Πλαγιόκαννο

Καλημερα Κ. Γιαννη...οχι, το και τα δυο οπλα, ειναι εδψ απο Ελλαδα, αλλα εγω ειμαι Καβαλα, και τα οπλα Πελλοπονησο!!!
Καλυτερα μαλον, να μην αναφερθω σε τι με προβληματιζει...δεν ειναι αλλαγη πριου παντως, και τα δυο οπλα με διαβεβαιωνουν οτι καννες/κλειδια, ειναι αριστα....
Βεβαια, απο τις φωτο, ξερω, οτι δεν μποεις να δεις πολλα πραγματα...εχω κανει αρκετες αγορες οπλων απο ιδιωτες...και γνωριζω αρκετα απο αγοροπωλησιες:)
Έτσι αλλάζει. Καλοφόρετο και πάντα στο στόχο.
 
Έτσι αλλάζει. Καλοφόρετο και πάντα στο στόχο.
Ευχαιστω.Για αγορα οπλου απο εξωτερικο,σιγουρα, οι τιμες ειναι εφωφρενικα χαμηλοτερες των εδω εμποων, αλλα για να μπεις σε διαδικασια να παρεις οπλο απο εξω,θες ανθρωπο στην ΓΑΔΑ&Τελωνειο...
 
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! ΗΡΘΕ!!!!!
πρωτη εντυπωση....ανοιγω το κουτι με χαρα μικρου παιδιου, πiανω πρωτα το κοντακι, το ανοιγω, και βλεπω ενα λεπτεπίλεπτο sidelock...ΩΧ!!! λεω μεσα μου, αυτος (ο πωλητής κυνηγαει λογο τεντονιτιδας με 16αρι) μου βαλε το 16αρι του.....buy buy. βλεπω μετα τις σφραγιδες στην μπασκουλα 12/70 και ησυχασα.cool.
Βγαζω και τις καννες το κουμπωνω, και ολα καλα...
Οντως εαν δεις πρωτα την μπασκουλα, λες ειναι 16αρι/20αρι....το οπλο ειναι Grulla, του 1975,μοντελο (απο οτι γραφει πανω στις καννες) De Luxe, για την εταιρια Kettner Koln..καννες 67.5εκ αχρωμιωτες, εργοστασιακα <μαμα> τσοκ σταθερα(αυτα που ηθελα) 4/2, κρυφο κλειδι purdey....το οπλο κλεινει/ανοιγει σαν καινιυργιο...ακομα και το πεταγμα των φυσσιγιων αδρανειας, ειναι αρκετα δυνατο...κοντακι 37εκ χωρις πελμα, αγγλε...βαρος 3130γρ..
Και μια φωτο βιαστική χωρις καλο φωτισμο....θα ακολουθησουν αλλες την Κυριακή...
http://i176.photobucket.com/albums/w168/trush73/P1010310_zpskuus2kop.jpg
στην φωτο, ο μπροστα πιρος ειναι λιγο μέσα, και κανει σκια...φενεται σαν να μην εχει κεφάλι ο πιρος;)
 
Last edited:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! ΗΡΘΕ!!!!!
πρωτη εντυπωση....ανοιγω το κουτι με χαρα μικρου παιδιου, πiανω πρωτα το κοντακι, το ανοιγω, και βλεπω ενα λεπτεπίλεπτο sidelock...ΩΧ!!! λεω μεσα μου, αυτος (ο πωλητής κυνηγαει λογο τεντονιτιδας με 16αρι) μου βαλε το 16αρι του.....buy buy. βλεπω μετα τις σφραγιδες στην μπασκουλα 12/70 και ησυχασα.cool.
Βγαζω και τις καννες το κουμπωνω, και ολα καλα...
Οντως εαν δεις πρωτα την μπασκουλα, λες ειναι 16αρι/20αρι....το οπλο ειναι Grulla, του 1975,μοντελο (απο οτι γραφει πανω στις καννες) De Luxe, για την εταιρια Kettner Koln..καννες 67.5εκ αχρωμιωτες, εργοστασιακα <μαμα> τσοκ σταθερα(αυτα που ηθελα) 4/2, κρυφο κλειδι purdey....το οπλο κλεινει/ανοιγει σαν καινιυργιο...ακομα και το πεταγμα των φυσσιγιων αδρανειας, ειναι αρκετα δυνατο...κοντακι 37εκ χωρις πελμα, αγγλε...βαρος 3130γρ..
Και μια φωτο βιαστική χωρις καλο φωτισμο....θα ακολουθησουν αλλες την Κυριακή...
http://i176.photobucket.com/albums/w168/trush73/P1010310_zpskuus2kop.jpg
στην φωτο, ο μπροστα πιρος ειναι λιγο μέσα, και κανει σκια...φενεται σαν να μην εχει κεφάλι ο πιρος;)
μονο αυτο .shake hands..shake hands..shake hands..shake hands. και να σου χαρισει ομορφες στιγμες
 
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! ΗΡΘΕ!!!!!
πρωτη εντυπωση....ανοιγω το κουτι με χαρα μικρου παιδιου, πiανω πρωτα το κοντακι, το ανοιγω, και βλεπω ενα λεπτεπίλεπτο sidelock...ΩΧ!!! λεω μεσα μου, αυτος (ο πωλητής κυνηγαει λογο τεντονιτιδας με 16αρι) μου βαλε το 16αρι του.....buy buy. βλεπω μετα τις σφραγιδες στην μπασκουλα 12/70 και ησυχασα.cool.
Βγαζω και τις καννες το κουμπωνω, και ολα καλα...
Οντως εαν δεις πρωτα την μπασκουλα, λες ειναι 16αρι/20αρι....το οπλο ειναι Grulla, του 1975,μοντελο (απο οτι γραφει πανω στις καννες) De Luxe, για την εταιρια Kettner Koln..καννες 67.5εκ αχρωμιωτες, εργοστασιακα <μαμα> τσοκ σταθερα(αυτα που ηθελα) 4/2, κρυφο κλειδι purdey....το οπλο κλεινει/ανοιγει σαν καινιυργιο...ακομα και το πεταγμα των φυσσιγιων αδρανειας, ειναι αρκετα δυνατο...κοντακι 37εκ χωρις πελμα, αγγλε...βαρος 3130γρ..
Και μια φωτο βιαστική χωρις καλο φωτισμο....θα ακολουθησουν αλλες την Κυριακή...
http://i176.photobucket.com/albums/w168/trush73/P1010310_zpskuus2kop.jpg
στην φωτο, ο μπροστα πιρος ειναι λιγο μέσα, και κανει σκια...φενεται σαν να μην εχει κεφάλι ο πιρος;)
Πολύ όμορφο όπλο και το τσοκάρισμα του είναι το ιδανικότερο όλων.
Καλορίζικο και καλοτούφεκο Διονύση.
 
Back
Top