι χιονισμένα παιδιά, χρόνια τώρα έτσι είναι ο νόμος και χωρίς να το έλεγε ο αμυρας το κάνουν τα δασαρχεία μόνα τους. Μόλις λιώσουν (μπαλώματα) ξεκινάμε κανονικά.
Εδώ δεν έχει χιόνι μέχρι στιγμής για Δυτική Στερεά μιλάω μόνο ψηλά έχει
Δεν λέει μόνο για χιονισμένα λέει και για δυσμενείς καιρικές συνθήκες και επάνω σε αυτό πατάνε εύκολα και το κόβουν παντού θα δούμε
Εγώ αύριο έχω σκοπό να πάω μετά από μέρες που δεν μπόρεσα
Θα πάρω τηλέφωνο το δασαρχείο εάν δεν το σηκώσουν θα βγω κανονικά
 
Διότι η αποχαύνωση πρέπει να έχει πανελλαδική εμβέλεια.

View attachment 40665
Φίλε , Έχεις απόλυτο δίκιο!:(

Υ.Γ: την κοπελιά με το λαγό , την βάστηξα, θα την έπαιρνα και στο νησί στα Αγριοκούνελα , με πιο "ελαφριά ενδυμασία"....θα 'κανε και 'κανα μπάνιο βρε παιδί μου!.....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Εδώ δεν έχει χιόνι μέχρι στιγμής για Δυτική Στερεά μιλάω μόνο ψηλά έχει
Δεν λέει μόνο για χιονισμένα λέει και για δυσμενείς καιρικές συνθήκες και επάνω σε αυτό πατάνε εύκολα και το κόβουν παντού θα δούμε
Εγώ αύριο έχω σκοπό να πάω μετά από μέρες που δεν μπόρεσα
Θα πάρω τηλέφωνο το δασαρχείο εάν δεν το σηκώσουν θα βγω κανονικά
Μην πάρεις καθόλου τηλέφωνο πήγαινε κανονικά δεν έχεις κανένα πρόβλημα ούτε κατά διάνοια.
 
Μέχρι στιγμής όλα καλά και επίσημα
Πήρα τηλέφωνο και έμαθα
Πάλι καλά που πρόλαβες γιατί αύριο θα έχουμε γενικη αργια!!! Όπου έχει χιόνι απαγορεύεται. Πήρα τον θηροφυλακα και εγω. Αλλά να σου πω ένα κουλό που μου είχαν πει οι θηροφυλακες το 17? Απαγορεύεται λέει με χιονοστρωση , με παγετό και με δυνατό αερα!!!! Δηλαδή στην Ελλάδα το κυνηγι επιτρέπεται μόνο με λιακάδα , ζέστη και απνοια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top