Κυνηγετικά είδη Fantom

Status
Not open for further replies.
Τι γνώμη έχετε για τα συγκεκριμένα σκαγια εσεις που τα εχετε δουλεψει; Στην διαμετρο/νούμερο πάντως σωστα ερχονται
Εγώ προσωπικά Γιάννη αυτό που έχω παρατηρήσει, είναι πως δν έχω δει οβάλ σκάγια ως τώρα και όλα είναι καλογυαλισμένα κ σκληρά!!
Κ με μεγάλη προσοχή στην την ώρα της συσκευασίας για να αποσταλούν άθικτα.
Δηλαδή τα βάζει σε 2 σακούλια....ζυγίζονται με ακρίβεια κ πέρνει κ το απόβαρο από το σακουλάκι πριν τα συσκευάσει.... ;)
 
Ρε μάζευε πριν έρθουν τα ατσάλινα σε μόνιμη βάση.... .sarcastic.
Να δω να ριχνουμε ατσαλινα στην μπεκατσα και τι στον κοσμο αληθεια..δεν κανω αλλη δουλεια μαζευω και ριχνω και τελειωμο δεν εχουν..οχι τιποτα αλλο αλλα και να θελω να δοκιμασω αλλο νουμερο ποσα να μαζεψω 2 νουμερα δουλευω στα ψιλα και τελος
 
Να δω να ριχνουμε ατσαλινα στην μπεκατσα και τι στον κοσμο αληθεια..δεν κανω αλλη δουλεια μαζευω και ριχνω και τελειωμο δεν εχουν..οχι τιποτα αλλο αλλα και να θελω να δοκιμασω αλλο νουμερο ποσα να μαζεψω 2 νουμερα δουλευω στα ψιλα και τελος
Κ εγώ έχω 9 κ 9,5.....θα τα καταργίσω κ θα παίζω με 8,5. 6. και 4 για ιδικές περιπτώσεις.
3 νούμερα φτάνουν.
 
Κ εγώ έχω 9 κ 9,5.....θα τα καταργίσω κ θα παίζω με 8,5. 6. και 4 για ιδικές περιπτώσεις.
3 νούμερα φτάνουν.
Μια χαρα ειναι αυτα τα νουμερα για μενα με το 6 και το 4 γιατι δεν προτιμας το 5 ή 5.5 να καλυπτεις περισσοτερα θηραματα
 
γιατι δεν προτιμας το 5 ή 5.5 να καλυπτεις περισσοτερα θηραματα
Το σκέφτομαι κ αυτό!!
Αλλά το 5.5 δν έχει κ τη μεγάλη διαφορά!!!
Εξάλλου ο fantom δν φέρνει 5.5......ακόμη....my man.
Επίσης ο fantom έφερε και nickel Ν5 κ Ν7..5.80€.....;););)
 
Το σκέφτομαι κ αυτό!!
Αλλά το 5.5 δν έχει κ τη μεγάλη διαφορά!!!
Εξάλλου ο fantom δν φέρνει 5.5......ακόμη....my man.
Επίσης ο fantom έφερε και nickel Ν5 κ Ν7..5.80€.....;););)
Μωρε λες;θα χτυπησω 7αρακια νικελ για περδικουλα..θα ναι λουκουμι τα ατιμα
 
Κ τα 5άρια;;;
Θα τα αφήσεις;;; .my man.
Θα φέρει κ Ν8 κ Ν9....κάτι από τα δύο θα επιλέξω αποκλειστεικά για τη μπεκάτσα....love.
5αρια εχω 2 κιλα νικελ αλλα δεν τα πολυριχνω τη χρονια..ενω τα 7αρακια φευγουν περισσοτερο στις περδικες..για μπεκατσα αστο το νικελ και με φακες πεφτει..τα νικελ να τα προτιμας σε πιο απιτητικα θηραματα πχ λαγο φασσα παπι
 
5αρια εχω 2 κιλα νικελ αλλα δεν τα πολυριχνω τη χρονια..ενω τα 7αρακια φευγουν περισσοτερο στις περδικες..για μπεκατσα αστο το νικελ και με φακες πεφτει..τα νικελ να τα προτιμας σε πιο απιτητικα θηραματα πχ λαγο φασσα παπι
Στα παπιά αν η χρονιά πάει καλά σιγά μη ρίχνω nickel....δν μουρλάθεικα ακόμη...... hippo.sarcastic.
 
Στα παπιά αν η χρονιά πάει καλά σιγά μη ρίχνω nickel....δν μουρλάθεικα ακόμη...... hippo.sarcastic.
Αν εχει παπι μια χαρα θα τα ριχνεις εκει..εγω εχω ξοδεψει σε μια σεζον 6 κιλα δραμια νικελ αλλα γινοταν της κακομοιρας..ειχαν φαει τα γουρουνια δραμιαρα που χαν παει σ αλλο τοπο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top