Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Έχει δοκιμάσει κανένας το super lambro για πρώτο;
Και για τελευταίο... Σε μια δοκιμη που είχα κάνει ήταν καλύτερο από το biturbo σε συγκέντρωση αλλα ήταν και αρκετά ψηλή η θερμοκρασία ίσως σε κρύο να αλλαξει το πράγμα
 
το f104 εχω δουλεψει το διασπορας ειναι φοβερο ειναι με ελικοειδη διασπορεα ,αυτο δεν το εχω δουλεψει ,με τι διασπορεα ειναι?
Δεν τα πήρα φίλε. Ήθελα και τα 36 κάποια στιγμή αλλά δεν υπηρχε απόθεμα στο υποκατάστημα που ψωνιζω
 
Ναι ,στο χαραμα και στο σουρουπο ειναι πολυ καλα.το lampro απο το gigante ειναι πιο συγκεντρωτικο.στο μονο φυσιγγι που βγαζω το καπελο στην b-p ειναι αυτο και το διασπορας της.
και το f2 34gr μαζι με το winter 38gr απεχτα και τα δυο
 
το f104 εχω δουλεψει το διασπορας ειναι φοβερο ειναι με ελικοειδη διασπορεα ,αυτο δεν το εχω δουλεψει ,με τι διασπορεα ειναι?
Κλειστό σταυρό με πτερύγια , τύπου sg disp . Τώρα ποιον ακριβώς δεν θυμάμαι.
 
Δημήτρη τώρα πρόσεξα ότι αυτό μάλλον είναι το απλό Wolf diasporas (32 gr) και όχι το F-104 ..........
Το f104 βγαίνει με ελικοειδή, τώρα τι μάρκα είναι δεν ξέρω... Το απλό 32γρ βγαίνει με giovani... Τώρα ο άσπρος ο ελικοειδής αν είναι Θωδη δεν ξέρω. Το gorilla elix έχει έναν κίτρινο ελικοειδη...think
 
Το f104 βγαίνει με ελικοειδή, τώρα τι μάρκα είναι δεν ξέρω... Το απλό 32γρ βγαίνει με giovani... Τώρα ο άσπρος ο ελικοειδής αν είναι Θωδη δεν ξέρω. Το gorilla elix έχει έναν κίτρινο ελικοειδη...think
Το f104 βγαίνει με ελικοειδή, τώρα τι μάρκα είναι δεν ξέρω... Το απλό 32γρ βγαίνει με giovani... Τώρα ο άσπρος ο ελικοειδής αν είναι Θωδη δεν ξέρω. Το gorilla elix έχει έναν κίτρινο ελικοειδη...think
Κ εγώ για το 104 κατάλαβα.Γραψε λαθος
 
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά λίγο τα φώτα σε όσους κατέχουν franchi affinity κάποια καλά φυσίγγια δοκιμασμένα για τα συγκεκριμένα όπλα για το κυνήγι υδρόβιων γιατί δεν έχω κάνει καθόλου δοκιμες για μην πάω στα κουτουρου . ευχαριστώ
 
Back
Top