Κυνηγετικοί Σύλλογοι

Περιοχή
Χανιά
Χθες το απόγευμα παρέλαβα κι εγώ την μαγική βίβλο :D (άδεια κυνηγίου).
Περιφερειακή την έβγαλα να μπορώ άνετα να αλλάζω νομό....Μη πέσουμε και σε κανένα περίεργο....:rolleyes:

imghost
Καλορίζικη και καλά κυνήγια !!!
Αλλά ... o_O:oops: ... Που ζείτε ρε Κώστα! Ακόμη χειρόγραφες σας τις κάνουν εκεί ????????? .sarcastic.
Εμάς τα γράφουν στο κομπιούτερ, τα τυπώνουν σε αυτοκόλλητο και το κολλάνε στην αντίστοιχη σελίδα του βιβλιαρίου !!!
2774

Αυτό γίνεται εδώ τουλάχιστον και 6 χρόνια ... Ίσως και περισσότερα, δε θυμάμαι, γιατί το τωρινό μου βιβλιάριο ξεκινά από το 2013 ...;)

2775

.my man.fgr2 .sarcastic.

Υ.Γ. Εγώ δεν πήγα ακόμη να βγάλω τη φετινή !!! Αλλά δεν καίγομαι κιόλας, έτσι κι αλλιώς θα αργήσω να τη χρειαστώ !!!! :(

Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Καλορίζικη και καλά κυνήγια !!!
Αλλά ... o_O:oops: ... Που ζείτε ρε Κώστα! Ακόμη χειρόγραφες σας τις κάνουν εκεί ????????? .sarcastic.
Εμάς τα γράφουν στο κομπιούτερ, τα τυπώνουν σε αυτοκόλλητο και το κολλάνε στην αντίστοιχη σελίδα του βιβλιαρίου !!!
View attachment 2774

Αυτό γίνεται εδώ τουλάχιστον και 6 χρόνια ... Ίσως και περισσότερα, δε θυμάμαι, γιατί το τωρινό μου βιβλιάριο ξεκινά από το 2013 ...;)

View attachment 2775

.my man.fgr2 .sarcastic.

Υ.Γ. Εγώ δεν πήγα ακόμη να βγάλω τη φετινή !!! Αλλά δεν καίγομαι κιόλας, έτσι κι αλλιώς θα αργήσω να τη χρειαστώ !!!! :(
Σε ευχαριστώ πολύ Στελάρα...!!

.sarcastic. .sarcastic. .ha ha..ha ha.
Τη χειρόγραφη και κολοκύθια μου λες.....Εγώ άδεια κυνηγίου θέλω να έχω...
Δε με νοιάζει κι αν την τυπώνουν με γραφομηχανή ή και Lazer ακόμα.......crying smile..crying smile..vert funny..vert funny.

Περιοχή
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Ο Κυνηγετικος Συλλογος Μαντουδίου
ενημερώνη τα μέλη του οτι την τεταρτη 16/10/2019 εχουμε παλι θανατο λαγόσκυλου, μεσα σε χρονικό διάστημα 15 ημερών εχουμε 4 θανάτους λαγόσκυλων στην ευρύτερη περιοχή ''ΚΑΚΑΒΟΣ'' από δηλητηριασμένα δολώματα.
Σας εφιστούμε την προσοχή σας. Αυτές οι πράξεις είναι άνανδρες και καταδικαστέες.