Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Καλησπέρα στην παρέα θέλω γνώμες για oscar 36gr. Αν και το βασικό μου είναι το percorsocaccia νομίζω πως δεν θα δουλέψει το βύσμα του με το τσοκ kicks...
Πριν 2 χρονια εριξα δυο κουτια 5αρια,εμεινα πολυ ικανοποιημενος.Πολυ καλο
 
Παιδια εχει ρηξει τα συγκεκριμενα φυσιγγια καποιος?
Δημήτρη ίσως τυγχάνει να μη τα έχει ρίξει κάποιος από εδώ.
Κάποιο άλλο φυσίγγι έχεις δοκιμάσει ή έχεις σκοπό να δοκιμάσεις;;;
Ίσως βρούμε άκρη σε κάποιο άλλο φυσίγγι semi magnum. ;)
 
Psb2...;;;
Κώστα εσύ που είσαι της sipe έριχνα προ καραντίνας στα παπια ξέρει και ο Λιάκουρας ;)
Και κρεμούσαν στα 200 μέτρα και εμέναν τι γίνονταν σε αυτήν την περίπτωση
Μάλλον ήθελε άλλη πυρίτιδα γιατί έχει να βρέξει μήνες και ο καιρός είναι ξηρός και με θερμοκρασία στους 5-10 βαθμούς τι προτείνεις για τέτοιο καιρό?
 
Κώστα εσύ που είσαι της sipe έριχνα προ καραντίνας στα παπια ξέρει και ο Λιάκουρας ;)
Και κρεμούσαν στα 200 μέτρα και εμέναν τι γίνονταν σε αυτήν την περίπτωση
Μάλλον ήθελε άλλη πυρίτιδα γιατί έχει να βρέξει μήνες και ο καιρός είναι ξηρός και με θερμοκρασία στους 5-10 βαθμούς τι προτείνεις για τέτοιο καιρό?
Ο βάλτος Τέλη, θέλει διβασική πυρίτιδα κατά τη γνώμη μου...όχι πως δν κάνουν οι άλλες πυρίτιδες φυσικά....
Τα 200 μέτρα που αναφέρεις ότι έπεφταν τα παπιά είναι όντως έτσι ή το λες μεταφορικά μιλώντας;;;
Επίσης κυνηγούσες ημερίσιο ή πρωινό όταν το είδες αυτό το σκινηκό;;;
 
Ο βάλτος Τέλη, θέλει διβασική πυρίτιδα κατά τη γνώμη μου...όχι πως δν κάνουν οι άλλες πυρίτιδες φυσικά....
Τα 200 μέτρα που αναφέρεις ότι έπεφταν τα παπιά είναι όντως έτσι ή το λες μεταφορικά μιλώντας;;;
Επίσης κυνηγούσες ημερίσιο ή πρωινό όταν το είδες αυτό το σκινηκό;;;
10-11 το πρωί και όντως μερικά ίσως κρέμασαν και παραπάνω σε μέτρα από αυτά που σου λέω γιατί ξέρω τις αποστάσεις είναι σε χωράφια κοντά σε ποτάμι και τέκνα δοκίμασα το ίδιο κρέμασμα αλλά λίγο πιο κοντά πολύ αίμα και ζωντανά....
 
10-11 το πρωί και όντως μερικά ίσως κρέμασαν και παραπάνω σε μέτρα από αυτά που σου λέω γιατί ξέρω τις αποστάσεις είναι σε χωράφια κοντά σε ποτάμι και τέκνα δοκίμασα το ίδιο κρέμασμα αλλά λίγο πιο κοντά πολύ αίμα και ζωντανά....
Κοίτα.
Όταν βλέπεις αίμα από το στόμα του υδροβίου μιας κ μιλάμε για αυτά, να ξέρεις πως είναι τα συμπτώματα τις εσωτερικής αιμοραγίας των διβασικών.
Με ξηρό καιρό αν είχες ζωντανά τότε είναι θέμα πυρίτιδας.
Το ψωμί της διβασικής είναι η υγρασία να ξέρεις.
Κι εγώ τα ίδια πάθαινα όταν έριχνα με ήπιο ξηρό καιρό κ ψύχρα τα Palombe ή super caccia..... ;)
Οι διβασικές είναι θερμογόνες πυρίτιδες κ δν θέλουν ξηρούς καιρούς...θέλουν υγρασία για να αποδόσουν το μέγιστο.
ΠΑΝΤΑ κατά τη γνώμη μου.
 
10-11 το πρωί και όντως μερικά ίσως κρέμασαν και παραπάνω σε μέτρα από αυτά που σου λέω γιατί ξέρω τις αποστάσεις είναι σε χωράφια κοντά σε ποτάμι και τέκνα δοκίμασα το ίδιο κρέμασμα αλλά λίγο πιο κοντά πολύ αίμα και ζωντανά....
Κατέβα σε νούμερο σκαγιων.
 
Back
Top