Παλιά φυσίγγια

upload a picture
Βρείκα σε ένα κατάστημα 4 κουτιά τελευταία και μου τα άφησε 5,00€/κουτί κ τα πείρα μαζί με ένα κουτί Νο:7 το οποίο μου το (λείστεψε) ένα φιλαράκι
Τα 2 τα έρειξα φέτος σε υδρόβιο από έναρξη ως αρχές Νοεμβρίου.
 
upload a picture
Βρείκα σε ένα κατάστημα 4 κουτιά τελευταία και μου τα άφησε 5,00€/κουτί κ τα πείρα μαζί με ένα κουτί Νο:7 το οποίο μου το (λείστεψε) ένα φιλαράκι
Τα 2 τα έρειξα φέτος σε υδρόβιο από έναρξη ως αρχές Νοεμβρίου.
κρηψτααα φιλε κωστα γιατι η εδω συλεκτες θα στα ζητησουνε για το ραφη,,,.sarcastic. η αλλιως καψταααααα.terror..sarcastic.
 
upload a picture
Βρείκα σε ένα κατάστημα 4 κουτιά τελευταία και μου τα άφησε 5,00€/κουτί κ τα πείρα μαζί με ένα κουτί Νο:7 το οποίο μου το (λείστεψε) ένα φιλαράκι
Τα 2 τα έρειξα φέτος σε υδρόβιο από έναρξη ως αρχές Νοεμβρίου.
Ωραιος Κωστα..Ειναι απο τα πολυ παλια,πριν του δωθει το ονομα "Βεργινα"...
Χειμερινο φυσιγγι..
Η τιμη που στο εδωσε ειναι εξαιρετικη..οχι να ζητανε 15αευρα+...
Κρατησε κανα δυο στην ακρη κ το κουτι γιατι ενα απο τα πρωτα φυσιγγια των αφων Λαμπρου..
Πως σου φανηκε?
 
Ωραιος Κωστα..Ειναι απο τα πολυ παλια,πριν του δωθει το ονομα "Βεργινα"...
Χειμερινο φυσιγγι..
Η τιμη που στο εδωσε ειναι εξαιρετικη..οχι να ζητανε 15αευρα+...
Κρατησε κανα δυο στην ακρη κ το κουτι γιατι ενα απο τα πρωτα φυσιγγια των αφων Λαμπρου..
Πως σου φανηκε?
Σάκη αρκετά καλό για 33gr. Ψιλοδυνατό σε ανάκρουση αλλά ικανοποιητικό σε συγκέντρωση.
 
Σάκη αρκετά καλό για 33gr. Ψιλοδυνατό σε ανάκρουση αλλά ικανοποιητικό σε συγκέντρωση.
Σάκη αρκετά καλό για 33gr. Ψιλοδυνατό σε ανάκρουση αλλά ικανοποιητικό σε συγκέντρωση.
Τάσο ήθελα να γράψω. Οκ σε ξαναβάπτησα.sarcastic.
 
upload a picture
Βρείκα σε ένα κατάστημα 4 κουτιά τελευταία και μου τα άφησε 5,00€/κουτί κ τα πείρα μαζί με ένα κουτί Νο:7 το οποίο μου το (λείστεψε) ένα φιλαράκι
Τα 2 τα έρειξα φέτος σε υδρόβιο από έναρξη ως αρχές Νοεμβρίου.
αφησε ενα ολοκληρο κουτι στην ακρη για συλογη , που ξερεις καποτε μπωρει να αρχησεις και εσυ να κανεις συλογη , και μετα να θυμασε που τα ερηξες και να στεναχωριεσε , οπως την εχω πατηση εγω στο παρελθον , χωρης να ξερω την μοναδηκοτητα του καθε φυσιγγιου
 
αφησε ενα ολοκληρο κουτι στην ακρη για συλογη , που ξερεις καποτε μπωρει να αρχησεις και εσυ να κανεις συλογη , και μετα να θυμασε που τα ερηξες και να στεναχωριεσε , οπως την εχω πατηση εγω στο παρελθον , χωρης να ξερω την μοναδηκοτητα του καθε φυσιγγιου
Νικόλα θα αφήσω. Όπως έχω κρατήσει κ ένα άδειο κουτί Lambro καφέ αλλά κ 2 φυσίγγια βέβαια.
 
Ο ρουμελιωτης στον τοπο σου μεχρι πριν λιγα χρονια ειχε τα παλια lambro..δεν ξερω αν εχει ακομα..αν δεν τα εχεις παρει απο εκει ριξε μια ματια αν ενδιαφερεσε..
Από εκεί τα είχα πάρει. Νωμίζω πως έχει μείνει σε Νο:3 αν δν κάνω λάθος. Θα περάσω να δω μήπως βρω κ κανένα ξεχασμένο Lambro μπλε πχ έχω.
Έχω αφήσει κ 2-3 Lambro Κίτρινο διασποράς σε Νο:5. Τα υπόλοιπα τα έβαζα σαν 1ο φυσίγγι στα παπιά. 3 κιρκίρια σύνολο π πείρα ήταν λες κ πάθεναν εγκεφαλικό στον αέρα μόλις τουφεκούσα..sarcastic.
 
Από εκεί τα είχα πάρει.
Mαντης ειμαι ρε γαμωτο...:D
Έχω αφήσει κ 2-3 Lambro Κίτρινο διασποράς σε Νο:5. Τα υπόλοιπα τα έβαζα σαν 1ο φυσίγγι στα παπιά. 3 κιρκίρια σύνολο π πείρα ήταν λες κ πάθεναν εγκεφαλικό στον αέρα μόλις τουφεκούσα..sarcastic.
Αυτα ειναι χρησιμο να (ξανα)ακουγονται οτι τα φυσιγγια δεν ληγουν κ ουτε γινονται επικυνδινα φτανει μονο να ειναι σε καλη κατασταση,το ξανατονιζω αυτο:)
Αν κ εμενα κατι τετοιο δεν θα με συμφερε να το λεω:p
Τι να τα κανεις ρε τοσο παλια να βγαλεις τα ματια σου θες,φερτα σε εμενα να σου δωσω καινουργια...sarcastic..sarcastic.

Σε εκείνο το κουτί τα φυλάω...;)
Θες κανα 3αρακι ετσι για το γαμωτο..?.sarcastic..sarcastic.
 
Η μονη επιλογη του παπου μου στον λαγο πριν 20-25 χρονια πισω.
2 φυσιγγια στην τσεπη και ο Ζερβας με λαδι στα πελματα απο το καντηλι.
Κενταγε το παρκερ με αυτα τα φυσιγγια στα χερια του αλλα και με τα Μαπακης.
Καποια απο εκεινη την εποχη......

screen capture tool
 
Oxι καθολου......οταν κατεβω στο χωριο θα βγαλω φωτο.
Φαντασου ενα παρκερ πλαγιοκανο,δισκανδαλο με αγγλε κοντακι
και κοκορια,δαμασκινες κανες στα 81 3*-1*
Αγορασμενο ΠΟΛΛΕΣ χρυσες λιρες στην Αγγλια λιγο πριν
τον δευτερο παγκοσμιο πολεμο.sarcastic.
 
Η μονη επιλογη του παπου μου στον λαγο πριν 20-25 χρονια πισω.
2 φυσιγγια στην τσεπη και ο Ζερβας με λαδι στα πελματα απο το καντηλι.
Κενταγε το παρκερ με αυτα τα φυσιγγια στα χερια του αλλα και με τα Μαπακης.
Καποια απο εκεινη την εποχη......

screen capture tool
Lambro Blue.......πιστεύω να 2-3 να τα κρατήσω για μόστρα. ffff
 
Back
Top