Προσφορές-Τιμές

Θοδωρή όσες φορές το έριξα τα τελευταία χρόνια το βρήκα εξαιρετικό,ακόμα και σε δύσκολες συνθήκες.
οκ σ ευχαριστώ....αυτό ήθελα να ξέρω ποιο πολύ...αν τραβάει σε ποιο ζορικες καταστάσεις κ όχι μόνο στα μπασιματα.
 
Καλό είναι, νομίζω 5,90 το έχει. Σε νοτιά έκλανε λίγο ή εγώ δεν το έβρισκα.
Τώρα το είδα στην σελιδα του...5.80....αν και έχω κάνει μια μικρή προμήθεια για ώρα αναγκης και εχωκαταλήξει τι θα φορτωσω...ίσως πάρω κανά δυο κουτιά για δοκιμη.
 
Έτυχε να το δοκιμάσω με μπενελι το χημωνα στα 10 τα 5 δεν μου τα πέταγε πολύ αδιναμο

Μπορεί να θέλει μεγαλύτερη προσκόπευση, δεν το έχω ρίξει και με τις κούτες. Υπόψη ότι γενικά ο Ζώτος βγάζει "αντρικά" φυσίγγια. Αυτό είναι αρκετά ελαφρύ πάντως.
 
Μου έδωσε ένας φίλος το μαύρο στα 32 γραμμάρια να δοκιμάσω και μου είπε ορι πέρυσι δεν το έβγαλε απο το οπλο ολο το χειμώνα,αν δεν μεταβάλλεται από τις καιρικές συνθήκες η τιμή δεν είναι απαγορευτική

Δοκίμασε και το super κόκκινο στα 33 γρ. ειδικά σε δύσκολες συνθήκες δεν καταλαβαίνει τπτ.
 
Δοκίμασε και το super κόκκινο στα 33 γρ. ειδικά σε δύσκολες συνθήκες δεν καταλαβαίνει τπτ.
σε αυτο δεν αλλαξε την μπαρουτι κρατησε και για φετος την ch6 .καλα και για δυσκολες συνθηκες μην ορκιζεσαι κι ολας το εριξες με μειον να δεις?
 
Μου έδωσε ένας φίλος το μαύρο στα 32 γραμμάρια να δοκιμάσω και μου είπε ορι πέρυσι δεν το έβγαλε απο το οπλο ολο το χειμώνα,αν δεν μεταβάλλεται από τις καιρικές συνθήκες η τιμή δεν είναι απαγορευτική
αλλαξε μπαρουτι φετος απο περσι στο μαυρο.
 
σε αυτο δεν αλλαξε την μπαρουτι κρατησε και για φετος την ch6 .καλα και για δυσκολες συνθηκες μην ορκιζεσαι κι ολας το εριξες με μειον να δεις?

Το έριξα με συν και 100% υγρασία αλλά ήταν με την Mb η παρτίδα που έχω. Τα περσινά του με την ch δεν τα έριξα καθόλου.
 
το κόκκινο 33γρ όταν γεμιζόταν με G3000 γάζωνε δεν το άγγιζε καιρός,,,ήταν ακριβώς ίδια γόμωση με του Κονταρά το 33γρ επίσης G3000

με τις νέες πυρίτιδες που το έχει βγάλει δεν το έχω ρίξει γιατί έχω σταματήσει τα φυσίγγια του
 
Αφού φαγώθηκαν όλοι "είδαμε τσίχλες και είδαμε τσίχλες",καλά να πάθουμε .sarcastic..

Δεν νομίζω ότι εμάς περίμεναν, κάθε Οκτώβρη τα ίδια είναι. Αν δεν έχει τπτ όπως πέρυσι τότε ως δια μαγείας ξαναπέφτει το μολύβι.
 
Δεν νομίζω ότι εμάς περίμεναν, κάθε Οκτώβρη τα ίδια είναι. Αν δεν έχει τπτ όπως πέρυσι τότε ως δια μαγείας ξαναπέφτει το μολύβι.
Συμφωνώ Μάνο.Την περίοδο που ανεβαίνει η ζήτηση ανεβαίνουν και οι τιμές.
 
Back
Top