Μπότες στήθους - Μπότες Μηρού- Waders

Κόλα για νεοπρέν ,έχει χρησιμοποιήσει κάποιος ;
Υπάρχει πληθώρα στην αγορά ,αλλά αν κάποιος αγόρασε κάποια και ειναι ευχαριστημένος να μην αγοράζω ότι να ναι.
Την aquasure που σου πρότεινε φίλος πιο πάνω εμένα τρύπησε από καλάμι κάπου στο γόνατο και την εραψα και μετά τις πέρασα δύο με τρεις στρώσεις κόλλα και είναι μπόμπα και γενικά στα περισσότερα βιντεάκια της ράβουν αν δεις μπάλωμα δεν έχω δει να βάζουν
 
Πάντως στις commando που είναι μια φθηνή μπότα έχουν μαζί ένα σωληνάριο κόλλα ένα μπάλωμα νεοπρεν και μια ταινία για τις ραφές ....για περίπου 100 ευρώ αν εξαιρέσεις τα κουμπωματα την λες και τίμια ....!!!
 
Κόλα για νεοπρέν ,έχει χρησιμοποιήσει κάποιος ;
Υπάρχει πληθώρα στην αγορά ,αλλά αν κάποιος αγόρασε κάποια και ειναι ευχαριστημένος να μην αγοράζω ότι να ναι.
Αν κολλήσεις με μπάλωμα θα πάρεις την διάφανη για νεοπρεν πχ της Ομέρ αν θυμάμαι καλα.

Αν είναι μικρή τρύπα θα βάλεις την μαύρη που κάνει δουλειά σαν μικρό μπάλωμα δικό της.

Στις στολές ψαροτούφεκου μου έτσι έκανα και πάντα κράταγε
 
Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει κάποιος από κανέναν γνωστό αν μπορώ να βρω της γαλότσες commando της 400αρες σε 44 νούμερο που φοράω και αθλητικό έχω ψάξει από ίντερνετ παντού αν γνωρίζει κάποιος κάποιον ας στείλει ένα μήνυμα ευχαριστώ πολύ παιδιά
 
Η να στείλει τα στοιχεία να πάρω εγώ τηλέφωνο για άμεση αγορά τις θέλω
Δεν γνωρίζω κατά πόσο υπάρχει διαθεσιμότητα αλλά αν αναζητήσεις στο google αυτό που ψάχνεις θα τις βρεις σε αρκετά επώνυμα καταστήματα όπως τραζερας ,Μανδηλαράς ,Δήμας ....μια αναζήτηση και μετά τηλεφωνικά μια ερώτηση αν υπαρχει αμεση διαθεσιμότητα ...
 
Την έψαξα και στο ίντερνετ αλλα δεν βρήκα κάτι. Zgun;;;
zgun.png

Zoli Antonio Guns μου βγάζει εμένα το logo σε αναζήτηση
 
Back
Top