Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Στις 11.00 το πρωί Νο5;;;
Λάθος.
Αυτό που σου λέει ο Outlander κάνε.
Ρίχνεις που ρίχνεις 40gr....ρίχτα τουλάχιστο σε 3-4
Χαχαχα γιατί λάθος χρόνια κυνηγάω με αυτά τα νούμερα απλά τέτοιους μήνες πάντα είχε υγρασία πολύ στην περιοχή φέτος είναι περίεργη χρόνια....
 
Χαχαχα γιατί λάθος χρόνια κυνηγάω με αυτά τα νούμερα απλά τέτοιους μήνες πάντα είχε υγρασία πολύ στην περιοχή φέτος είναι περίεργη χρόνια....
Θα την ξεπατώσεις τη μπενέλι.
Ρίξε γραμμάρια ρε διάολε....τα 36-35 δν σου φτάνουν;;;
Ρίχνετε όλοι μια κουταλιά της σούπας σκάγια στο παπί.... .yel. .yel.
Πάρε κ ρίξε 1 κουτί B&P Extra 35gr ΣΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 4....κ έλα να με βρεις.
 
Θα την ξεπατώσεις τη μπενέλι.
Ρίξε γραμμάρια ρε διάολε....τα 36-35 δν σου φτάνουν;;;
Ρίχνετε όλοι μια κουταλιά της σούπας σκάγια στο παπί.... .yel. .yel.
Πάρε κ ρίξε 1 κουτί B&P Extra 35gr ΣΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 4....κ έλα να με βρεις.
Από μακριά και αγαπημένη με τα συγκεκριμένα αλλά και με τα 36 long range έχουν δοκιμαστεί πολύ χειρότερα αποτελέσματα από αυτά που ρίχνω τώρα απλά δεν κάνουν για τέτοιες συνθήκες
Όσο για την Benelli έχω τύχει σε καιρούς τα 50+γρ τα πήγαινε ριπή δεν κολλονε σε τίποτα χαχαχαχ
 
Από μακριά και αγαπημένη με τα συγκεκριμένα αλλά και με τα 36 long range έχουν δοκιμαστεί πολύ χειρότερα αποτελέσματα από αυτά που ρίχνω τώρα απλά δεν κάνουν για τέτοιες συνθήκες
Όσο για την Benelli έχω τύχει σε καιρούς τα 50+γρ τα πήγαινε ριπή δεν κολλονε σε τίποτα χαχαχαχ
Τότε ρίξε το Winter 38 της B&P σε Νο4....
 
Τέτοια έχεις δοκιμάσει σε Νο4 ή σου φαίνονται ακριβά;

https://www.hobbi.gr/remington-express-long-range-355gr-p-3892.html
Έχω ρίξει παλιότερα αλλά ασύμφορα είναι φίλε μου......το θέμα με μου είναι ότι ήταν ξηρός καιρός που δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιες συνθήκες στα παπιά στην περιοχή μου.....
Τελη να σε ρωτησω φιλε .....δεν εχω κυνηγησει παπια και δεν ξερω. Το 6ρι το κραταει το παπι στα
40 μετρα ??
Έχω πάρει αλλά δεν είναι ο κανόνας απλά βάζω το πρώτο 6αρι γιατί είναι πιθανό να ρίξω στα 25 την πρώτη.....
 
Τελη να σε ρωτησω φιλε .....δεν εχω κυνηγησει παπια και δεν ξερω. Το 6ρι το κραταει το παπι στα
40 μετρα ??
Τέλη δεν με λένε αλλά χειμώνα πρασινο με 6αρια στα 40 μέτρα δεν κρατάς εκτός και αν σου κάτσε headshot
 
Έχω ρίξει παλιότερα αλλά ασύμφορα είναι φίλε μου......το θέμα με μου είναι ότι ήταν ξηρός καιρός που δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιες συνθήκες στα παπιά στην περιοχή μου.....
Πως σου φάνηκαν τα συγκεκριμένα remington στην benelli ; Πέρα από την τιμή τους ...

Το πρόβλημα αν κατάλαβα καλά είναι ότι τα περισσότερα παπιά σου πέφτουν ζωντανά και με αίματα;
 
Δεν πειραζει το ονομα....μια παρεα ειμαστε....σε ευχαριστω για την απαντηση Ηλια !!! :)
Κυριε Νίκο εκφράζω καθαρά δική μου εμπειρία και της παρεας μου, τώρα κάποιος φίλος μπορεί και να έχει άλλες Εικόνες!
 
Κυριε Νίκο εκφράζω καθαρά δική μου εμπειρία και της παρεας μου, τώρα κάποιος φίλος μπορεί και να έχει άλλες Εικόνες!

Ναι Ηλια μου......συμφωνουμε.....στην φασσα παω....με κρυο καιρο τα 6ρια μενουν στο αυτ/το
5ρια δουλευω και με διβασικες λογω φουλ υγρασιας....
Παντα βεβαια παιζει ρολο η τοποθεσια... ο τροπος κυνηγιου ...και σε ποια αποσταση θα σου ερθει το θηραμα.
 
25-40 μέτρα τσοκ τζεμινι πορτινγκ φουλ 71εκ κάννης όπλο Κριό
Τελη για τις αποστάσεις αυτές δοκίμασες το μαμά 3. Εγώ με το ίδιο όπλο σε αυτές τις αποστάσεις και b&p mb long rage σε 4 και 5 με τον ίδιο καιρό που λες και μαμά 3 τα είχα σκίσει φετος. Μιλάω για μεγάλα παπια
 
Back
Top