Κυνηγετικές Ειδήσεις

Καράφλα ακούς , βλέπεις ,παρακοουθείς;;

https://www.kynigesia.gr/kynigi/ier...sa-mpompolaki-dia-cheiros-stayroy-athanasioy/
Ο τύπος είναι τελειωμένη υπόθεση
Τα έχουμε ξαναγράψει, η Μπομπολάκη με τόσες πάσες για γκολ που μάς έχει δώσει, έπρεπε να την έχουμε κάνει να ακούει τις λέξεις κυνήγι-κυνηγός και να μπαίνει στην τρύπα της
Αλλά πάλι καλά που βρέθηκε ένας άλλος πρόεδρος με τσίπα και έκανε αυτό που έπρεπε
Ο δικός μας ο πρόεδρας άς περιμένει την συγνώμη της......
 
Ο τύπος είναι τελειωμένη υπόθεση
Τα έχουμε ξαναγράψει, η Μπομπολάκη με τόσες πάσες για γκολ που μάς έχει δώσει, έπρεπε να την έχουμε κάνει να ακούει τις λέξεις κυνήγι-κυνηγός και να μπαίνει στην τρύπα της
Αλλά πάλι καλά που βρέθηκε ένας άλλος πρόεδρος με τσίπα και έκανε αυτό που έπρεπε
Ο δικός μας ο πρόεδρας άς περιμένει την συγνώμη της......
Φίλε Γιώργο είμαστε όλοι τελειωμένη υπόθεση . Εκεί μας οδήγησαν και εκεί οδηγηθήκαμε
 
Ο τύπος είναι τελειωμένη υπόθεση
Τα έχουμε ξαναγράψει, η Μπομπολάκη με τόσες πάσες για γκολ που μάς έχει δώσει, έπρεπε να την έχουμε κάνει να ακούει τις λέξεις κυνήγι-κυνηγός και να μπαίνει στην τρύπα της
Αλλά πάλι καλά που βρέθηκε ένας άλλος πρόεδρος με τσίπα και έκανε αυτό που έπρεπε
Ο δικός μας ο πρόεδρας άς περιμένει την συγνώμη της......
Καράφλα μην τους ακούς.Είσαι η ελπίδα μας πηδ.... πηδ.... πηδ.... μας!
 
Εγώ τον σκυλο μου δεν τον πειράζω!!!!ουτε θα δόσω κάτι…. Αν εφαρμοστή να μου γράψουν…. Ας μαζέψουν τα κοπρόσκυλα που είναι γεμάτη η Ελλάδα πρωτα
 
Back
Top