Προσφορές-Τιμές

Χαίρεται παίδες. Έχει πάει κάποιος στον Καρασαββίδη (Hobbi) στη Θεσ/νίκη αυτές τις μέρες ; Θέλω να δω τιμές για κάποια φυσίγγια αλλά στο site του η ενότητα με τα φυσίγγια δεν λειτουργεί. Επειδή από βδομάδα μάλλον θα πάω για αγορά, αν οι τιμές του δεν μου αρέσουν να κοιτάξω αλλού. Μη πάω άδικα μέχρι εκεί. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!!
 
Χαίρεται παίδες. Έχει πάει κάποιος στον Καρασαββίδη (Hobbi) στη Θεσ/νίκη αυτές τις μέρες ; Θέλω να δω τιμές για κάποια φυσίγγια αλλά στο site του η ενότητα με τα φυσίγγια δεν λειτουργεί. Επειδή από βδομάδα μάλλον θα πάω για αγορά, αν οι τιμές του δεν μου αρέσουν να κοιτάξω αλλού. Μη πάω άδικα μέχρι εκεί. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!!
Έχει ανεβάσει τιμές σε όλα τα φυσίγγια , και μάλλον δεν θα ξαναφέρει , για αυτό δεν έχει στο site τιμές .
 
Έγινε η αγορά. Τιμές αρκετά πάνω στα περισσότερα. Μεγάλη έλλειψη σε πολλά φυσίγγια και νούμερα. Οι τιμές θα συνεχίσουν να ανεβαίνουν και θα υπάρχει θέμα με διαθεσιμότητα.

Ενδεικτικά οι τιμές για όποιον ενδιαφέρεται :

Cheddite Tordo 32γρ ν8-ν9 = 7,80ε
Lambro Tordo 32γρ ν8 = 9ε
Eley Alphamax 32γρ ν7 = 8ε
Club Διασποράς 32γρ ν8 = 9,90ε
3Α Semi Magnum 40γρ ν4 = 10ε
Club Μονόβολα = 10ε
281418466_591224318729832_3531495553167800945_n.jpg
 
Έγινε η αγορά. Τιμές αρκετά πάνω στα περισσότερα. Μεγάλη έλλειψη σε πολλά φυσίγγια και νούμερα. Οι τιμές θα συνεχίσουν να ανεβαίνουν και θα υπάρχει θέμα με διαθεσιμότητα.

Ενδεικτικά οι τιμές για όποιον ενδιαφέρεται :

Cheddite Tordo 32γρ ν8-ν9 = 7,80ε
Lambro Tordo 32γρ ν8 = 9ε
Eley Alphamax 32γρ ν7 = 8ε
Club Διασποράς 32γρ ν8 = 9,90ε
3Α Semi Magnum 40γρ ν4 = 10ε
Club Μονόβολα = 10ε
View attachment 48865
Καλοριχτα! Τα 3Α semi για τι κυνήγια προορίζονται;
 
Έγινε η αγορά. Τιμές αρκετά πάνω στα περισσότερα. Μεγάλη έλλειψη σε πολλά φυσίγγια και νούμερα. Οι τιμές θα συνεχίσουν να ανεβαίνουν και θα υπάρχει θέμα με διαθεσιμότητα.

Ενδεικτικά οι τιμές για όποιον ενδιαφέρεται :

Cheddite Tordo 32γρ ν8-ν9 = 7,80ε
Lambro Tordo 32γρ ν8 = 9ε
Eley Alphamax 32γρ ν7 = 8ε
Club Διασποράς 32γρ ν8 = 9,90ε
3Α Semi Magnum 40γρ ν4 = 10ε
Club Μονόβολα = 10ε
View attachment 48865
Καλοριχτα φίλε, έπρεπε να φορτώσεις τόρντο ιταλικό.Πανάκριβα τα άλλα τι 9 ευρώ τόρντο λάμπρο, θα τρελαθούμε;...Απο που τα πήρες;Καλά κύργιας από παλιά πανάκριβα αυτά...
 
Καλοριχτα φίλε, έπρεπε να φορτώσεις τόρντο ιταλικό.Πανάκριβα τα άλλα τι 9 ευρώ τόρντο λάμπρο, θα τρελαθούμε;...Απο που τα πήρες;Καλά κύργιας από παλιά πανάκριβα αυτά...
Για να πω την αλήθεια κάπου το πήρε το μάτι μου το τορντο 32 στα 7.20
 
Καλοριχτα φίλε, έπρεπε να φορτώσεια τόρντο ιταλικό.Πανάκριβα τα άλλα τι 9 ευρώ τόρντο λάμπρο, θα τρελαθούμε;...Απο που τα πήρες;Καλά κύργιας από παλιά πανάκριβα αυτά...
Αγορά από Μπαλάκου All4hobby Θεσ/νίκη. Μετρημένα τα διαθέσιμα φυσίγγια και νούμερα. Τελείως διαφορετικά σχέδια είχα αλλά άλλαξαν επιτόπου στο μαγαζί.
 
Κένταυρος 24 5,5, Ναβάρο 30 στα 6,7, τόρντο ιταλικό 7,6, δουβρης 30 6,4 και b&p nike 34 7,8 μερικά κουτάκια σε 《καλές τιμές》 για την εποχή που βάρησα.Μετά θα έρθουν και από αντρέα.
Ο κένταυρος το skeet/τραπ 24 γρ το έχει πια 5,80 τα ενώ τα 28 δεν τα έχει βγάλει ακόμα... από Ιούνιο και αν...
 
Ο κένταυρος το skeet/τραπ 24 γρ το έχει πια 5,80 τα ενώ τα 28 δεν τα έχει βγάλει ακόμα... από Ιούνιο και αν...
Ναι, εκείνη την μέρα που πηγα 5,8 μου έλεγε η γυναίκα αλλά πήρε το αφεντικό και είχαν 5,5.Μετά τα καινουρια θα πήγαιναν 5,8.
 
Για να πω την αλήθεια κάπου το πήρε το μάτι μου το τορντο 32 στα 7.20
Καλκαντζάκο νομίζω έχει τόσο.
Οι τιμές είναι τόσο γιούχου στα site των εμπόρων που δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι καν .... Στο ίδιο το site του καλκατζάκου το tordo 30gr το έχει πάνω σε τιμή από το 32 που αναφέρετε πάνω που δεν βγάζει κανένα νόημα...
 
Back
Top