Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Πως σου φάνηκαν τα συγκεκριμένα remington στην benelli ; Πέρα από την τιμή τους ...

Το πρόβλημα αν κατάλαβα καλά είναι ότι τα περισσότερα παπιά σου πέφτουν ζωντανά και με αίματα;
Αυτό είναι το πρόβλημα φίλε μου
Πολύ καλά κλωτσούσαν αρκετά γιατί ήταν παραπάνω γρ δεν ήταν ακριβώς αυτά νομίζω νίτρο μάγκνουμ ήταν μιλάμε για μεγάλες αποστάσεις για μαμά 3* αλλά δεν το ξανά πήρα πολλά τα λεφτά....
Εχουνε πεσει απο τα γελια παπια στα 40 με 6αρια...
Πράσινο ναι πολύ δύσκολα αλλά κιρκιρια αρκετές φορές....
Τελη για τις αποστάσεις αυτές δοκίμασες το μαμά 3. Εγώ με το ίδιο όπλο σε αυτές τις αποστάσεις και b&p mb long rage σε 4 και 5 με τον ίδιο καιρό που λες και μαμά 3 τα είχα σκίσει φετος. Μιλάω για μεγάλα παπια
Σε ευχαριστώ καταρχήν για την απάντηση σου φίλε μου...
Με το μαμά 3* φίλε μου θα έχω θέμα σε κανένα μακρινό για αυτό βάζω φουλ για να μπορω να ρίξω και κοντά και μακριά...
 
Μπορει να παει και απο καρδια επισης...Αυτα θα λεμε?

Μου φαινεται οτι εχεις ορεξη.....βρε ασε να μην σου τα ''πω''...........μην μου το γυριζεις απο το τσαμικο στο
καλαματιανο.!!!!
Τραβα στην γωνια να δεις εαν ερχομαι!!! ;) .big smile.
 
Ναι Ηλια μου......συμφωνουμε.....στην φασσα παω....με κρυο καιρο τα 6ρια μενουν στο αυτ/το
5ρια δουλευω και με διβασικες λογω φουλ υγρασιας....
Παντα βεβαια παιζει ρολο η τοποθεσια... ο τροπος κυνηγιου ...και σε ποια αποσταση θα σου ερθει το θηραμα.
Κυριε Νίκο στην φασσα και εγώ με 5/6αρια πηγαινα στην αρια στο φαγητό που την κυνηγάω, έναρξη στα παπια παιρνεις και πράσινο στα 30+ με 6αρια αν ντουφεκισεις καλά, πηγα και τον χειμώνα και είπα ότι δεν ξαναβαζω πάνω από 4αρι στο όπλο μου, μόνο απόγευμα ξημερωμα κανένα πρωτο διασποράς 6αρι τίποτα άλλο!
 
Κυριε Νίκο στην φασσα και εγώ με 5/6αρια πηγαινα στην αρια στο φαγητό που την κυνηγάω, έναρξη στα παπια παιρνεις και πράσινο στα 30+ με 6αρια αν ντουφεκισεις καλά, πηγα και τον χειμώνα και είπα ότι δεν ξαναβαζω πάνω από 4αρι στο όπλο μου, μόνο απόγευμα ξημερωμα κανένα πρωτο διασποράς 6αρι τίποτα άλλο!

Ναι ειπαμε...παιζει ρολο το μερος και ο τροπος κυνηγιου....Ηλια μου!!! :)
 
Ρίξε πρώτα και μετά μιλάμε για καιρούς. :)
Πάρε 1 κουτί και βλέπεις.

Και αν του ''κατσουν''.....και αν του αρεσουν......μετα δεν θα φτανει ενα μεροκαματο για φυσεκια
σε ενα κυνηγι....ΜΠΑΜ και 1,30 ευρω....το βλεπω ''βαρυ'' φιλε Βασιλη!!!
Θα βλαστημας σε καθε αστοχια !!!;):)
 
Και αν του ''κατσουν''.....και αν του αρεσουν......μετα δεν θα φτανει ενα μεροκαματο για φυσεκια
σε ενα κυνηγι....ΜΠΑΜ και 1,30 ευρω....το βλεπω ''βαρυ'' φιλε Βασιλη!!!
Θα βλαστημας σε καθε αστοχια !!!;):)
Νίκο τζάμπα φαί δεν έχει :)

Άσε που το ακριβό φυσίγγι βελτιώνει αισθητά και την σκόπευση ;)
 
Τέλη δεν με λένε αλλά χειμώνα πρασινο με 6αρια στα 40 μέτρα δεν κρατάς εκτός και αν σου κάτσε headshot
Ακριβώς φιλαράκι μου...Τα πράσινα του Νοεμβρίου και μετά είναι θωρηκτά...Δεν είναι να παίζεις με τα 6αρια και να ψάχνεις το τυχερό σκάγι που θα το βρει στα 40 μέτρα αν το βρει εννοείται και αν θα το αφήσει ξερό...Με το που σκάει ο ήλιος παίζεις από 4 και κάτω και αναλόγως την όρεξη τους κατεβαίνεις νούμερο!
 
Back
Top