Προσφορές-Τιμές

Απο Ρουμελιωτη εχω ριξει παλιοτερα το32αρι και το 30αρι.Με τα δευτερα δεν τα πηγαμε πολυ καλα.28αρια απο οτι εχω καλαβει εχει σκοπευτικια και κυνηγετικα.Ποια χρισημοποιειτε;
Εγώ και τα δύο. Τα σκοπευτικά με ζέστη τα άλλα με κανονικές συνθήκες και κρύο. Αν και με την αλλαγή της πυρίτιδας τα κυνηγετικά έχουν καλή συμπεριφορά πλέον και σε πιο ζεστες συνθήκες. Το 30γρ που λες ήταν πονεμένη ιστορία. Τόσο γρήγορο και σφιχτό που σου έβγαινε η πίστη να το βρεις. Το νέο είναι πιο...φιλικό!
 
Απο Ρουμελιωτη εχω ριξει παλιοτερα το32αρι και το 30αρι.Με τα δευτερα δεν τα πηγαμε πολυ καλα.28αρια απο οτι εχω καλαβει εχει σκοπευτικια και κυνηγετικα.Ποια χρισημοποιειτε;
Καμμία σχέση τα καινούργια του, αξίζει να τα δοκιμάσεις πάλι.
 
Αργά το απόγευμα παραγγειλα 1000 φυσίγγια από Αλαγιαννη νέα παραλαβή μου είπε 32 γρ με 8.5€ του κουτάκι από ότι μιλήσαμε δύσκολα τα πράγματα τεράστιες ελλείψεις θα δείξει πως θα πάει.
 

Attachments

  • Screenshot_2024-04-10-00-19-58-216.jpg
    Screenshot_2024-04-10-00-19-58-216.jpg
    99 KB · Προβολές: 12
Αργά το απόγευμα παραγγειλα 1000 φυσίγγια από Αλαγιαννη νέα παραλαβή μου είπε 32 γρ με 8.5€ του κουτάκι από ότι μιλήσαμε δύσκολα τα πράγματα τεράστιες ελλείψεις θα δείξει πως θα πάει.
Φυσηγγαρα γιαννη το έριχνα ολλο τον χειμώνα θέλει κρύο και υγρασία με ζεστές( πχ έναρξη( δεν το έριξα ).. χρόνια έχω να ριξο τόσο καλό εμπορικό...θα παρο και εγώ σίγουρα
 
Κοίταξε μου είπε ότι είναι ο νουμ ένα κωδικός και ότι πουλήθηκαν πολλά εγώ τ έστειλα επαρχεία σε φίλο γιατί δεν έχει καθόλου φυσίγγια και δε βρίσκει κιόλας κάτι αξιόλογο εκεί θα πάρω και εγώ αλλά περιμένω μετά το Πάσχα μήπως του στείλει ο λαμπρό Α1 .
 
Αργά το απόγευμα παραγγειλα 1000 φυσίγγια από Αλαγιαννη νέα παραλαβή μου είπε 32 γρ με 8.5€ του κουτάκι από ότι μιλήσαμε δύσκολα τα πράγματα τεράστιες ελλείψεις θα δείξει πως θα πάει.
αυτα τα ειχε ειδη στο μαγαζι η σου ειπε θα τα παραγειλει?
 
αυτα τα ειχε ειδη στο μαγαζι η σου ειπε θα τα παραγειλει?
Τα παρέλαβε προχτές 25000 φυσίγγια θα περιμένω μετά το Πάσχα εάν δεν του στείλει ο λαμπρό θα πάρω καμιά 1000 αρά για προσωπική χρήση να ησυχάσω έχω και καμία 500 άρα ακόμη και βλέπουμε γιατί νομίζω το 8.5 θα εξαφανιστεί για την επόμενη σεζόν
 
Τα παρέλαβε προχτές 25000 φυσίγγια θα περιμένω μετά το Πάσχα εάν δεν του στείλει ο λαμπρό θα πάρω καμιά 1000 αρά για προσωπική χρήση να ησυχάσω έχω και καμία 500 άρα ακόμη και βλέπουμε γιατί νομίζω το 8.5 θα εξαφανιστεί για την επόμενη σεζόν
Αυτά και σιπε θα φωρτοσο και εγώ μετά το Πάσχα και λίγα α1 34 γρ.τησ λαμπρό που είναι φυσηγγαρα
 
Back
Top