Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Για αλλοι μια φορα μας εγραψαν κανονικα ....φασηστες ....αξιοι της μυρας μας που ειναι οι κ.συνομοσπονδιες να ξεσηκοσουν τον κοσμο βγαζουν μια ανακηνοση και τερμα που ειναι η Π.Β.Ε.Κ.Ε...,εξαφανηστηκε μετα την ανακηνοση......δυστηχος διαλιομαστε απο μεσα αυτη ειναι η αληθεια μας φαγανε τα κοματοσκυλα....
 

Εξαδάκτυλος : Αν ανοίξει άλλο η αγορά θα ζήσουμε δράμα​

Κοροναϊός : Οι ειδικοί βάζουν φρένο σε ενδεχόμενη χαλάρωση των μέτρων στις γιορτές​

Σύψας : Αν επιστρέψουμε σε υψηλούς αριθμούς κρουσμάτων θα ξαναγίνει lockdown​

Βατόπουλος στο MEGA: Χριστούγεννα με… μάσκες και αποστάσεις​

Πρόβλεψη Σαρηγιάννη για μικρή αύξηση των κρουσμάτων κατά τις γιορτές​

Ματίνα Παγώνη: Μια οικογένεια μόνο στο ρεβεγιόν​


Καλημέρα είπαμε???

Δεν ξέρω ποίοi θέλουν γιατρό....οι "ειδικοί" ή εμείς?? Νομίζω ένα φρένο στις δηλώσεις και τις εμφανίσεις τους είναι απαραίτητο πλέον!

Συνεχίστε!
 

Εξαδάκτυλος : Αν ανοίξει άλλο η αγορά θα ζήσουμε δράμα​

Κοροναϊός : Οι ειδικοί βάζουν φρένο σε ενδεχόμενη χαλάρωση των μέτρων στις γιορτές​

Σύψας : Αν επιστρέψουμε σε υψηλούς αριθμούς κρουσμάτων θα ξαναγίνει lockdown​

Βατόπουλος στο MEGA: Χριστούγεννα με… μάσκες και αποστάσεις​

Πρόβλεψη Σαρηγιάννη για μικρή αύξηση των κρουσμάτων κατά τις γιορτές​

Ματίνα Παγώνη: Μια οικογένεια μόνο στο ρεβεγιόν​


Καλημέρα είπαμε???

Δεν ξέρω ποίοi θέλουν γιατρό....οι "ειδικοί" ή εμείς?? Νομίζω ένα φρένο στις δηλώσεις και τις εμφανίσεις τους είναι απαραίτητο πλέον!

Συνεχίστε!
Κατάντησαν μαϊντανοί και αυτοι....
 

Εξαδάκτυλος : Αν ανοίξει άλλο η αγορά θα ζήσουμε δράμα​

Κοροναϊός : Οι ειδικοί βάζουν φρένο σε ενδεχόμενη χαλάρωση των μέτρων στις γιορτές​

Σύψας : Αν επιστρέψουμε σε υψηλούς αριθμούς κρουσμάτων θα ξαναγίνει lockdown​

Βατόπουλος στο MEGA: Χριστούγεννα με… μάσκες και αποστάσεις​

Πρόβλεψη Σαρηγιάννη για μικρή αύξηση των κρουσμάτων κατά τις γιορτές​

Ματίνα Παγώνη: Μια οικογένεια μόνο στο ρεβεγιόν​


Καλημέρα είπαμε???

Δεν ξέρω ποίοi θέλουν γιατρό....οι "ειδικοί" ή εμείς?? Νομίζω ένα φρένο στις δηλώσεις και τις εμφανίσεις τους είναι απαραίτητο πλέον!

Συνεχίστε!
Και τα κανάλια με τι θα ασχολούνται;
 
Αξίζει να το παρακολουθήσει κάποιος.....αυτό τόσο δύσκολο ήταν να το κάνει ο Αραμπατζής???
Η κ.σ.ηπειρου..μαζι και κ.σ κερκυρας ειναι οι μονοι που τους ενοχλουν σηνεχεια....οι αλλοι εβγαλαν μια ανακηνοση και τερμα ντροπι τους
 
Νομίζω πως ναι....αλλίως όλοι έχουν από μια γνώμη....όπως και από μια Κ@λοτρυπίδα!

Νομική γνωμοδότηση λέγεται...και καλό είναι να την κάνουν άτομα που γνωρίζουν τις προεκτάσεις.

Το να επιζητάς την έκδοση ενός ΦΕΚ είναι ηλιθιότητα....δίοτι αν βγεί....μετά θα έχεις ελεύθερες μετακινήσεις....και θα παρακαλάς να αρθεί και το ΦΕΚ για το κυνήγι.

Στην τελική....πληρώσαμε άδεια μέχρι τις 28/2....μέχρι τότε χωρίς να ξέρω τι θα γίνει με τις μετακινήσεις....το κυνήγι θα πρέπει να είναι ανοιχτό....έτσι ώστε όταν αθρούν οι περιορισμοί στις μετακινήσεις να μπορώ να βγώ.

Αυτά τα ολίγα για σήμερα!!
Μήπως υπάρχει κάποιος λόγος ο οποίος τον εμποδίζει να μπεις σε ΦΕΚ?? Μήπως εάν σε συμπεριλάβει στο ΦΕΚ θα πρέπει να αποζημιωθείς??? Νομίζεις απ' την καλή του την καρδιά δεν σε βάζει?
 
Παιδιά ο Μπρέχας είναι απ' τους ελάχιστους που έχουν πραγματικές γνώσεις και έχει δώσει αγώνες για το κυνήγι.....αν και του βάζουν πολλές τρικλοποδιές....γιατί άραγε??? Ας είχαμε αυτό πρόεδρο και θα σ έλεγα εγώ μετά τι θα έκανε ο Σκορδαλιας!!
 
Μήπως υπάρχει κάποιος λόγος ο οποίος τον εμποδίζει να μπεις σε ΦΕΚ?? Μήπως εάν σε συμπεριλάβει στο ΦΕΚ θα πρέπει να αποζημιωθείς??? Νομίζεις απ' την καλή του την καρδιά δεν σε βάζει?
Το φεκ πρεπει να υπογραφη και απο τον χατζηδακι ο οποιος δεν το υπογραφη
 
Παιδιά ο Μπρέχας είναι απ' τους ελάχιστους που έχουν πραγματικές γνώσεις και έχει δώσει αγώνες για το κυνήγι.....αν και του βάζουν πολλές τρικλοποδιές....γιατί άραγε??? Ας είχαμε αυτό πρόεδρο και θα σ έλεγα εγώ μετά τι θα έκανε ο Σκορδαλιας!!
Ετσι ειναι ....και εγω αυτο εχω μαθη
 
Οταν μιλας και εχεις την υποψια οτι δεν σε καταλαβαινουν,εισαι πανω
στην μπανανοφλουδα και δεν ξερεις να το διαχειριστεις...
Συνήθως όσοι μιλούσαν και δεν τους καταλαβαίναν....η ιστορία τους έγραψε με Κεφαλαία γράμματα!

Γαλλιλαίος, Ζαν Νταρκ, κλτ κτλ κτλ κτλ....

Τώρα για τις μπανανόφλουδες....μόνο οι "μαιμούδες" είναι ειδικοί!
 
Η κ.σ.ηπειρου..μαζι και κ.σ κερκυρας ειναι οι μονοι που τους ενοχλουν σηνεχεια....οι αλλοι εβγαλαν μια ανακηνοση και τερμα ντροπι τους
Δεν ισχύει αυτό Ηλία. Υπάρχουν και άλλοι σύλλογοι που διαμαρτύρονται συνεχώς. Για παράδειγμα ο Κ.Σ. Σύρου έχει στείλει πολλά έντυπα σε αρκετούς φορείς.
 
Μήπως υπάρχει κάποιος λόγος ο οποίος τον εμποδίζει να μπεις σε ΦΕΚ?? Μήπως εάν σε συμπεριλάβει στο ΦΕΚ θα πρέπει να αποζημιωθείς??? Νομίζεις απ' την καλή του την καρδιά δεν σε βάζει?
Χωρίς ΦΕΚ....έχει ήδη ανακοινώσει ότι θα αποζημιώσει τις φετινές άδειες....με το νέο έτος.
 
Ας αφήσουμε τα παχιά λόγια μάγκες, προσωπικά κουράστηκα να διαβάζω για το πόσο πρέπει να τους δείξουμε να καταλάβουν στην κάλπη.
Το είδα το 1974 που ήρθε σα μεσσίας ο Καραμανλής, το 1981 έβριζαν τη ΝΔ και ψήφισαν ΠΑΣΟΚ. Το 1989 έβριζαν το ΠΑΣΟΚ και ψήφισαν ΝΔ. Το 1993 έβριζαν τη ΝΔ και ψήφισαν ΠΑΣΟΚ. Το 2004 έβριζαν το ΠΑΣΟΚ και ψήφισαν ΝΔ. Το 2009 έβριζαν τη ΝΔ και ψήφισαν ΠΑΣΟΚ. Το 2012 έβριζαν το ΠΑΣΟΚ ψήφισαν ΝΔ. Το 2015 έβριζαν τη ΝΔ ψήφισαν ΠΑΣΟΚ (ΣΥΡΙΖΑ). Το 2019 έβριζαν το ΠΑΣΟΚ (ΣΥΡΙΖΑ) ψήφισαν ΝΔ.
Κόβω το παργαλατσο μου, το ΠΑΣΟΚ (ΣΥΡΙΖΑ) θα βγει στις επόμενες εκλογές.

Κανέναν δεν τιμωρούμε. Γιατί έτσι μας αρέσει. Αυτό γουστάρουμε. Να τους βρίζουμε, αλλά να επιμένουμε να τους ψηφίζουμε. Δεν ανέχομαι να ακούω εν έτει 2020 με εξαπάτησε ο Τσίπρας ή ο Μητσοτάκης και τον ψήφισα. Τι είστε ρε μάγκες; 18 χρόνων; Ή μήπως εμφανίστηκαν εχθές όλοι αυτοί στην πολιτική και δεν τους ξέρετε;
Προσωπικά δεν έχω ψηφίσει ποτέ σε εθνικές εκλογές και ούτε πρόκειται. Και σε ευρωεκλογές που έχω πάει δύο φορές μπορώ να πω ότι το έχω μετανιώσει. Καλά μας κάνουνε, αυτοί μας αξίζουν.
.shake hands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top