Προσφορές-Τιμές

Κένταυρος 24 5,5, Ναβάρο 30 στα 6,7, τόρντο ιταλικό 7,6, δουβρης 30 6,4 και b&p nike 34 7,8 μερικά κουτάκια σε 《καλές τιμές》 για την εποχή που βάρησα.Μετά θα έρθουν και από αντρέα.
Μετάνιωσα που δεν φόρτωσα πριν το πάσχα που είχα την ευκαιρία. Τώρα υπάρχει γενικά έλλειψη σε φυσίγγια και νούμερα που σε βγάζει εκτός σχεδίου.
Ο Μαστοράκος υπάρχει;
Όσες φορές έχω πάει στο μαγαζί τους τελευταίους 5 μήνες δεν τον έχω πετύχει ποτέ.
 
Οι τιμές είναι τόσο γιούχου στα site των εμπόρων που δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι καν .... Στο ίδιο το site του καλκατζάκου το tordo 30gr το έχει πάνω σε τιμή από το 32 που αναφέρετε πάνω που δεν βγάζει κανένα νόημα...
Με βάση τα site είχα υπολογίσει και εγώ τι θα πάρω και όταν πήγα στο μαγαζί φτου και από την αρχή να βγάλω λίστα.
 
Οι τιμές είναι τόσο γιούχου στα site των εμπόρων που δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι καν .... Στο ίδιο το site του καλκατζάκου το tordo 30gr το έχει πάνω σε τιμή από το 32 που αναφέρετε πάνω που δεν βγάζει κανένα νόημα...
Μόνο αν είναι παλιό στοκ τα 32άρια και καινούριο τα 30άρια...Δεν ξέρω ζήτηση κτλ...Πάντως που πήγα ό,τι έπαιρνες το έψαχνε η κοπέλα εκεί στο σάιτ τις τιμές!Οπότε δεν υπήρχε θέμα να βρεθείς προ εκπλήξεως.
 
Οι τιμές είναι τόσο γιούχου στα site των εμπόρων που δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι καν .... Στο ίδιο το site του καλκατζάκου το tordo 30gr το έχει πάνω σε τιμή από το 32 που αναφέρετε πάνω που δεν βγάζει κανένα νόημα...
Το μόνο site που έχω δει να είναι ενημερωμένο σε απόθεμα και τιμές στα φυσίγγια όσες φορές έχω αγοράσει είναι του Μανδηλαρά.
 
Οι τιμές είναι τόσο γιούχου στα site των εμπόρων που δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι καν .... Στο ίδιο το site του καλκατζάκου το tordo 30gr το έχει πάνω σε τιμή από το 32 που αναφέρετε πάνω που δεν βγάζει κανένα νόημα...
Γενικά πάντως τα μόνα μαγαζιά που όντως είχαν ενημερωμένες τιμές και το διασταύρωσα τηλεφωνικά είναι ο Καλκατζακος και ο Σαλαπατας. Όλοι οι άλλοι που επικοινώνησα δεν ίσχυαν οι τιμές που έβλεπα στα e shop τους. Βέβαια σε διαθεσιμότητα πάσχουν όλοι ανεξαιρέτως.
 
Κατάντησαν τα φυσίγγια σαν την βενζίνη με τις ανατιμήσεις. Εγώ πάντως βρήκα την λύση θα αγοράσω βαλλίστρα .sarcastic.
Βαγγέλη μου όταν δεις τις τιμές στα καλά βέλη θα φορτώσεις Remington express 7.5 να έχεις για όλα τα θεριά χαχαχαχαχα
 
Μετάνιωσα που δεν φόρτωσα πριν το πάσχα που είχα την ευκαιρία. Τώρα υπάρχει γενικά έλλειψη σε φυσίγγια και νούμερα που σε βγάζει εκτός σχεδίου.

Όσες φορές έχω πάει στο μαγαζί τους τελευταίους 5 μήνες δεν τον έχω πετύχει ποτέ.
Και ούτε θα τον πετύχεις!
 
Έγινε η αγορά. Τιμές αρκετά πάνω στα περισσότερα. Μεγάλη έλλειψη σε πολλά φυσίγγια και νούμερα. Οι τιμές θα συνεχίσουν να ανεβαίνουν και θα υπάρχει θέμα με διαθεσιμότητα.

Ενδεικτικά οι τιμές για όποιον ενδιαφέρεται :

Cheddite Tordo 32γρ ν8-ν9 = 7,80ε
Lambro Tordo 32γρ ν8 = 9ε
Eley Alphamax 32γρ ν7 = 8ε
Club Διασποράς 32γρ ν8 = 9,90ε
3Α Semi Magnum 40γρ ν4 = 10ε
Club Μονόβολα = 10ε
View attachment 48865
Πεσμου Λαζαρε τι είδες
Εις το all4hobby που επηγες? .yelling.


Καλοριχτα!

Καλοριχτα! Τα 3Α semi για τι κυνήγια προορίζονται;
Hταν και μαμω τα semi όταν τα γεμιζε με psb2...
Τα σημερινά δεν ξέρω με τι τα γεμίζει, κ έπειτα απο τις αλλαγες στα υπολοιπα Δορκας....
Μιας κ οι ισπανικές δείχνουν να είναι περασμενα μεγαλεία.....
 
Πεσμου Λαζαρε τι είδες
Εις το all4hobby που επηγες? .yelling.


Καλοριχτα!


Hταν και μαμω τα semi όταν τα γεμιζε με psb2...
Τα σημερινά δεν ξέρω με τι τα γεμίζει, κ έπειτα απο τις αλλαγες στα υπολοιπα Δορκας....
Μιας κ οι ισπανικές δείχνουν να είναι περασμενα μεγαλεία.....
Τάσο εγώ πήγα με διαφορετική λίστα στο μυαλό μου και με τις τιμές του site. Ε μετά μου λέει για τις τιμές, δεν έβρισκα και αυτά που ήθελα είτε από θέμα σαν φυσίγγι είτε από νούμερο. Όπως είπα και πιο πάνω, ελλείψεις σε πάρα πολλά γνωστά φυσίγγια. Μου είπε επίσης ότι οι επόμενες παρτίδες που θα έρθουν (ότι έρθει δηλαδή) θα είναι ακόμα πιο πάνω.

Όσο για τα φυσίγγια τα πήρα με βάση γνώμες συναδέλφων εδώ μέσα και φίλων που τα έχουν ρίξει. Τα διασποράς είναι τα μόνα που έχω δοκιμάσει. Ελπίζω να με βγάλουν ασπροπρόσωπο. Φορτώστε όσο ακόμα προλαβαίνετε φυσίγγια που σας αρέσουν γιατί δεν μας βλέπω καλά.
 
Τάσο εγώ πήγα με διαφορετική λίστα στο μυαλό μου και με τις τιμές του site. Ε μετά μου λέει για τις τιμές, δεν έβρισκα και αυτά που ήθελα είτε από θέμα σαν φυσίγγι είτε από νούμερο. Όπως είπα και πιο πάνω, ελλείψεις σε πάρα πολλά γνωστά φυσίγγια. Μου είπε επίσης ότι οι επόμενες παρτίδες που θα έρθουν (ότι έρθει δηλαδή) θα είναι ακόμα πιο πάνω.

Όσο για τα φυσίγγια τα πήρα με βάση γνώμες συναδέλφων εδώ μέσα και φίλων που τα έχουν ρίξει. Τα διασποράς είναι τα μόνα που έχω δοκιμάσει. Ελπίζω να με βγάλουν ασπροπρόσωπο. Φορτώστε όσο ακόμα προλαβαίνετε φυσίγγια που σας αρέσουν γιατί δεν μας βλέπω καλά.
Λάζο μην αγχώνεσαι θα βάλει εκπτώσεις ο Αραμπατζής .sarcastic.
 
Προσωπικά λέω να περιμένω' .....τις τσίχλες! Αν έχει όσες είχε και φέτος είμαι καλυμμένος. Από τα 10 κουτιά που αγόρασα πέρσι, μου έμειναν τα 5 !
Κατάντια ειδικά εσείς οι παλιοί που είχατε συνηθίσει σε άλλες εποχές...Βλέπω καμιά φορά τον πατέρα μου πως απελπίζεται και χάνει το κουράγιο του.Φέτος, πήγε καλά και αναπτερώθηκε το ηθικό του και έτσι πρέπει να είμαστε αισιοδόξοι και ας μην έχει να βρίσκουμε κάθε φορά άλλους τρόπους για να ξεφύγουμε και να περάσουμε όμορφα!
 
Κατάντια ειδικά εσείς οι παλιοί που είχατε συνηθίσει σε άλλες εποχές...Βλέπω καμιά φορά τον πατέρα μου πως απελπίζεται και χάνει το κουράγιο του.Φέτος, πήγε καλά και αναπτερώθηκε το ηθικό του και έτσι πρέπει να είμαστε αισιοδόξοι και ας μην έχει να βρίσκουμε κάθε φορά άλλους τρόπους για να ξεφύγουμε και να περάσουμε όμορφα!
Το τι μανιτάρια και σαλιγκάρια ονειρεύομαι.....δε λέγεται!
 
Back
Top