Πλαγιόκαννο

Ξαναβγαινει το 20αρακι αύριο στις βασιλισσες με "σπιτικα" φυσηγγακια ευγενική χορηγία φίλου από την φορουμ. Μετά τις μετατροπέςστο κοντάκι οφείλω να του δώσω την ευκαιρία του..pray to God.
RdjBW95.jpg
 
Ξαναβγαινει το 20αρακι αύριο στις βασιλισσες με "σπιτικα" φυσηγγακια ευγενική χορηγία φίλου από την φορουμ. Μετά τις μετατροπέςστο κοντάκι οφείλω να του δώσω την ευκαιρία του..pray to God.
RdjBW95.jpg
Γερα φίλε Γιάννη και εύχομαι μόνο επιτυχίες, δωστου λίγες ευκαιρίες αν και η μπεκάτσα δεν είναι για πειράματα.
 
Καλό είναι απο ομορφιά αλλά μπορείς να πάρεις με λιγότερα το Ugartechea με πολυ καλή αισθηση στις σκανδαλες
Καμία ποιοτική σχέση του ενός και του άλλου όπλου. Το συγκεκριμένο Sarasqueta το έχω "ψαχουλέψει", είναι σε άριστη κατάσταση και η βαλίτσα του ένα "ακριβό κομμάτ"ι, τα έχει τα λεφτά του στα σίγουρα. Ναι, ο ιδιοκτήτης του καταστήματος είναι φίλος μου, αλλά το σχόλιο μου δεν επηρεάζεται.
 
Απο ποιότητα και ομορφιά σύγουρα το victor είναι καλήτερο δε λέω ότι δεν αξίζει τα λεφτά του,αλλά για σκληρή χρήση το ugartechea έχει περάσει τις εξετάσεις στα κακοτράχαλα της Κρήτης
με άριστα,πριν μία βδομάδα έκλεισε τα δέκα χρόνια σκληρής χρήσης,έχει ολοκληρες φωτιές με πολύ καλή αίσθηση στις σκανδάλες.
 
Καμία ποιοτική σχέση του ενός και του άλλου όπλου. Το συγκεκριμένο Sarasqueta το έχω "ψαχουλέψει", είναι σε άριστη κατάσταση και η βαλίτσα του ένα "ακριβό κομμάτ"ι, τα έχει τα λεφτά του στα σίγουρα. Ναι, ο ιδιοκτήτης του καταστήματος είναι φίλος μου, αλλά το σχόλιο μου δεν επηρεάζεται.
Μίλα μας για την ισπανιδα κύριε Γιάννη
 
Καλορίζικο το aya
Να τολμήσω και μια πρόβλεψη μοντέλου
Το 25αρικο σε ιντζεσ κάννη με την ειδική Ρήγα και πανέμορφο :)
https://www.google.com.cy/search?q=aya+xxv+side+lock&client=safari&channel=iphone_bm&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhk_vKl8LRAhVmCZoKHV2pDSgQ_AUIBygB&biw=375&bih=559#imgrc=2RazLhKdBDh9nM:
Με πρόλαβες, το ίδιο θα έλεγα.
κάτι τέτοιο σκεπτόμουν κι εγώ αλλά θα περιμένω
βάζει και πολλές φωτό και θα τ απολαύσουμε
γεια σου ρε Διονύση :)
 
Back
Top