ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΚΑΙ ΣΥΓΚΈΝΤΡΩΣΗ

Την 390 την έχω από το 97.Ποτε δεν μου έκανε εμπλοκή ,δεν έχω αλλάξει τίποτα πάνω της, εκτός από τα ξύλα που τα έκανα λινέλαιο.18,4 αυλό.Εξαιρετικες κατανομές με σχεδόν ότι φυσίγγια κ να βάλεις.
Το πρόβλημα είναι ότι ενώ και με τα άλλα όπλα ρίχνω μια χαρά μόνο με αυτή νιώθω σιγουριά κ ξέρω πότε φταίει η απόσταση το φυσιγγι η εγώ!
 
Όταν νιώθεις έτσι τη παντρεύεσαι χωρίς κουβέντα είπαμε αγγλικό ρητό ένα όπλο και ένα σκυλί αντιστοιχεί στο κάθε έναν όταν το βρει το κρατά όσο μπορεί δεν το ξαναβρίσκει και πιστεύω ότι πολλοί το έχουμε κάνει το λάθος με το όπλο εγώ το είχα πουλήσει σε συγγενή και το ξαναγορασα μόνο και μόνο για το κοντάκι .
 
Όταν νιώθεις έτσι τη παντρεύεσαι χωρίς κουβέντα είπαμε αγγλικό ρητό ένα όπλο και ένα σκυλί αντιστοιχεί στο κάθε έναν όταν το βρει το κρατά όσο μπορεί δεν το ξαναβρίσκει και πιστεύω ότι πολλοί το έχουμε κάνει το λάθος με το όπλο εγώ το είχα πουλήσει σε συγγενή και το ξαναγορασα μόνο και μόνο για το κοντάκι .
Κοντάκι γάντι.... αξία ανεκτίμητη γι'αυτό και δεν το πούλησα κ δεν πρόκειται..
 
Οπλαρα κύριε Νίκο. Το πριτσίνι στο μπράτσο που σπρώχνει το κλείστρο έχει κουνήσει καθόλου;

Τιποτα δεν κουναει Κωστη μου !!!! Το οπλο ειναι ακομα σαν καινουργιο !!!! Οντως.....για μενα οπλαρα!!!
Δεν το αλλαζω...Μετα απο ολα αυτα ομως....το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να του κρεμασω ΜΠΛΕ χαντρα
φιλε μου!!!!! :) :D
 
Καλησπέρα σε όλους ελπίζω να είστε όλοι καλά. Σήμερα έκανα δοκιμές σε χαρτόνι στα 30-35 μέτρα με την benelli m2 comfort 71 cm που έχω.Ειδα πολλά κενά ανάμεσα κ πολλά σκάγια δύο με τρία μαζί,όχι συσσωματωσεις.Τη πιστεύετε ότι φταίει το τσοκ η το φυσιγγι;
 
Καλησπέρα σε όλους ελπίζω να είστε όλοι καλά. Σήμερα έκανα δοκιμές σε χαρτόνι στα 30-35 μέτρα με την benelli m2 comfort 71 cm που έχω.Ειδα πολλά κενά ανάμεσα κ πολλά σκάγια δύο με τρία μαζί,όχι συσσωματωσεις.Τη πιστεύετε ότι φταίει το τσοκ η το φυσιγγι;

Σε ολες τις βολες ειχες το ιδιο αποτελεσμα ??? Τι φυσιγγιο εριξες Λαμπρο ???
 
Όχι δεν είχα τσοκ φρένου το τσοκ της καραμπίνας είχα 3 αστρα μαμά κ φυσίγγια 32 γρ ν 8 Ρουμελιωτης φωτο δεν κρατησα δυστυχως εκανα ομως πολλες βολες σε μερικα σημεια εχει πολλα σκαγια μαζι κ σε αλλα σημεια μεγαλα κενά.
 
Back
Top