Ποιο αεροβόλο να πάρω?

Weihrauch HW30 4.5mm​

Αυτό αξίζει η είναι πεταμένα χρηματα
Πιστευω οτι Δεν υπαρχει τετοιο αεροβολο να μην αξιζει
Τωρα για τα λεφτα εξαρταται απο αξριβως τι ζητας να κανεις με αυτο Νικο
Εαν πχ θελεις αυτα που δινει το 77αρι να τα παρεις απο το 30 τοτε δεν θα τα παρεις
Και αν τα δωσεις παρα να περιμενεις να μπορεις να παρεις το 77 αρι τοτε καππιος μπορει να πει οτι τα πεταξε
Φυσικα δεν τα χανει γιατι κραταει αξια το οπλο αυτο
Ενα γκαμο δεν κραταει αξια( ουτε και εχει μεγαλη αξια σε καποια οπλα)
Ετσι ειναι η αληθεια
 
Μαζί με ένα κουτί jsb exact 8.44gr 4.52mm.
Τέλειο βλήμα -ίσως λίγο βαρύτερο για το συγκεκριμένο όπλο. Εγώ βρήκα τα ίδια σε 7,87g -4,52mm να έχουν αποδειχθεί τα πιο αποδοτικά στο δικό μου το hw35. Όπως και να' χει, τα weihrauch αγαπούν πολύ τα JSB exact καθώς και τα FTT (αλλά και τα Crosman)..
 
Απλοί σκοποβολή έως τα 30 μετρα
Ανετα και στα 40 κατ εμενα
Περιμενε να παρεις και την αποψη των αλλων φιλων

Αλλα με ανοικτα σκοπευτικα ακομη και τα 30 ειναι πολυ δυσκολα (ως ικανοτητα εμας των ιδιων οχι του οπλου και μιλαμε για στοχους και γκρουπαρισματα στο μεγεθος ενος νομισματος των δυο ευρω)
Το οπλο μπορει ανετα
 
Ηρακλή τα gamo δεν έχουν πλαστικό εκεί που βιδωνει η κάννη στις σιαγωνες του κορμού; Εγώ είχα δύο gamo έτσι και η κάννη στην κλειστή θέση κουναγε δεξιά αριστερά με αποτέλεσμα να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω διόπτρα. Γκρουπαρανε καλά πάντως
Ισως γινωμαι γραφικος λεγωντας τα ιδια πραγματα........για μια ακομα φορα ......μακρια απο Camo........ισως το μονο που αξιζει να ασχωληθει καποιος μαζι του ειναι το CFX 30 λογο σταθερης καννης αλλα οχι το IGT αλλα του ελατηριου.
Υπαρχουν αναφορες και εικονες απο σπασμενες κανες στο μπλοκ λογω πλαστικουρας σε ενα τοσο λεπτο σημειο....αν ειναι δυνατον.
Εχουν κακη σκανδαλη και σε εκεινο που μπορουν να παρουν το πρωταθλημα ειναι στο Marketing!!!!!!!!
Oι απαιτησεις και οι εμπειριες του καθενος αλλα και οι γνωσεις κανουν την διαφορα......αν ηταν καλα ολοι οσοι εχουν εμπειριες και γνωσεις πανω στο αντικειμενο θα ειχαμε και καποιο στον οπλοβαστο......αλλα δυστιχως η ευτυχως δεν εχουμε ουτε αυτοκολητο
Απο κει και περα ο καθενας ας αποφασισει διοτι δεν εχουν ολοι τις ιδιες απαιτησεις και τα ιδια πορτοφολια.
Να ξερετε που ειμαι σιγουρος οτι ξερετε πως το φτηνο θα βγει ακριβωτερο!!!! 100% εξακριβωμενο.
Καλιτερα λοιπον ενα καλο και σωστο αεροβολο(και οχι κατ'αναγκη ακριβο)που θα μας βοηθησει στην σκοποβολη και θα μας κανει να τα βαλουμε με τον εαυτο μας για να δουμε ποσο ψιλα μπορουμε να ανεβουμε σκοπευτικα παρα καποιο που θα μας κεντρισει το ενδιαφερον λογω τιμης και Marketing και συμβουλες απο απειρους και σε καποιες περιπτωσεις και ''πονηρους''
COMETA ΤΑ ΜΟΝΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Με διόπτρα;
Η διόπτρα ειναι λιγο αγχωτική. Ενταξει θα απογειωθεί το αεροβολο, αλλα το συγκεκριμένο το γουστάρεις με ανοικτά σκοπευτικά. Ειναι να εχεις καφέ να εχεις στησει καπακια απο νερομπουκαλα, αποτσίγαρα, κιμωλιες, κυπαρισσόμηλα στα 10 μετρα και να βαρας αβερτα, μεχρι να κουραστει το χερι σου. Που δε θα κουραστει. Οπλιζει με το δαχτυλο.
 
Ισως γινωμαι γραφικος λεγωντας τα ιδια πραγματα........για μια ακομα φορα ......μακρια απο Camo........ισως το μονο που αξιζει να ασχωληθει καποιος μαζι του ειναι το CFX 30 λογο σταθερης καννης αλλα οχι το IGT αλλα του ελατηριου.
Υπαρχουν αναφορες και εικονες απο σπασμενες κανες στο μπλοκ λογω πλαστικουρας σε ενα τοσο λεπτο σημειο....αν ειναι δυνατον.
Εχουν κακη σκανδαλη και σε εκεινο που μπορουν να παρουν το πρωταθλημα ειναι στο Marketing!!!!!!!!
Oι απαιτησεις και οι εμπειριες του καθενος αλλα και οι γνωσεις κανουν την διαφορα......αν ηταν καλα ολοι οσοι εχουν εμπειριες και γνωσεις πανω στο αντικειμενο θα ειχαμε και καποιο στον οπλοβαστο......αλλα δυστιχως η ευτυχως δεν εχουμε ουτε αυτοκολητο
Απο κει και περα ο καθενας ας αποφασισει διοτι δεν εχουν ολοι τις ιδιες απαιτησεις και τα ιδια πορτοφολια.
Να ξερετε που ειμαι σιγουρος οτι ξερετε πως το φτηνο θα βγει ακριβωτερο!!!! 100% εξακριβωμενο.
Καλιτερα λοιπον ενα καλο και σωστο αεροβολο(και οχι κατ'αναγκη ακριβο)που θα μας βοηθησει στην σκοποβολη και θα μας κανει να τα βαλουμε με τον εαυτο μας για να δουμε ποσο ψιλα μπορουμε να ανεβουμε σκοπευτικα παρα καποιο που θα μας κεντρισει το ενδιαφερον λογω τιμης και Marketing και συμβουλες απο απειρους και σε καποιες περιπτωσεις και ''πονηρους''
COMETA ΤΑ ΜΟΝΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εχω το fusion και το 220. Το τελευταιο με λιγο γαργαλημα στη σκανδάλη εγινε ονειρο. Τρυπα στην τρυπα.
 
Back
Top