Κυνηγετικές Ειδήσεις

Και η αστυνομία.
Με τους ρουφιάνους...
Θα στηθουν στα διοδια και όπου κυνηγοαμάξι με σκύλο, έλεγχος. Αυτο δηλαδη που έκαναν οταν ψηφίστηκε ο νόμος για το τσιπάκι το 2013.
Μονο στους κυνηγούς . Και τωρα να είστε σίγουροι οτι θα μας ξετινάξουν περισσότερο αφου ειμαστε στοχοποιημένοι.
 
Θα στηθουν στα διοδια και όπου κυνηγοαμάξι με σκύλο, έλεγχος. Αυτο δηλαδη που έκαναν οταν ψηφίστηκε ο νόμος για το τσιπάκι το 2013.
Μονο στους κυνηγούς . Και τωρα να είστε σίγουροι οτι θα μας ξετινάξουν περισσότερο αφου ειμαστε στοχοποιημένοι.
Και εγώ θα αρχίσω τα Καρφωματα Και τηλ ότι ο Δήμος μου τρόει τα λεφτά του κράτος και δεν κάνη τίποτα για τα αδέσποτα τα οποία κάνουν παρέλαση ανεξελεκτα και τρέφονται από τα σκουπίδια και από διαφωρους ξένους φιλόζωους!!!!.. το ίδιο θα κανο και στην αστυνομία στην οποία θα καρφώσο όποιον ξέρω που έχει σκυλο χωρίς χαρτιά
 
Εγώ όπου δω να ταΐζουν γάτες και σκύλους αδέσποτους φωτο και καταγγελία.
Στοχεύεται του φιλόζωους. Όπως μας κυνηγάνε έτσι θα τους κυνηγήσουμε με τα ίδια τους τα όπλα.
Εγώ ταΐζω τις αδέσποτες γατούλες που έρχονται στην αυλή μου. Είναι ανθρωπιστικό και ΟΧΙ παράνομο!!Υ.Γ. Και τους βάζω και νεράκι...
 
Εγώ ταΐζω τις αδέσποτες γατούλες που έρχονται στην αυλή μου. Είναι ανθρωπιστικό και ΟΧΙ παράνομο!!Υ.Γ. Και τους βάζω και νεράκι...
Ανθρωπιστικό είναι όταν βοηθάς κάποιον συνάνθρωπο σου, στα ζώα είναι άλλο.
 
Εγώ ταΐζω τις αδέσποτες γατούλες που έρχονται στην αυλή μου. Είναι ανθρωπιστικό και ΟΧΙ παράνομο!!Υ.Γ. Και τους βάζω και νεράκι...
Το ίδιο κάνω και εγώ δεν φταίνε τα ζώα για την ηλιθιότητα ανθρώπων που ξεπερνάει και τοίχο
 
Ανθρωπιστικό είναι όταν βοηθάς κάποιον συνάνθρωπο σου, στα ζώα είναι άλλο.
Mπορεί όντως ετυμολογικά να μην ταιριάζει η λέξη ''ανθρωπιστικό'' αλλά η ουσία είναι η ΙΔΙΑ,όπως και αν την εκφράσεις...
 
Εγώ ταΐζω τις αδέσποτες γατούλες που έρχονται στην αυλή μου. Είναι ανθρωπιστικό και ΟΧΙ παράνομο!!Υ.Γ. Και τους βάζω και νεράκι...
Έχει υποχρέωση ο Δήμος σου ( βάση νόμου)για αυτές όχι εσυ περνουν λεφτά από το κράτος.. αν δεν κάνουν τίποτα καταγγελεια
 
Ε
Εγώ όπου δω να ταΐζουν γάτες και σκύλους αδέσποτους φωτο και καταγγελία.
Στοχεύεται του φιλόζωους. Όπως μας κυνηγάνε έτσι θα τους κυνηγήσουμε με τα ίδια τους τα όπλα.
Ετσι θέλει από ολλους μας να μην τους αφήσουμε σε χλωρό κλαρι
 
Εγώ όπου δω να ταΐζουν γάτες και σκύλους αδέσποτους φωτο και καταγγελία.
Στοχεύεται του φιλόζωους. Όπως μας κυνηγάνε έτσι θα τους κυνηγήσουμε με τα ίδια τους τα όπλα.
Δεν απαγορεύεται να ταιζεις τα αδέσποτα αρκεί να είναι μόνο ξηρά τροφή και να διατηρείς το μέρος καθαρό.
 
Δεν απαγορεύεται να ταιζεις τα αδέσποτα αρκεί να είναι μόνο ξηρά τροφή και να διατηρείς το μέρος καθαρό.
ΣΩΣΤΑ!Γνωρίζω από τη γειτονιά μου μερικούς που όλο μίσος κυνηγούν τα αδέσποτα και χύνουν το νεράκι τους(!!) το καλοκαίρι από τη φυσική τους κακία και όχι για άλλον τάχα λόγο!!
.no.
 
Τα εχουμε καταστρεψει τα ζωα με την συμπεριφορα μας.
Ειδικα οι γατες που ειναι ανεξαρτητα ζωα δεν υπαρχει κανενας λογος να βρισκονται μεσα στις πολεις να τρεφονται στα σκουπιδια και στα πεζοδρομια με κροκετα λες και ειναι γαλοπουλες να γεννοβολουν και να τις πατουν τα αυτοκινητα.
Ο χωρος τους ειναι στα χωρια , στις αυλες, στις αποθηκες και στα περιβολια.
 
Back
Top