Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά λίγο τα φώτα σε όσους κατέχουν franchi affinity κάποια καλά φυσίγγια δοκιμασμένα για τα συγκεκριμένα όπλα για το κυνήγι υδρόβιων γιατί δεν έχω κάνει καθόλου δοκιμες για μην πάω στα κουτουρου . ευχαριστώ
Lambro καφέ
Κουτουμάνος Concord
Rc Serie oro
Nobel Speed
 
Το φυσίγγι που χρησιμοποιείται από πολλούς εδώ στην περιοχή για μείον σε λαγό και υδρόβια-φασσα είναι το semi magnum του Δ.Υ. αυτό το φυσίγγι είναι πραγματικά πολύ δυνατό μετά από δοκιμές φίλων έχουν πέσει αρκετοί λαγοί και πάπια σε πολύ μεγάλες αποστάσεις ....λαγαδες που έριχναν Remington μετά από δοκιμές τους γύρισαν σε αυτό!!!!!
Δοκιμάστε το και δεν θα χάσετε :) ;)
 
Το φυσίγγι που χρησιμοποιείται από πολλούς εδώ στην περιοχή για μείον σε λαγό και υδρόβια-φασσα είναι το semi magnum του Δ.Υ. αυτό το φυσίγγι είναι πραγματικά πολύ δυνατό μετά από δοκιμές φίλων έχουν πέσει αρκετοί λαγοί και πάπια σε πολύ μεγάλες αποστάσεις ....λαγαδες που έριχναν Remington μετά από δοκιμές τους γύρισαν σε αυτό!!!!!
Δοκιμάστε το και δεν θα χάσετε :) ;)
Ξερεις αναλυτικα την συνταγη ; να σου πω αναλυτικα τι κανει
 
Ξερεις αναλυτικα την συνταγη ; να σου πω αναλυτικα τι κανει
Όχι δεν γνωρίζω.....εγώ και οι υπόλοιποι που ξέρω ότι το χρησιμοποιούν βλέπουμε τι κάνει οπότε δεν με πολύ ενδιαφέρει τι έχει μου αρκεί που μου κάνει τα γούστα.....
 
Fiochi 616 m92s στο 2,30 στα 37 γρ βύσμα gualandi δε θυμάμαι ύψος και κλείσιμο 59.10
Μια παρτίδα που είχα ανοίξει εγώ αρκετά παλιότερη όμως σε ν2 είχαν 2,3-39 κ κλείσιμο στα 59 με ελάχιστο ρελιασμα ίσα να μπαίνει στη θαλάμη ... Συγκέντρωρηρα gualandi... Κάλυκας chedite cx2000...
 
Μια παρτίδα που είχα ανοίξει εγώ αρκετά παλιότερη όμως σε ν2 είχαν 2,3-39 κ κλείσιμο στα 59 με ελάχιστο ρελιασμα ίσα να μπαίνει στη θαλάμη ... Συγκέντρωρηρα gualandi... Κάλυκας chedite cx2000...
Σε νούμερο 4 ήταν όσα άνοιξα πριν 2χρονια
 
Μια παρτίδα που είχα ανοίξει εγώ αρκετά παλιότερη όμως σε ν2 είχαν 2,3-39 κ κλείσιμο στα 59 με ελάχιστο ρελιασμα ίσα να μπαίνει στη θαλάμη ... Συγκέντρωρηρα gualandi... Κάλυκας chedite cx2000...
Τοτε ειναι το πιο σκληρο εμπορικο φυσιγγι με διαφορα .Ακρως χειμωνιατικο.Ακρως για παγο καλυτερα
 
Όχι δεν γνωρίζω.....εγώ και οι υπόλοιποι που ξέρω ότι το χρησιμοποιούν βλέπουμε τι κάνει οπότε δεν με πολύ ενδιαφέρει τι έχει μου αρκεί που μου κάνει τα γούστα.....
Μονο για μπενελι τα πολυ σκληρα φιλε
 
Back
Top