"Κοντακίαση"

Μια ερώτηση θέλω να κάνω, ποια θεωρείτε πως είναι η σημαντικότερη διάσταση σε ένα κοντακι ; το μήκος ; η παρεκλιση ;, το πιτς ; η μικρή κ μεγάλη κλίση ;; ποια ;;;;
Προσωπικά πιστεύω οτι τα σημαντικά είναι
1)Μήκος
2)Παρέκκλιση
οχι οτι υπόλοιπες δεν ειναι σημαντικες ειναι ολα μια αληλουχια που θα φερουν τα δέοντα σε συνάρτηση με το χειριστή βεβαία..
 
Τολη γυρισμα κεφαλιου ;;;;; το μήκος με ρουχισμό ;;;;; κακουργήματα αυτά που έγραψες , το κεφάλι πρεπει να είναι όπως στα αγάλματα ακίνητο, το μήκος όπως έγραψε ο κοουτς πιο πανω δίνει την άνεση στην επωμιση, η δική μου ταπεινή γνώμη ότι η μικρή κλίση είναι η σημαντικότερη όλων διάσταση
Δημήτρη είναι κακουργήματα όπως λες.
Κατάλαβα λάθος την ερώτηση.
Νόμιζα ποιες διαστάσεις μπορείς να κλέψεις ενώ εσύ αναφεροσουν σε σωστή επωμιση.
 
Το βιντεο αυτο το ειδα σε αλλο νημα που το εβαλε φιλος. Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι με ενα οπλο χωρις καν κοντακι, ο ανθρωπος σπαει δισκακια στον αερα και κυνηγαει πουλια. Πως εξηγειται?
Μα ερώτηση είναι αυτή φίλε ;;;; είσαι κ έμπειρος, έχει κανη Ρεμιγτον , τι να τα κάνει τα κοντακια ;;;;; πιο πολυ σε τέτοια μυνήματα μου αρέσουν όσοι κάνουν λαικ με γέλια, δεν ξέρουν ότι είναι οι ίδιοι για γέλια
 
Μα ερώτηση είναι αυτή φίλε ;;;; είσαι κ έμπειρος, έχει κανη Ρεμιγτον , τι να τα κάνει τα κοντακια ;;;;; πιο πολυ σε τέτοια μυνήματα μου αρέσουν όσοι κάνουν λαικ με γέλια, δεν ξέρουν ότι είναι οι ίδιοι για γέλια
Συνάδελφε προς τι αυτή η προσωπική επίθεση και η καυστική απάντηση; θεωρείς πως υπάρχει ειρωνεία προς το ζήτημα που θίγεται στο thread η κάποια άποψη σοτ; εκφράσε το ξεκάθαρα. Αν έχει να κάνει με καποια προσωπική κόντρα, παρακαλώ λύστε το με pm. Ο τρόπος που εκφράζεσαι πάντως σε κάνει να χάνεις το οποίο δίκιο θέλεις να υπερασπιστείς....
 
Συνάδελφε προς τι αυτή η προσωπική επίθεση και η καυστική απάντηση; θεωρείς πως υπάρχει ειρωνεία προς το ζήτημα που θίγεται στο thread η κάποια άποψη σοτ; εκφράσε το ξεκάθαρα. Αν έχει να κάνει με καποια προσωπική κόντρα, παρακαλώ λύστε το με pm. Ο τρόπος που εκφράζεσαι πάντως σε κάνει να χάνεις το οποίο δίκιο θέλεις να υπερασπιστείς....
Καμιά επίθεση, μια παρατηρηση έκανα, κ ουτε δίκιο υπάρχει να υπερασπιστω , γράφω την γνώμη μου, για γράψε αν θελεις κ εσυ την δική σου, κοντακιαση είναι το θέμα
 
Μια ερώτηση θέλω να κάνω, ποια θεωρείτε πως είναι η σημαντικότερη διάσταση σε ένα κοντακι ; το μήκος ; η παρεκλιση ;, το πιτς ; η μικρή κ μεγάλη κλίση ;; ποια ;;;;
Ολες!!!!
Πανε πακετο!!!
Εαν δεν πιανω το οπλο και να νιωθω οτι οπου κοιταξω εχω σκοτωσει δεν θελω καν να το ριξω
Πρωτα βλεπω αυτο
Μετα αν μπορω να το αγορασω
Και μετα εξεταζω ολα τα αλλα
Εαν δεν σου δινει αυτη την αυτόπεποιθηση οταν το επομιζεις οτι οπλο θελει ας ειναι
Δεν ειναι για σενα τελος
Αν τωρα πουμε οτι πιανω ενα οπλο για να ριξω μια πουλα σε ενα γηπεδο με ενα φιλο και πρεπει να διαλεξω ενα στην τυχη απο εκει
Θα επερνα το οπλο που ειχε την πιο σωστη αποκλιση οταν το έπομιζα δεξια αριστερα και μπορουσα με ενα αλλαγμα στο υψος κρατηματος της πάπιας να ειμαι οσο πιο κοντα στην ευθεια της ριγας μου
Θα εκανα δηλαδη αυτο που κανει ο μεσος κυνηγος
Θα προσαρμοζομουν εγω σε αυτο
 
Καμιά επίθεση, μια παρατηρηση έκανα, κ ουτε δίκιο υπάρχει να υπερασπιστω , γράφω την γνώμη μου, για γράψε αν θελεις κ εσυ την δική σου, κοντακιαση είναι το θέμα
Συνάδελφε εκφράστηκες με προσωπική επίθεση και με τα λεγόμενά σου καταδεικνύεις ότι ήταν και αναίτια. Υπάρχουν πολλοί τρόποι να εκφράζουμε τη γνώμη μας, αλλά κανένας που μειώνει άλλους δεν είναι αποδεκτός. Θα σε παρακαλούσα να σέβεσαι τους συνομιλητές σου και τους κανόνες χρήσης του forum.
 
Τι βλέπουμε στην φωτο ρε μάγκες ;;
Εγω δεν εχω πολλες γνωσεις αλλα νομιζω οτι το κεφαλι του ανθρωπου ειναι υπερβολικα μπροστα προς τις καννες..και με τετοια κλιση στο πελμα σε μια ψηλη τουφεκια θα πονεσει.. συγνωμη αν κανω λαθος
 
Άρη λες να κάνει λάθος ο Ricardo?? Μήπως υπάρχει λόγος ;;;
Ο ένας τουφεκάει χωρίς κοντάκι ,ο άλλος εδώ επωμίζει πάνω στον αντίχειρα..
Ρέ μπάς και δεν βρίσκουν γυναίκα να πηδήξουν και ξεσπάνε την μ@λακία τους πάνω στα όπλα? .big smile.
 
Ο τρόπος που το κρατά και είναι κουμπωμενος δείχνει τέμπο και ωραία κινησιολογία. Αυτό μου βγάζει. Κάτι ρυθμικό αν μπορώ να το πω έτσι.

Φαίνεται ότι έχει κουμπωσει πολύ μπροστα. Τόσο μπροστά σχεδόν έχω δει και τον Κάρεϊ Ντέηβιντ να κουμπωνει.

Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως είναι τρικ με τον αντίχειρα για να κουμπωνει πάντα στο ίδιο σημείο.
 
Ο τρόπος που το κρατά και είναι κουμπωμενος δείχνει τέμπο και ωραία κινησιολογία. Αυτό μου βγάζει. Κάτι ρυθμικό αν μπορώ να το πω έτσι.

Φαίνεται ότι έχει κουμπωσει πολύ μπροστα. Τόσο μπροστά σχεδόν έχω δει και τον Κάρεϊ Ντέηβιντ να κουμπωνει.

Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως είναι τρικ με τον αντίχειρα για να κουμπωνει πάντα στο ίδιο σημείο.
Το έπιασες ρε μουργο
 
Back
Top