Προσφορές-Τιμές

προχθες έριξα τα τελευταια δύο κουτάκια 30.5 και 32

μια χαρά φυσίγγια είναι ισπανικές πυρίτιδες το 30.5 έχει ακριβώς την ίδια δοσολογία σε πυρίτιδα με το 32 οπότε περίμενε το λίγο δυνατούτσικο

για την τιμή που τα βρίσκεις στα ράφια δεν θα τα ξανα αγόραζα,,,,για την προσφορά που έχει ο Αλαμάνος έχε υπόψην ότι πρόκειται για ποσότητα και όχι μεμονομένα κουτάκια,,,καλύτερα δοκίμασε το πρώτα να δεις αν σου ταιριάζει

PSB-3 εχουν τα 32αρια? Τα εχει ριξει και καποιος αλλος να μας πει την γνωμη του?
 
Καλησπέρα στην ομάδα. Έχεις κάνεις από δω άποψη για τα 24,28 ,30,5?για κυνήγι ενδιαφέρομαι και όχι για σκοπευτήριο.
για μενα πιο καλο το 28γρ και το 30 γρ .πιο δυνατο απο τα συνηθισμενα που λεει και ο παυλος το 30 αρι του ,αλλα πολυ καλο.
 
Οι τιμές κουτιού είναι για 20 φυσίγγια ανά κουτί και δεν το λέει πουθενά .... Η τιμή τεμαχίου από κάτω αντιστοιχεί σε 20άρι κουτί... η σε 10αρι για τα μονοβολα κλπ
Εξυπνάδες ή αλλιώς λαμογιές .... Η τιμή στο κόκκινο πλαίσιο δεν αντιστοιχεί σε τίποτα, λειτουργεί μόνο σαν κράχτης ...:mad:
 
Ισως εχεις δικιο αλλα απο διπλα κάποια κουτιά γραφουν "25"... Δεν είναι τα τεμάχια;
Τα τεμάχια φυσικά και είναι 25 ... η τιμή που πλασάρει ο αντιπρόσωπος δεν είναι για 25 τεμ αλλά για 20, και είναι εντελώς virtual

Και η προσφορά ισχύει ασφαλώς για 250 τεμ = 10x25 = 1 κούτα .. Οι τιμές στο κόκκινο πλαίσιο είναι παραπλανητικές στα 25αρια κουτιά ....
 
Εγω παντως μια φορα εκανα το λαθος να παρω τετοια για εμενα και ενα φιλο και η μπαρουτη εμενε ακαυτη μεσα στην κανη, οταν πυροβολουσες δε σηκωνε συννεφο καπνου και σου εμπαινε στα ματια.
Το νου σας.
 
Εγω παντως μια φορα εκανα το λαθος να παρω τετοια για εμενα και ενα φιλο και η μπαρουτη εμενε ακαυτη μεσα στην κανη, οταν πυροβολουσες δε σηκωνε συννεφο καπνου και σου εμπαινε στα ματια.
Το νου σας.
Γνωστός μου από Αθήνα που κατέβενε χριστούγεννα στο χωριό πήρε κούτα σε Νο:4 & Νο6 για υδρόβια κ έπαθε νίλα...στο τέλος τα δώρισε εδώ κι εκεί....
 
εγω παιδες παντως εως στιγμης δεν ειχα κανενα απωλητος πρωβλημα με τα miraze 28gr, ηδη την μια κουτα την εφαγα και εχη σηρα η δευτερη και θα παρω και τριτη για τα τσιχλονιαααα,,σαν φυσιγκη μου αρεσαι παρα πωλη.shake hands.
Το έριξα στα τρυγόνια οντωs είναι πολύ καλο
 
Και για την τσίχλα θα είναι ιδανικό

Δεν εχω αποψη Νικο, δε ριχνω εμπορικα φυσιγγια ετσι και αλλιως. Παντως για την τιμη του το βρηκα εξαιρετικα τιμιο, και αποδοτικο, παρολο που δεν εριξα και παρα πολλα
 
Back
Top