Λειόκαννα Όπλα

Όπως το λες Κωστή δεν είναι κακο να κάνουμε όνειρα , αν και ποζεδακιας σε μια έκθεση έπιασα αυτό και σαλεψα . Ο νους σου πάει αμέσως σε χάρτινα φυσίγγια με καθαυτου μαλλινη, πέρδικα και μπεκατσα.


image upload site


Εργαλεία αθάνατα για γενεές πολλές........Φαντάζεσαι συνονόματε να τον ρωτούσες.....125 δολλάρια;;;; γιατί τα δίνεις τόσο;;; .sarcastic. .sarcastic.
 
Όπως το λες Κωστή δεν είναι κακο να κάνουμε όνειρα , αν και ποζεδακιας σε μια έκθεση έπιασα αυτό και σαλεψα . Ο νους σου πάει αμέσως σε χάρτινα φυσίγγια με καθαυτου μαλλινη, πέρδικα και μπεκατσα.


image upload site
Μολις ειδα την τιμη το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο ηταν το νεφρο μου .sarcastic.
 
Και για καληνύχτα.....όσοι πιστεύουν οτι το παραπάνω όπλο πρόκειται για ευκαιρία.....hair. να γνωρίζουν οτι η εταιρεία προσφέρει για τους λάτρεις .....5άδα με διαφορετικά διαμετρήματα εννοείται στα μέτρα του πελάτη...........

5ER_GSgesammt2-1600.jpg

Καληνύχτα σε όλους...πάω να σκάψω στο παρτέρι μήπως βρω....πετρέλαιο .pray to God..pray to God.
 
Νομίζω ότι ασχολούμαστε με τα...φθηνά από αυτά που έβαλα.....Για κοιτάξτε στα Peter Hofer.....σ' αυτό θα κάνουν και ευκολίες;;;;


View attachment 11860

700.000 δολλάρια!!!!!!!
Αν καθομουν με αυτο καρτερι....θα εχανα κυνηγια....θα χαζευα τα σκαλισματα.....love.
 
https://www.iancoley.co.uk/gun-shop/shotguns/ Είναι ένα από τα....κυνηγομάγαζα της Αγγλίας που ξεχωρίζουν...έχει πολύ καλή ποικιλία όπλων (καινούργιων και μεταχειρισμένων), δίπλα σκοπευτήριο δικό του, διοργανώνει εκδρομές, και μπορείς να περιηγηθείς ακόμα και ιντερνετικά στους χώρους του....αλλά στους καταλόγους του βρίσκεις όπλα από γνωστές εταιρείες προσαρμοσμένες βέβαια στο ...αγγλικό στυλ.... λειόκαννα όπλα λοιπόν ....με αγαπημένο μου αυτό το ζευγάρι Beretta...

190611132049002-1.jpg
190611132049002-2.jpg
 
Τους έβαλε και μεγαλύτερο μπροστινό σκόπευτρο ?

Θα βρώ και αυτό που σου λέω ότι δεν στραβώνουν (τουλάχιστον με τις κλασικές μεθόδους των οπλουργών) και θα το ποστάρω ...
Μια χαρα στραβωνουν μην επιμενεις απλα οι κριο ειναι πιο σκληρες απ ολες
 
Είχα να πάρω περιοδικό από το 2003
Έχω όλα τα τεύχη της ΚκΚ ανά μήνα και έτος από το Μάιο του 1989 έως το 2003 που σταμάτησα. Και έχω αλλά πολλά
Εκανα το λάθος και πήρα εχτές ΚκΚ
Κρίμα τα 6€
Κάποιοι αρθογραφει δεν θέλουν να τους χαλάσει το γλυκό με τίποτα. Ο λόγος για εμένα ξεκάθαρος, μην μπορώντας να επενδύσουν σε νέες τάσης της αγοράς, που δεν είναι νεεες στην ουσία επαναφορά στην πραγματικότητα ειναι προσπαθούν να κόψουν αυτές της τάσεις.
Αναφέραμε σε δυο άρθρα σχετικά με τα λείο κάνα και τα διαμέτριματα .
Μονόπλευρα, εκφοβίστηκα για υπερβολικές πιέσεις για τα μικρά διαμετρήματα και δεν ξέρω τι άλλο να πω.
Κανείς δεν αφισβητη το δώδεκα συγκενρωνη πληθως πλεονεκτημάτων αλλά όταν ένα δεκαξι η εικοσαρι με πραγματικές διάστασης είναι πολυ ποιο εύχρηστο Ζυγισμένο, γίνεται πολυ ποιο εύκολα μέλος του σώματος, με ότι πλεονέκτημα σου δίνει αυτό, γιατί δεν το λες αλλά με δυο απανωτά άρθρα προσπαθείς με την τέχνη της ελληνικής γλώσσας να αποτρέψεις και να κατεύθυνης τον κόσμος στο δώδεκα
Δεν είναι εύκολο στην εποχή αυτή να επενδύσεις σε άλλες συνταγές όποτε ξαναζεστάνουμε της σίγουρες και ποιο κατανάλωτικες
Ποσά δωδεκαριά έχουμε στον οπλοβαστο και ποσά αναλοσημα για αυτά. Ποσά μικρά διαμετρήματα έχουμε στον οπλοβαστο μας και ποσά αναλοσημα για αυτά.
Θα μου πεις απόψεις είναι αυτές και απόλυτα σεβαστές, αλλά ρε φίλοι αρθογραφη λίγο ποιο αντικειμενική δεν βλάπτει να είστε
Ναι αγαπώ τα μικρα, και ποιο πολυ το εικοσαρι
Γνωρίζω τι με πέρνει να κάνω με αυτό, μετά από εκεί θα πάω στο δώδεκα.
Κατά την γνώμη μου φασσα υδρόβιο και λαγό θα πηγενα με το δώδεκα. Όλα τα αλλά με το εικοσαρι ακόμα και το γουρουνι
 
Και φυσικά ποια όπλα είναι το ένα άρθρο φωτο
Μα φυσικά το ορόσημο αυτά που είναι παντού
ΒΑΙΚΑΛ πλαγιο
ΒΑΙΚΑΛ ποζε
Αυτό που σας έλεγα εχτές, τα Βαικαλ κάνουν τα πάντα, ακόμα και μαρκετινκ
 
Back
Top