"Κοντακίαση"

Από την μία στενοχωριέμαι που δεν λειτουργεί το ολυμπακό σκοπευτήριο στο Μαρκοπουλο που είναι δίπλα μου και από την άλλη θάταν σκέτη καταστροφή..
Φροντιζουν για την ευημερια μας ρε συ οτι στολιδι υπαρχει το σαπισανε τα λαμογια
 
Αυτο γιατι έκλεισε αλήθεια; Το ξερω που ειναι γιατι είναι διπλα στο γυναικοχώρι
Εαν δεν υπαρχει οικονομικη στηρηξη και προγραματισμος καπως ετσι καταληγουν ολα εκτωςβτων αλλων λειτουργουσε μονο κανα δυο μηνες πραγμα που απετρεπε καπιους να σχολιθουν περετερω δλδ μη κυνηγους
 
Λοιπον @leo επηδη το εχω ψαξει καλυτερα και εξωνιχιστηκα εχω δει οτι οταν επωμιζω ψιλα το κντακι με βγαζει ψιλα καινοταν επωμιζω χαμηλα το κοντακι με βγαζει χμηλα στο υψος των ματιων μου ολα καλα εχω μακρυ λαιμο και σταθερη επωμηση με το κεφαλι σταθερο ερχετε το οπλο και κουμπωνει μηχανικα χωρις να σκυβω καν και κινω το σωμα και οχι τα χερια οποτε θα κανω μια ενχειρηση να το ισιαξω οσο περνει το κοντακι μου και δωκιμες εξου και η γνωσεις περι DAC DAH
 
Λοιπον @leo επηδη το εχω ψαξει καλυτερα και εξωνιχιστηκα εχω δει οτι οταν επωμιζω ψιλα το κντακι με βγαζει ψιλα καινοταν επωμιζω χαμηλα το κοντακι με βγαζει χμηλα στο υψος των ματιων μου ολα καλα εχω μακρυ λαιμο και σταθερη επωμηση με το κεφαλι σταθερο ερχετε το οπλο και κουμπωνει μηχανικα χωρις να σκυβω καν και κινω το σωμα και οχι τα χερια οποτε θα κανω μια ενχειρηση να το ισιαξω οσο περνει το κοντακι μου και δωκιμες εξου και η γνωσεις περι DAC DAH
Bάλε ρε σύ καμιά φωτο και έτσι και αλλιώς να καταλάβουμε τι εννοείς.
 
Bάλε ρε σύ καμιά φωτο και έτσι και αλλιώς να καταλάβουμε τι εννοείς.
Ti να βαλω ακριβως Αρη παντως σε σενα χρωστα το τι κουναω το σωμα με κουμπομενο οπλο και οχι τα χερια να σε καλα σ ευχαριστω πολυ
 
Λοιπον @leo επηδη το εχω ψαξει καλυτερα και εξωνιχιστηκα εχω δει οτι οταν επωμιζω ψιλα το κντακι με βγαζει ψιλα καινοταν επωμιζω χαμηλα το κοντακι με βγαζει χμηλα στο υψος των ματιων μου ολα καλα εχω μακρυ λαιμο και σταθερη επωμηση με το κεφαλι σταθερο ερχετε το οπλο και κουμπωνει μηχανικα χωρις να σκυβω καν και κινω το σωμα και οχι τα χερια οποτε θα κανω μια ενχειρηση να το ισιαξω οσο περνει το κοντακι μου και δωκιμες εξου και η γνωσεις περι DAC DAH
Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ βγάζω άκρη με αυτά που γράφεις! .think.
 
Ε δασκαλε αν δε με δεις να ριχνω απο κοντα δε γινετε να βγει ακρη
νομίζεις , άκου λοιπόν.
Μιλάει ο @leo στο τηλέφωνο με έναν φίλο του που είναι στο σκοπευτήριο και ακούει μέσα από το τηλέφωνο 2 τουφεκιές.
ρωτάει
- ρε σεις skeet παίζετε ?
- ναι , του λέει ο άλλος
- σε ποιόν βατήρα
- στον τάδε ( δεν θυμάμαι νούμερο )
και λέει ο @leo

- α καλά έριξε ο τάδε και τα πήρε και τα δύο.

και μένει ο άλλος στο τηλ. παγωτό................

παρακαλώ όπου έκανα λάθος στην περιγραφή να με διορθώσει ο coach..... ( γιατί και λόγω ηλικίας ξεχνάμε ) .big smile. .big smile.
 
νομίζεις , άκου λοιπόν.
Μιλάει ο @leo στο τηλέφωνο με έναν φίλο του που είναι στο σκοπευτήριο και ακούει μέσα από το τηλέφωνο 2 τουφεκιές.
ρωτάει
- ρε σεις skeet παίζετε ?
- ναι , του λέει ο άλλος
- σε ποιόν βατήρα
- στον τάδε ( δεν θυμάμαι νούμερο )
και λέει ο @leo

- α καλά έριξε ο τάδε και τα πήρε και τα δύο.

και μένει ο άλλος στο τηλ. παγωτό................

παρακαλώ όπου έκανα λάθος στην περιγραφή να με διορθώσει ο coach..... ( γιατί και λόγω ηλικίας ξεχνάμε ) .big smile. .big smile.
Α, έχω κάνει πολλά κουλά απ'το τηλέφωνο. Στη συγκεκριμένη φάση ρώτησα "ποιος έριξε μόλις ντουμπλε στον 4;" "Ο Αναστασιάδης" μου απαντάει αμήχανα "και όντως στον 4". "Ντουφεκος ο πρόεδρος" του λέω. .sarcastic.

Αλλά το καλύτερο το έχω κάνει με τύπο στην Πάρνηθα που μιλούσαμε επίσης στο τηλέφωνο. Τον ρωτάω "ρε συ, ποιος σκηταδορος ρίχνει Τραπ;" "Ο Αργυράκης" μου λέει. Τουυυ τουυυ τουυυ. Το έκλεισε και άρχισε να με ψάχνει στο σκοπευτήριο..very funny.
 
νομίζεις , άκου λοιπόν.
Μιλάει ο @leo στο τηλέφωνο με έναν φίλο του που είναι στο σκοπευτήριο και ακούει μέσα από το τηλέφωνο 2 τουφεκιές.
ρωτάει
- ρε σεις skeet παίζετε ?
- ναι , του λέει ο άλλος
- σε ποιόν βατήρα
- στον τάδε ( δεν θυμάμαι νούμερο )
και λέει ο @leo

- α καλά έριξε ο τάδε και τα πήρε και τα δύο.

και μένει ο άλλος στο τηλ. παγωτό................

παρακαλώ όπου έκανα λάθος στην περιγραφή να με διορθώσει ο coach..... ( γιατί και λόγω ηλικίας ξεχνάμε ) .big smile. .big smile.
Οταν ανοιξει το σκοπευτιριο θα τον εχω σε βιντεοκληση ολοκληρη πουλα αχαχαχαχαχααχ
 
Back
Top