Κυνηγετικά είδη Fantom

Status
Not open for further replies.
Λογικά παιδες δν υπάρχει κάποια διαφορά στην απόδοση των πυρίτιδων σε συσκευασία ή χύμα....(π.χ SP8)
Τη συσκευασμένη θα την πληρώσεις παραπάνω όπως γίνεται και στα τρόφιμα...

Υ.Γ Ένα κιλό πατάτες σε δύχτι στο super market κοστίζει παραπάνω από το να πάρεις 1kg χύμα....
Γνώμη μου πάντα!!!!
 
Εχεις δικιο!


Το ξερω οτι εχω δικιο. Παλια στην εποχη του παπου μου....ισως και λιγο αργοτερα στην εποχη του πατερα μου
οι ανθρωποι εδιναν τα χερια.....και εκλεινε η συμφωνια.....φτασαμε στο σημειο να θελουμε δικηγορους
συμβολαιογραφους....για μια απλη συμφωνια....Τα περισσοτερα πραγματα πλεον διεπονται μεσω του
χρηματος και του πήδου.....αυτη ειναι η κατασταση....και οχι μονο στην Ελληνικη κοινωνια.....αλλα γενικοτερα
σε ολον τον κοσμο. Σε οτι εχει σχεση με χρημα , ο κοσμος εχει χασει την εμπιστοσυνη του. Δυστυχως.
 
Το ξερω οτι εχω δικιο. Παλια στην εποχη του παπου μου....ισως και λιγο αργοτερα στην εποχη του πατερα μου
οι ανθρωποι εδιναν τα χερια.....και εκλεινε η συμφωνια.....φτασαμε στο σημειο να θελουμε δικηγορους
συμβολαιογραφους....για μια απλη συμφωνια....Τα περισσοτερα πραγματα πλεον διεπονται μεσω του
χρηματος και του πήδου.....αυτη ειναι η κατασταση....και οχι μονο στην Ελληνικη κοινωνια.....αλλα γενικοτερα
σε ολον τον κοσμο. Σε οτι εχει σχεση με χρημα , ο κοσμος εχει χασει την εμπιστοσυνη του. Δυστυχως.
Ν'αγιάσει το στόμα(χέρι) σου κ.Νίκο
 
Φαντομ sp3 με 58 ευρο το κιλο, και στην Αθήνα την βρίσκεις 80ευρω. τα λογια ειναι περιτα μην μας περνανε και για Μ@@@ΚΕΣ
η SP 3 σε 12αρι δεν εξερω κανενα σεταπ , παρα μονο ξερω οτι γεμιζετε σε 410 η 36αρι , ξερουμε κανενα σεταπ , και στα ποσα γραμμαρια γεμηζετε
 
ενδιαφέρομαι για τα Fantom φυσίγγια HiLL 33gr με την Α1 γαλιας
Με ζέστη δν το έχω ρίξει το συγκεκριμένο κ δν ξέρω πως συμπεριφέρεται.
Το έχω ρίξει με βοριά κ κρύο στους 12oC περίπου με νορμάλ ανάκρουση.
Ευχαριστημένος ήμουν.
Για τη κυνήγι το προορίζεις;;
 
IMG_20181002_103817.jpgΕίναι ένα εξαιρετικό φυσίγγι το οποίο το χρησιμοποιώ σε Τρυγόνι (Κάποιες μέρες - χρειάζεται ) , σε Φάσσα , Υδρόβια & Λαγό είναι πάντα στην θαλάμη του όπλου μου !

Για τον Αντώνη ξέρουμε ότι δεν αλλάζει υλικά & οι τιμές είναι εξαιρετικές .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top