Κυνηγετικά είδη Fantom

Status
Not open for further replies.

Hunterslife Team

Staff member
Fastor

Αλφειού 68
Πύργος Ηλείας

26210-37187
fantomoutdoors@gmail.com
 
Πολύ εξυπηρετικός και μέχρι στιγμης σωστός σαν επαγγελματίας. Τα προϊόντα παραγωγής του στέκονται στα ίσια απέναντι σε άλλα αρκετά ακριβότερα.
Στο χέρι του είναι να παραμείνει στο επίπεδο υπηρεσιών που προσφέρει ή να εξελιχθεί ακόμα περισσότερο
 
Με κάλυψαν οι κύριοι από πάνω... δεν έγλυψα τα αυτιά ποτε και σε κανέναν στο εμπόριο...η αλήθεια όμως πρέπει να λέγεται! ΑΨΟΓΟΣ σε όλα φοβερές τιμές σε υλικά ιδιογωμοσης (οι καλύτερες στην Ελλάδα) μεγάλη ποικιλία που συνεχώς αυξάνεται.. τρομερά φυσιγγια σε εξίσου καλές τιμές..
Σοβαρός επαγγελματίας....
 
Kαι το καλητερο παντα σηκωνει το τηλεφωνο ο ιδιος , και παντα τον βρησκεις χωρης να περιμενεις , η να σηκωσει το τηλεφωνο κανενας ασχετος που να μασαει τα λογια του , και να κανει τον ειδικο χωρης να καταλαβενει τι του ζητας
 
Σωστός επαγγελματίας και μεγάλος γνωστής του επαγγέλματος!
Τυπικός στις παραδώσεις των παραγγελιών και πολύ αξιόλογα φυσίγγια!
Εμένα προσωπικά με κέρδισε και αν συνεχίσει να έχει την ποιότητα που έχει τώρα δεν θα ξανά πάρω φυσίγγια από αλλού!
 
Φαντομ sp3 με 58 ευρο το κιλο, και στην Αθήνα την βρίσκεις 80ευρω. τα λογια ειναι περιτα μην μας περνανε και για Μ@@@ΚΕΣ


Μεγαλη η διαφορά στην τιμη!!! Να ρωτησω...αυτη η τιμη ειναι για την αυθεντικη συσκευασια της NOBEL SPORT ή
χυμα απο το βαρελι ??
 
26210-37187 παρε τηλ να σε ενημερωσει ο Αντωνης

Πηρα τηλεφωνο....ο Αντωνης απουσιαζει.....ενας που μου απαντησε...μου ειπε οτι ειναι χυμα απο το βαρελι
χωρις να ειναι σιγουρος....Θα ξανα παρω οταν θα ειναι ο Αντωνης στο μαγαζι του....και παλι σε ευχαριστω!!!
 
Πηρα τηλεφωνο....ο Αντωνης απουσιαζει.....ενας που μου απαντησε...μου ειπε οτι ειναι χυμα απο το βαρελι
χωρις να ειναι σιγουρος....Θα ξανα παρω οταν θα ειναι ο Αντωνης στο μαγαζι του....και παλι σε ευχαριστω!!!
Να ρωτησω κατι ως ασχετος?? Γιατι εχει διαφορα το βαρελι απο την χυμα? Εχει διαφορα στην αποδοση?
 
Να ρωτησω κατι ως ασχετος?? Γιατι εχει διαφορα το βαρελι απο την χυμα? Εχει διαφορα στην αποδοση?

Και γω ασχετος ειμαι. Γι'αυτον τον λογο προτιμω τις αυθεντικες συσκευασιες για να ειμαι σιγουρος για το
τι αγοραζω. Δεν ξερω εαν υπαρχει διαφορά στην αποδοση.
 
Η εργοστασιακες συσκευασιες της πυριτιδας εχουν παντα ακριβοτερη τιμη. Θεωρητικα ομως μια πυριτιδα ειτε απο βαρελι, ειτε σε συσκευασια εχει την ιδια αποδοση, εαν ειναι απο το ιδιο λοτ. Παλιοτερα βεβαια η αυθεντικη συσκευασια ηταν και ενας τροπος να ξερεις οτι οντως αγοραζεις την συγκεκριμενη πυριτιδα και οχι οτι ναναι, πιστευω ομως οτι οι σοβαροι καταστηματαρχες δεν πουλανε πλεον οτι ναναι εδω και πολλα χρονια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top