ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΚΑΙ ΣΥΓΚΈΝΤΡΩΣΗ

Όνομα
paolo
Την 390 την έχω από το 97.Ποτε δεν μου έκανε εμπλοκή ,δεν έχω αλλάξει τίποτα πάνω της, εκτός από τα ξύλα που τα έκανα λινέλαιο.18,4 αυλό.Εξαιρετικες κατανομές με σχεδόν ότι φυσίγγια κ να βάλεις.
Το πρόβλημα είναι ότι ενώ και με τα άλλα όπλα ρίχνω μια χαρά μόνο με αυτή νιώθω σιγουριά κ ξέρω πότε φταίει η απόσταση το φυσιγγι η εγώ!

Όνομα
Γιαννης
Όταν νιώθεις έτσι τη παντρεύεσαι χωρίς κουβέντα είπαμε αγγλικό ρητό ένα όπλο και ένα σκυλί αντιστοιχεί στο κάθε έναν όταν το βρει το κρατά όσο μπορεί δεν το ξαναβρίσκει και πιστεύω ότι πολλοί το έχουμε κάνει το λάθος με το όπλο εγώ το είχα πουλήσει σε συγγενή και το ξαναγορασα μόνο και μόνο για το κοντάκι .

Όνομα
paolo
Όταν νιώθεις έτσι τη παντρεύεσαι χωρίς κουβέντα είπαμε αγγλικό ρητό ένα όπλο και ένα σκυλί αντιστοιχεί στο κάθε έναν όταν το βρει το κρατά όσο μπορεί δεν το ξαναβρίσκει και πιστεύω ότι πολλοί το έχουμε κάνει το λάθος με το όπλο εγώ το είχα πουλήσει σε συγγενή και το ξαναγορασα μόνο και μόνο για το κοντάκι .
Κοντάκι γάντι.... αξία ανεκτίμητη γι'αυτό και δεν το πούλησα κ δεν πρόκειται..

Όνομα
Νίκος
Οπλαρα κύριε Νίκο. Το πριτσίνι στο μπράτσο που σπρώχνει το κλείστρο έχει κουνήσει καθόλου;

Τιποτα δεν κουναει Κωστη μου !!!! Το οπλο ειναι ακομα σαν καινουργιο !!!! Οντως.....για μενα οπλαρα!!!
Δεν το αλλαζω...Μετα απο ολα αυτα ομως....το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να του κρεμασω ΜΠΛΕ χαντρα
φιλε μου!!!!! :) :D