Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Παιδια καλησπερα. Μου εδοσε ενας φιλος τα s&b fortuna με τον νεο κουτι. Τι εχετε να πει τε για τα συγγεκριμενα ? Εχω ακουσει αοοδιδουν σε ψυχρους καιρους αλλα ριναι αργα.
Μάριε έχω ακούσει καλά λόγια για τα συγκεκριμένα.Πρέπει να είναι αρκετά συγκεντρωτικά.
 
Παιδια καλησπερα. Μου εδοσε ενας φιλος τα s&b fortuna με τον νεο κουτι. Τι εχετε να πει τε για τα συγγεκριμενα ? Εχω ακουσει αοοδιδουν σε ψυχρους καιρους αλλα ριναι αργα.
Σε τι νουμερο τα εχεις;το ειδικα το No-5 παει τελεια στο baikal στο 3αρι, αλλα κ στο φουλ τσοκ
 
Mου έδωσαν τρία φυσίγγια federal premium cal 12 ,2 1/4 oz (64γρ) επιχαλκωμενα 3,5in(89mm)..Μασούρι σκέτο...
Ανοιξα ενα για να δω την ποιότητα των σκαγιων. Τα πάτησα με το ίσιο μέρος μιας πενσας κ πραγματικά ήταν τα πιο σκληρά σκάγια που έχω δει.
v4 στα 3,2mm κ μέτρησα 267 σκάγια συνολο..ο συγκεντρωτηρας "κλασσικός"της εταιριας..κ το απαραίτητο για αυτές τις γομωσεις buffer..
Ηθελα να δω κ την δόση της πυρίτιδας αλλά δεν υπήρχε ζυγαριά ακρίβειας..
 
Mου έδωσαν τρία φυσίγγια federal premium cal 12 ,2 1/4 oz (64γρ) επιχαλκωμενα 3,5in(89mm)..Μασούρι σκέτο...
Ανοιξα ενα για να δω την ποιότητα των σκαγιων. Τα πάτησα με το ίσιο μέρος μιας πενσας κ πραγματικά ήταν τα πιο σκληρά σκάγια που έχω δει.
v4 στα 3,2mm κ μέτρησα 267 σκάγια συνολο..ο συγκεντρωτηρας "κλασσικός"της εταιριας..κ το απαραίτητο για αυτές τις γομωσεις buffer..
Ηθελα να δω κ την δόση της πυρίτιδας αλλά δεν υπήρχε ζυγαριά ακρίβειας..
Τα σκάγια τα ζυγισες γιατί μου φαίνονται λίγα για 64 γρ νο3,5 βγαίνει με φ3,2
 
Συμπλήρωσα κι εγώ με ένα κουτί f2 no7 ακόμα και σε νούμερο 6 ένα lambro να βρίσκεται.
Και τα δύο τα ρίχνω φανατικά χρόνια... Γιατί μερικούς σας αποθουν τα τελευταία κάποιους?
Lambro μπλε Μάριε ;
Καλόριχτα φίλε !
 
Ε ναι ρε φίλε δε μπορώ να βρω κάτι πιο σταθερό σε επινικελωμενα παρά μόνο τα f2.
Και τα 34 φέτος επίσης με τις καιρικές συνθήκες που επικρατούν δεν μου άρεσαν καθόλου...δεν περίμενα να είναι το ποσό ευάλωτα
 
Θα σου προτεινα το super felt για πρωτο
Πέσαν δώρο κάποια κουτιά στα χέρια μου σε νο 7 καθώς και ένα κουτί gigante στο ίδιο νούμερο...αυτός που μου τα δοσε ιδιαίτερα για τα δεύτερα μου πεις ότι κάνουν παπάδες στα παπιά...
 
Back
Top