ΠΑΝΑΣ OUTDOOR ACTIVITIES

Status
Not open for further replies.
παιδιά εγώ έπιασα το κομμάτι των 35 και άνω μέτρων και πρότεινα αυτά τα νούμερα ειδικά για την κουρούνα που είναι σκληρό σε σχέση με τα άλλα δύο - για μέχρι τα 35 θα συμφωνήσω με τον Γιώργο ειδικά οι καρακάξες δεν θέλουν πολλά πολλά
 
Παιδιά είναι νόμιμο να ρίχνουμε στα κοράκια; εδώ τα ξεκ........νουνε γιατί τρώνε τα καρπούζια και τα πεπόνια στις καλλιέργειες
 
Εννοεις εκτος κυνηγιου η εαν ειναι θηρευσιμο?
Πρεπει να νε πολυ μαλ....να σε γραψει αμα τα παιξεις παντως.
Κ μεις τα παιζουμε στο χωριο παντως γιατι φεν αφηνουν τίποτε
 
Παιδιά είναι νόμιμο να ρίχνουμε στα κοράκια; εδώ τα ξεκ........νουνε γιατί τρώνε τα καρπούζια και τα πεπόνια στις καλλιέργειες

νομιμότατο και χωρίς περιορισμό και μεγάλη ευκαιρία να δοκιμάζεις φυσίγγια και τσοκ .sarcastic.

pinakas_thiras_2015_2016.jpg
 
Κύριε Πανά τη γνώμη σας παρακαλώ για Θρυλάρα που πήρε πρωτάθλημα μέσα στο ΟΑΚΑ στο αποχαιρετιστήριο μάτς της παιχτάρας που λέγεται Διαμαντίδης!!!
Δυσκολα του βάζεις και δεν θα ξέρει να σου απαντήσει..:pΘα ρωτήσει τον φίλο του τον Κώστα(Grieko 13) που ξέρει καλύτερα ...sarcastic..sarcastic.
 
Καλησπερα...Θα ηθελα να ενημερωσω πως μεχρι τις αρχες του κυνηγιου θα ειναι διαθεσιμα ΜΟΝΟ για την Ελλαδα Smoke Kicks για Baikal σε συσφιξεις f-lf-im-m-lm-ic...η μονη διαφορα θα ειναι οτι θα ερθουν σε μαυρο χρωμα αντι του νικελ που χαρακτηριζει την σειρα Smoke...
 
Καλησπερα...Θα ηθελα να ενημερωσω πως μεχρι τις αρχες του κυνηγιου θα ειναι διαθεσιμα ΜΟΝΟ για την Ελλαδα Smoke Kicks για Baikal σε συσφιξεις f-lf-im-m-lm-ic...η μονη διαφορα θα ειναι οτι θα ερθουν σε μαυρο χρωμα αντι του νικελ που χαρακτηριζει την σειρα Smoke...
Απο τη στιγμή που θα ειναι ειδικη παραγγελια (απο οτι κατάλαβα), θα ειναι φτιαγμενα για αυλο 18.4; οσο Δηλαδη ειναι ο αυλος των baikal ;
 
Απο τη στιγμή που θα ειναι ειδικη παραγγελια (απο οτι κατάλαβα), θα ειναι φτιαγμενα για αυλο 18.4; οσο Δηλαδη ειναι ο αυλος των baikal ;
Θα κατασκευαστουν μετα απο δικη μου απαιτηση μιας και η εταιρεια δεν κατασκευαζει SMOKE για Baikal παρα μονο High Flyer και Buckkicker......ολα τα kicks κατασκευαζονται βαση του αυλου του οπλου που αντιπροσωπευουν......
 
Πρωτη δοκιμη σημερα για ενα Kicks smoke που εχει πεσει στα χερια μου αρκετο καιρο αλλα δεν ειχα καταφερει να το δοκιμασω... Το τσοκ εχει συφιξη 0,75 δηλαδη ειναι καθαρα 2 αστρα στη Μ2 μου...
Παρολλο που η θερμοκρασια στις 8 το πρωι εδειχνε 29 βαθμους Κελσιου κ μονο για δοκιμες δεν ηταν η μερα, εριξα καποια ζωηρα χειμωνιατικα φυσιγγι στο χαρτι κ ενω περιμενα χαμηλοτερα ποσοστα το τσοκ μου εβγαζε συγκεντρωσεις 65 κ 70% στα 41 μετρα ακριβως... Πολυ θετικη η πρωτη εντυπωση κ ηταν κ αισθητα λιγοτερη η αναπηδηση της καννης με φυσιγγια που ξερω καλα κ τα χρησιμοποιησα επιτηδες για να δω αν το τσοκ θα καταφερει να τα μαζεψει... Κ το εκανε...
Στο Sporting τα σπασιματα ηταν εξαιρετικα με οποιο δισκο τουφεκιοταν κατω απο τα 30 μετρα να αφηνει απλα μια σκονη κ με τα πιο μακρινα σπασιματα να ειναι παρα πολυ καλα...
Το φρενο "αφησε" τα σημαδια του στους συγκεντρωτηρες, σε αυτους με πιο λεπτο πλατσικο πιο εντονα...
Πολυ το γουσταρα το τσοκ... .shake hands.




φυσιγγι με 36,5 γρ ν4 κ αρχικη 430 "ατιθασο" στη συγκεντρωηση...

αρχικη παλι κοντα σταα 430 στα 36 γρ με σκαγια 4χ6 μιξη...

παλι 435 αρχικη με 37 γρ σκαγια ν3-4 μιξη αντιμονιου 5%


Κ ενα πιο φυσιολογικο 6αρακι στα 32 γρ με αρχικη 415... ;)
 
Last edited:
Όλως τυχαίως πέφτουν στα χέρια σου όλα τα ψιψιψινια και τα κοκοκοψαρα :confused:
Αφού κατάφερε με 30 βαθμούς να μαζέψει αυτά τα βαρελότα που έριξες, άρα κάνει δουλίτσα :cool:
Χαίρομαι που σε έκανε χαρούμενο, θα δοκιμαστεί και σε κάνα πιο σοβαρό όπλο, στην πίστα ... .yelling.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top