Προσφορές-Τιμές

Δεν ειναι κατι νεο..Πριν καμια δεκαετια ερχοντουσαν κ εδω σε κοκκινο καλυκα με 8mm μεταλλο γραμμαρια δεν εγραφαν.. ο καταστηματαρχης μου ειχε πει πως τα επερνε η απο καρδαρα η απο αλαμανο δεν μπορω να θυμηθω ακριβως..δεν τους εδωσα κ σημασια η αληθεια ειναι..δεν μου εκαναν αυτο το φυσιγγοκλικ.. .sarcastic.
 
Δεν ειναι κατι νεο..Πριν καμια δεκαετια ερχοντουσαν κ εδω σε κοκκινο καλυκα με 8mm μεταλλο γραμμαρια δεν εγραφαν.. ο καταστηματαρχης μου ειχε πει πως τα επερνε η απο καρδαρα η απο αλαμανο δεν μπορω να θυμηθω ακριβως..δεν τους εδωσα κ σημασια η αληθεια ειναι..δεν μου εκαναν αυτο το φυσιγγοκλικ.. .sarcastic.

Αλαμανος almar,,,
καταλαβα...χαχαχααχ
 
Καλησπέρα, όποιου ο δρόμος βγαίνει προς γρεβενα, ας παει να ρίξει μια ματια σε ενα μαγαζάκι που κλείνει τα χριστούγενα(νομίζω λογο συναξιοδότησης) και ξεπουλάει. Σημερα πέρασα και πήρα μερικα κουτιά σε τιμές 3-4 ευρώ χαμηλότερες απ τις αναγραφόμενες.
Και γενικότερα γιλέκα,παντελόνια παπούτσια κλπ τα δίνει 50% χαμηλώτερα για να φεύγουν.
Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στειλει ενα πμ για να του δώσω οδηγίες για το που ειναι το μαγαζί.
 
Καλησπέρα στην ομάδα. Έχεις κάνεις από δω άποψη για τα 24,28 ,30,5?για κυνήγι ενδιαφέρομαι και όχι για σκοπευτήριο.

προχθες έριξα τα τελευταια δύο κουτάκια 30.5 και 32

μια χαρά φυσίγγια είναι ισπανικές πυρίτιδες το 30.5 έχει ακριβώς την ίδια δοσολογία σε πυρίτιδα με το 32 οπότε περίμενε το λίγο δυνατούτσικο

για την τιμή που τα βρίσκεις στα ράφια δεν θα τα ξανα αγόραζα,,,,για την προσφορά που έχει ο Αλαμάνος έχε υπόψην ότι πρόκειται για ποσότητα και όχι μεμονομένα κουτάκια,,,καλύτερα δοκίμασε το πρώτα να δεις αν σου ταιριάζει
 
προχθες έριξα τα τελευταια δύο κουτάκια 30.5 και 32

μια χαρά φυσίγγια είναι ισπανικές πυρίτιδες το 30.5 έχει ακριβώς την ίδια δοσολογία σε πυρίτιδα με το 32 οπότε περίμενε το λίγο δυνατούτσικο

για την τιμή που τα βρίσκεις στα ράφια δεν θα τα ξανα αγόραζα,,,,για την προσφορά που έχει ο Αλαμάνος έχε υπόψην ότι πρόκειται για ποσότητα και όχι μεμονομένα κουτάκια,,,καλύτερα δοκίμασε το πρώτα να δεις αν σου ταιριάζει
το γνωρίζω οτι είναι για 2500 φυσίγγια και πάνω. είμαστε παρέα οπότε δεν βγαίνουν και πάρα πολλά στον καθένα. το κακό είναι οτι κανένας από μας δεν εχει άποψη.
 
Back
Top