Προσφορές-Τιμές

Τα παρέλαβε προχτές 25000 φυσίγγια θα περιμένω μετά το Πάσχα εάν δεν του στείλει ο λαμπρό θα πάρω καμιά 1000 αρά για προσωπική χρήση να ησυχάσω έχω και καμία 500 άρα ακόμη και βλέπουμε γιατί νομίζω το 8.5 θα εξαφανιστεί για την επόμενη σεζόν
Και πέρσι 8,5 τα ειχε μπράβο του για τησ τιμεσ που εχει
 
Φυσηγγαρα γιαννη το έριχνα ολλο τον χειμώνα θέλει κρύο και υγρασία με ζεστές( πχ έναρξη( δεν το έριξα ).. χρόνια έχω να ριξο τόσο καλό εμπορικό...θα παρο και εγώ σίγουρα
Το εχω ριξει στην εναρξη πριν 5-6 χρονια και ηταν πολυ καλο,τωρα τα καινουρια νομιζω ειναι με τον αποσπομενου πατου συγκεντρωτηρα,το χειμωνα που μας περασε εριξα μερικα που ειχα απο προπερσι και θεριζαν
 
Το εχω ριξει στην εναρξη πριν 5-6 χρονια και ηταν πολυ καλο,τωρα τα καινουρια νομιζω ειναι με τον αποσπομενου πατου συγκεντρωτηρα,το χειμωνα που μας περασε εριξα μερικα που ειχα απο προπερσι και θεριζαν
Με αποσπώμενο είναι και πολύ σιγκεντροτικα τα έριξα με το 5αρι τσοκ στην 390 γιατί σμπαραλιαζε τα πουλιά με ποιο κλυστα τσοκ... βαρεσα και αρκετά παπιά με αυτό σε νούμερο 8. & 9
 
Κοίταξε μου είπε ότι είναι ο νουμ ένα κωδικός και ότι πουλήθηκαν πολλά εγώ τ έστειλα επαρχεία σε φίλο γιατί δεν έχει καθόλου φυσίγγια και δε βρίσκει κιόλας κάτι αξιόλογο εκεί θα πάρω και εγώ αλλά περιμένω μετά το Πάσχα μήπως του στείλει ο λαμπρό Α1 .
Το Α1 τι λέει;
 
Το 32 δεν τον έχω δοκιμάσει το 34 γ@## και δέρνει και από τιμή είναι όμως πολύ συγκετροτηκο θέλει προσοχή στα τσικ
Τι Α1. 34 είναι καλό σε όλα του και σε όλα τα νουμ ένα φυσίγγι για πολλές δουλειές αν εξαιρέσεις τον υπερβολικό καιρό των άκρων ,για τρυγονες για τσίχλες για φάσες για πέρδικα θα έλεγα και για μπεκάτσα στο 9 νουμ αν έχεις αντίστοιχα καλά τσοκ για να παίξεις μαζί του.
 
Τι Α1. 34 είναι καλό σε όλα του και σε όλα τα νουμ ένα φυσίγγι για πολλές δουλειές αν εξαιρέσεις τον υπερβολικό καιρό των άκρων ,για τρυγονες για τσίχλες για φάσες για πέρδικα θα έλεγα και για μπεκάτσα στο 9 νουμ αν έχεις αντίστοιχα καλά τσοκ για να παίξεις μαζί του.
Εγώ με αυτό το φυσίγγι έχω κάνει ένα εφιαλτικό κυνήγι πριν πολλά χρόνια Σεπτέμβρη... Δεν είχα κ εμπειρία τότε, είχα πέσει σε ένα τρελό πέρασμα, δεν μπορούσα να πάρω τρυγόνι ψοφιο... Γενικά η α1 δεν μου ταιριάζει καθόλου...
 
Άρη μπορεί να συμβεί μια καμίαερα και έχει συμβει σε όλους μας θα σου πω ότι και εγώ έχω ρίξει το 34 Άρι σε ένα απόγευμα πριν χρόνια σε τσίχλες με τη browning 2000 έριξα 15 φυσίγγια και δε πήρα πουλί κατάλαβα μετά ότι έφταιγε το φουλ σταθερό και ότι δεν ήξερα καλά το φυσίγγι γιατί ήταν αρχές που το χρησιμοποίησα αφού μου τα είχε δώσει φίλος γιατί ήταν πολύ καλά .Αλλά δεν το ξαναπαθα θυμάμαι και το μέρος στον Άγιο Ιερόθεο στα Μέγαρα και περνούσαν και τσίχλες σωρό .Βέβαια η Α1 κρύβει μια μυστηριοτητα μερικές φορές
 
Εγώ με αυτό το φυσίγγι έχω κάνει ένα εφιαλτικό κυνήγι πριν πολλά χρόνια Σεπτέμβρη... Δεν είχα κ εμπειρία τότε, είχα πέσει σε ένα τρελό πέρασμα, δεν μπορούσα να πάρω τρυγόνι ψοφιο... Γενικά η α1 δεν μου ταιριάζει καθόλου...
Και εγώ δεν θέλω να την βλέπω ούτε το μπαμ που κάνει δεν μαρεσει μου φαίνεται πολύ παράξενο

Ενώ βλέπω ότι δουλεύει σε άλλους δεν ξέρω δεν μπορώ να ρίξω
 
Άρη μπορεί να συμβεί μια καμίαερα και έχει συμβει σε όλους μας θα σου πω ότι και εγώ έχω ρίξει το 34 Άρι σε ένα απόγευμα πριν χρόνια σε τσίχλες με τη browning 2000 έριξα 15 φυσίγγια και δε πήρα πουλί κατάλαβα μετά ότι έφταιγε το φουλ σταθερό και ότι δεν ήξερα καλά το φυσίγγι γιατί ήταν αρχές που το χρησιμοποίησα αφού μου τα είχε δώσει φίλος γιατί ήταν πολύ καλά .Αλλά δεν το ξαναπαθα θυμάμαι και το μέρος στον Άγιο Ιερόθεο στα Μέγαρα και περνούσαν και τσίχλες σωρό .Βέβαια η Α1 κρύβει μια μυστηριοτητα μερικές φορές
Δίκιο έχεις... Κ εγώ μετά που απέκτησα περισσότερες εμπειρίες είπα ότι έφταιγα εγώ κ το ξαναδοκιμάσω στα μπεκατσινια... Η ίδια πανωλεθρία... Με αυτό το φυσίγγι κ με το 34αρι της Beretta έχω πάθει κάτι νηλες που δεν ξεχνιούνται... Κάτι δεν μου ταιριάζει καθόλου...
 
Και εγώ δεν θέλω να την βλέπω ούτε το μπαμ που κάνει δεν μαρεσει μου φαίνεται πολύ παράξενο

Ενώ βλέπω ότι δουλεύει σε άλλους δεν ξέρω δεν μπορώ να ρίξω
Η ακουιλα σου αρέσει?
C7 g3000 τέκνα

Ακουιλα δεν μου έρχετε κανένα να μην μου άρεσε η να μου άρεσε πολύ
 
Διαλέγεις και κάτι κυνήγια πανευκολα να δοκιμάσεις κάτι που δε χωνεύεις κιόλας
Ήμουν στα φόρτε μου τότε... Έκανα κάθε μέρα περπάτητα στο βάλτο, είχα πολλές ευκαιρίες κ θα πήγαινα καλά... Αυτά τα δύο 34αρια ήταν ίσως τα μόνα φυσίγγια που δεν μπόρεσα ποτέ να τα βρω... Όλο ζωντανά, Φεβ τα χωνέψα ποτέ... Αντίθετα θυμάμαι τότε, ήταν λίγο πριν ξεκινήσω να γεμίζω, τα πήγαινα γαζί με τα Vendetta σε ν9...
 
Με αποσπώμενο είναι και πολύ σιγκεντροτικα τα έριξα με το 5αρι τσοκ στην 390 γιατί σμπαραλιαζε τα πουλιά με ποιο κλυστα τσοκ... βαρεσα και αρκετά παπιά με αυτό σε νούμερο 8. & 9
Ηλια καποτε με τα puma του συγχωρεμενου του Καββαθα (32γρ με gm3) αλλαζαμε μονο νουμερο σκαγιων απο τσιχλες μεχρι παπι
 
Εγώ με αυτό το φυσίγγι έχω κάνει ένα εφιαλτικό κυνήγι πριν πολλά χρόνια Σεπτέμβρη... Δεν είχα κ εμπειρία τότε, είχα πέσει σε ένα τρελό πέρασμα, δεν μπορούσα να πάρω τρυγόνι ψοφιο... Γενικά η α1 δεν μου ταιριάζει καθόλου...
Αυτό είναι καινούργιο πρειν 2χρονια το έβγαλε δεν το θυμάμαι πότε αυτό πρειν χρόνια....... Εκτοσ και κανό λαθοσ...μόνο κάτι fast 33 gr.ειχε με α1
 
Άρη μπορεί να συμβεί μια καμίαερα και έχει συμβει σε όλους μας θα σου πω ότι και εγώ έχω ρίξει το 34 Άρι σε ένα απόγευμα πριν χρόνια σε τσίχλες με τη browning 2000 έριξα 15 φυσίγγια και δε πήρα πουλί κατάλαβα μετά ότι έφταιγε το φουλ σταθερό και ότι δεν ήξερα καλά το φυσίγγι γιατί ήταν αρχές που το χρησιμοποίησα αφού μου τα είχε δώσει φίλος γιατί ήταν πολύ καλά .Αλλά δεν το ξαναπαθα θυμάμαι και το μέρος στον Άγιο Ιερόθεο στα Μέγαρα και περνούσαν και τσίχλες σωρό .Βέβαια η Α1 κρύβει μια μυστηριοτητα μερικές φορές
Τα καλητερα κυνήγια τησ ζωησ μου τα έχω κανη με αυτήν την μπαρούτι νιλεσ έχω φάει με όλες τησ άλλες με αυτήν ποτέ με ολλα μου τα οπλα
 
Αυτό είναι καινούργιο πρειν 2χρονια το έβγαλε δεν το θυμάμαι πότε αυτό πρειν χρόνια....... Εκτοσ και κανό λαθοσ...μόνο κάτι fast 33 gr.ειχε με α1
Εγώ λέω το α1 speciale 34... Ένα γκριζωπό κουτί ήταν αν θυμάμαι καλά, νόμιζα γι αυτό μίλατε, απολογουμαι αν κάνω λάθος....
 
Back
Top