Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
Νέα προσθήκη στα ράφια του καταστήματος Παρδαλάκης Αλέξης. OSCAR GOLD Nitro 32gr., πυρίτιδα D20, σε Νο 7-8-9-10 .
Τιμή: 6,20€
Πληροφορίες 2105310035..
19dGQPK.jpg

EoixAUc.jpg

XIgF9ci.jpg

uKqxwJI.png
στην κούτα (20 κουτιά), η τιμή είναι 6,00€ ανά κουτί.
 
Νέα άφιξη στο κατάτημα Παρδαλάκης Αλέξης

Γιλέκο Κυνηγίου Pinewood Red Deer 5799 Orange/Green

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-Καπιτονέ ενισχύσεις στους ώμους, δύο θήκες εμπρόσθιες και δύο εσωτερικές θήκες με φερμουάρ για έγγραφα
- ειδική υποδοχή στο στήθος αριστερά,για ασύρματους πομποδέκτες
-Μεγάλος σάκος θηραμάτων με φερμουάρ για εύκολο καθάρισμα
-Δύο εξωτερικές θήκες στο πίσω μέρος για εύκολη μεταφορά μπουκαλιών νερού
-Ιδανικό για μπεκάτσα και πέρδικα

ΤΙΜΗ: από 75,90€ στα 65€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, 2105310035
RLKRczb.jpg

d8ahE6K.jpg
 
Last edited:
το συγκεκριμένο καπελάκι έχει φοβερή φόρμα και κάθεται παρα πολύ ωραία στο κεφάλι,,,όχι σαν κάτι άλλα που τα φοράς και είναι σαν αυγό ,,,φοβερή ποιότητα !!!

40642805_10155987139611799_7675037323079188480_n.jpg
Μοντελακι είσαι φίλε!θα πάρω και εγώ το ίδιο μου φαίνεται για τα Μπάσιματα....για να με πλησιάζουν οι καριολες!
 
Super τιμή για 32gr! Μπραβο του!
Όσοι έχετε δικό σας άνθρωπο στην Αθήνα,να τρέχει στις μεταφορικές και φυσικά το επιθυμείτε και μπορείτε να διαθέσετε κάποιο ποσό,αξίζει!!!!! Τα φυσίγγια είναι πολύ καλά,δίνουν καλές συγκεντρώσεις και σε αποστάσεις..ότι λέει ο Ατσόνιος(OSCAR) ισχύει!
 
Διαμαντη συμφωνώ ότι ο Όσκαρ βγάζει πολύ καλά φυσίγγια αλλά το συγκεκριμένο ειναι καινούριο και δεν το έχει δοκιμάσει κανείς ακόμη. Εγώ κρατάω μικρό καλάθι πάντωσ και σε καμία περίπτωση δεν θα το έπαιρνα σαν μοναδικό στις τσίχλες φέτος. Θα το δοκιμάσω όμως μετά τα περάσματα για να δω τι λέει.
 
Διαμαντη συμφωνώ ότι ο Όσκαρ βγάζει πολύ καλά φυσίγγια αλλά το συγκεκριμένο ειναι καινούριο και δεν το έχει δοκιμάσει κανείς ακόμη. Εγώ κρατάω μικρό καλάθι πάντωσ και σε καμία περίπτωση δεν θα το έπαιρνα σαν μοναδικό στις τσίχλες φέτος. Θα το δοκιμάσω όμως μετά τα περάσματα για να δω τι λέει.
σωστος
 
Εγώ δεν είπα αποκλειστικά μόνο αυτό το φυσίγγι. Για την τιμή πάνω από όλα το είπα και αφετέρου δε, δεν έχουν ακουστεί παράπονα για κανένα του φυσίγγι. Εγώ μιλάω πιο πολύ για τους φίλους που διαμένουν στην επαρχία και θέλουν,εφόσον το επιθυμούν, να έχουν λίγο κέρδος σε τιμές,σε οποιοδήποτε φυσίγγι,οποιουδήποτε κατασκευαστή.
 
Μοιάζει και με αυτόν του Ηλιόπουλου, αλλά στα οσκαρ όπως λέει ο Διαμαντής λένε ότι είναι δική τους πατέντα.
Γειά σου Κων/νε,σε παραδέχομαι!!! μετά τον στοκα,το καλούπι το πήρε ο Ηλιόπουλος.Μετά είναι εύκολο...
 
το Nitro με D20 από πέρσι το βγάζει δεν είναι καινούργιο...δοκιμασμένο σε πρωινά με έντονη υγρασία και κρύο 3-4 βαθμούς το πήγαινε καλά ούτε ματωμένα δεν είχα και ξερά όλα

Παύλο ο ίδιος ο κατασκευαστής το διαφημίζει ως καινούριο. Είσαι σίγουρος ότι το είχε και την περισυνη σεζον;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top