"Κοντακίαση"

2s0enwy.jpg
εισαι ωραιος ρε φωτοβολιδα , βρεξε το δεξι σου μαγουλο καλα , (με νερο όχι με τσικουδιά ) , κανε 3-4 επωμισεις , πατα δυνατα στο χτενι , θα αφησει το μαγουλο σου αποτύπωμα που παταει , μετα παρτο 2-3 χιλιοστα με την ρασπα , μετα με 120 γυαλαοχαρτο λειανε το λιγο , ριξε σε χαρτονι και τα ξαναλέμε
 
εισαι ωραιος ρε φωτοβολιδα , βρεξε το δεξι σου μαγουλο καλα , (με νερο όχι με τσικουδιά ) , κανε 3-4 επωμισεις , πατα δυνατα στο χτενι , θα αφησει το μαγουλο σου αποτύπωμα που παταει , μετα παρτο 2-3 χιλιοστα με την ρασπα , μετα με 120 γυαλαοχαρτο λειανε το λιγο , ριξε σε χαρτονι και τα ξαναλέμε
Θα παρο το σημιο που παταει το μαγουλο απο πανο στο χτενη???
 
Θα παρο το σημιο που παταει το μαγουλο απο πανο στο χτενη???
ναι ρε Γιαννη , ομορφα και σιγα σιγα , ξυλο είναι δεν παθαινει τιποτα , θα το γυαλοχαρταρεις μετα και δεν θα φαινεται τιποτα , όταν ερθεις κεντρο το περνας λαδια
 
Δώσε τώρα Δημήτρη!!! Δε θα κοιμηθεί όλη νύχτα απόψε.....Με το φακό στο κούτελο θα κάνει δοκιμές .buy buy.
μα αν δεν ερθει κεντρο τι σημασια εχει τι φυσιγγι βαζει στην θαλαμη ρε φιλε ???? αυτό δυστυχως δεν καταλαβαινουν η μαλλον κανουν ότι δεν καταλαβαινουν μερικα ατομα
 
Μην του λες 2-3 mm ρε Μητσοοοο!!
Κατα την κ@λα που εχει,θα του φαει τα σκωτοπλεμονα ο κουζουλος!.hair.
Λιγο λιγο!Ετσι κι αλλιως θα εχει τη ρασπα στην κωλοτσεπη την ωρα που θα μπαλωταρει τα χαρτια!Καλυτερα να ειναι on line,επιτοπου!.sarcastic.
 
Γιατι τα σουταρες,Τασο?
Τα αποτελείωσα και τα δύο με μια ράσπα προσπαθώντας να τα φέρω κάπως. Και τα δύο πέρασαν του χριστού τα πάθη, όχι μόνο από τα δικά μου χέρια.
Θες λιμαρίσματα, έξτρα καβαλάρηδες .... μια τετραετία έψαχνα να βρω τα μέτρα μου. Τελικά πέρυσι έβαλα το μανίσιο πάνω και μετά από αρκετές μετατροπές στις εφαρμογές κατάφερα να το φέρω ώστε να μπορώ να κυνηγάω χωρίς να παίρνω υπογλώσσιο. Έχεις ακούσει για δύσκολο ζυγωματικό που απαιτεί παράλληλη ράχη ή τύπου μοντε-κάρλο? Αυτή η διάγνωση έγινε από τρια ατομα που ασχολούνται με μετροληψίες / κοντακια
 
Σ'αυτα ποιος ειχε κανει μετροληψια Τασο?Δεν θελω ονομα!Ο κατασκευαστης τους?
Γιάννη θα προτιμούσα να μην αναφέρω κάποιο όνομα. Θα πω μόνο τη γνώμη μου για τη διαδικασία μετροληψίας. Οι ξηρές επωμίσεις είτε στον κοντακά είτε σε κάποιον δάσκαλο σκοποβολής δεν φτάνουν για να βγουν τα μέτρα ενός κοντακιού
 
Γιάννη θα προτιμούσα να μην αναφέρω κάποιο όνομα. Θα πω μόνο τη γνώμη μου για τη διαδικασία μετροληψίας. Οι ξηρές επωμίσεις είτε στον κοντακά είτε σε κάποιον δάσκαλο σκοποβολής δεν φτάνουν για να βγουν τα μέτρα ενός κοντακιού
εξαρτάται φιλε από τον χειριστη , καποιος που κανει 100 επωμισεις την ημερα για εξασκηση για 10 χρονια ασφαλως και κανει 99 % παντα την ιδια επωμιση , ο κυνηγος όμως που αφηνει το οπλο 28 φεβρουαριου και το πιανει 20 αυγουστου ασφαλως και δεν μπορει ουτε μετρα να βρει ουτε να καθοδηγησει σωστα τον κοντακα
 
κανε δοκιμη σ εενα ξυλο , μην βαζεις πολύ δυναμη , σιγα σιγα , φατο ομοιομορφα
φωτοβολιδα στο λεω και δημοσια γιατι το το ξεχασα , μονο στα πλαγια να το φας το χτενι , καθολου από πανω , παρεκλιση θελουμε να μπεις μεσα λιγο ώστε η τουφεκια σου να μπει λιγο δεξια , σε υψος εισαι αστερι
 
Γιάννη θα προτιμούσα να μην αναφέρω κάποιο όνομα. Θα πω μόνο τη γνώμη μου για τη διαδικασία μετροληψίας. Οι ξηρές επωμίσεις είτε στον κοντακά είτε σε κάποιον δάσκαλο σκοποβολής δεν φτάνουν για να βγουν τα μέτρα ενός κοντακιού
Το κοντακι το τελειοποιεις ριχνοντας το οπλο σου.Τελεια και παυλα.Κοντακια δι αλληλογραφιας η "σημαδεψε το ματι και το φρυδι μου" μου,laser κλπ.καταληγουν στο μπαουλο.
Θα το παρεις αφινιριστο και θα το δουλεψεις σε πραγματικες συνθηκες!
Δεν παθαινει τιποτα.Δε νομιζω να μην δεχτει αυτο το deal ο μαστορας!
Αν ειναι σωστος και επαγγελματιας πρεπει να στο προτινει ο ιδιος!Ακομη κι αν ειναι κοπιαρισμα απο αλλο η του δωσεις γραμμενα τα μετρα σου!
 
Το κοντακι το τελειοποιεις ριχνοντας το οπλο σου.Τελεια και παυλα.Κοντακια δι αλληλογραφιας η "σημαδεψε το ματι και το φρυδι μου" μου,laser κλπ.καταληγουν στο μπαουλο.
Θα το παρεις αφινιριστο και θα το δουλεψεις σε πραγματικες συνθηκες!
Δεν παθαινει τιποτα.Δε νομιζω να μην δεχτει αυτο το deal ο μαστορας!
Αν ειναι σωστος και επαγγελματιας πρεπει να στο προτινει ο ιδιος!Ακομη κι αν ειναι κοπιαρισμα απο αλλο η του δωσεις γραμμενα τα μετρα σου!
ακριβως ετσι , τα κοντακια χτιζονται στην πιστα , όταν ολοκληρωθουν αρχιζει το εργο σκονοποιησης
 
εξαρτάται φιλε από τον χειριστη , καποιος που κανει 100 επωμισεις την ημερα για εξασκηση για 10 χρονια ασφαλως και κανει 99 % παντα την ιδια επωμιση , ο κυνηγος όμως που αφηνει το οπλο 28 φεβρουαριου και το πιανει 20 αυγουστου ασφαλως και δεν μπορει ουτε μετρα να βρει ουτε να καθοδηγησει σωστα τον κοντακα

Πιάνεις ακραίες περιπτώσεις φίλε μου.
 
Back
Top