Κινητοποιήσεις Κυνηγών

Η ΚΣΕ θα εξετάσει το θέμα και αφού κάνει και συνεννοήσεις με τις ομοσπονδίες , θα γυρίσει πλευρό. Με το μαλακό ρε ραμολιμέντα ,μη βιαζεστε γιατι θα πάθετε τιποτα απο υπερκόποση .
 
Last edited:
Η ΚΣΕ θα εξετάσει το θέμα και αφού κάνει και συνεννοήσεις με τις ομοσπονδίες , θα γυρίσει πλευρό. Με το μαλακό ρε ραμολιμέντα ,μη βιαζεστε γιατι θα πάθετε τιποτα απο υπερκόποση .
Έχει κάνει περήφανη διαβούλευση και εχει πάρει διαβεβαιώσεις γιαυτό βγάζει αυτή την ήρεμη δύναμη είναι τελειωμένο το θέμα
 
Έχει κάνει περήφανη διαβούλευση και εχει πάρει διαβεβαιώσεις γιαυτό βγάζει αυτή την ήρεμη δύναμη είναι τελειωμένο το θέμα
Ε ναι δεν αμφιβάλλω. Δουλεύει στο παρασκήνιο ασταμάτητα και αθόρυβα ,ασχέτως τι λέμε εμείς .sarcastic.
 
Η ΚΣΕ θα εξετάσει το θέμα και αφού κάνει και συνεννοήσεις με τις ομοσπονδίες , θα γυρίσει πλευρό. Με το μαλακό ρε ραμολιμέντα ,μη βιαζεστε γιατι θα πάθετε τιποτα απο υπερκόποση .
Το μονο που θα πω ειναι εσχος τιποτα αλλο.... ουτε παντελονια δεν φορανε να φηγουν μονοι τους δεν αξηζουμε τετοια υγεσια
 
Για τον μικρουλη Αργο που θα τον έχω παρέα μετά απο ενα μήνα , αλλα και για όλους τους τετράποδους φίλους οι οποίοι απο μας περιμένουν να αντισταθουμε στο νομοσχεδιο έκτρωμα ,θα είμαι εκει.
 
Απογοητευση ηταν δεν ηταν 100 ατομα ,Ξεφτιλα μεγαλη ,εγω που ξερω μονο 3-5 παρεες γουρουνοκυνηγοι ειναι πανω απο 100
Αυτοί είμαστε Νίκο. Γιουσουφάκια στα τέσσερα με το κινητό στο χέρι και επαναστατούμε με τα πλήκτρα.. Οι διεκδικήσεις και οι αγώνες ,εστω με τις υπερβολές τους ανήκουν πια στο παρελθόν.Δεν αλλάζουμε. Κι εγω το ιδιο είδα απόψε στο Περιστέρι.
Είμαι περίεργος να δω την Κυριακή τι θα παιχτεί στο Σύνταγμα .
 
Η απουσια της Κ.Σ.Ε για αλλοι μια φωρα...βγαζει ματια..
Καλα μας κανουν.....
Αφού τα έχουν πάρει τα €€€€€ κάνουν μόκο....
Όπως κ οι 80 μητροπολήτες, που πήραν 250.000€ έκαστος,για να κάνουν μόκο περί συνοστισμού στις εκκλησίες....άντε να μη χαλάσω κ το topic.
 
Η απουσια της Κ.Σ.Ε για αλλοι μια φωρα...βγαζει ματια..
Καλα μας κανουν.....
Εδω ηταν ο κυνηγετικος συλλογος αλλα με την ουρα στα σκελια,,Και οταν περπατησαμε απο την πλατεια μεχρι το συλλογο μιλαμε για 300 μετρα ηρθε η αστυνομια για παρεμποδιση κυκλοφοριας ,Και τοτε εφυγαν ολοι
 
Η απουσια της Κ.Σ.Ε για αλλοι μια φωρα...βγαζει ματια..
Καλα μας κανουν.....
Είπαμε ,είναι σε συνεννοήσεις . :rolleyes:

Ήθελα να ήξερα ,τουλάχιστον για την συγκέντρωση της Κυριακής στο Σύνταγμα που θα συμμετάσχουν τόσοι φορείς , έχουν πάρει θέση ή θα ειναι σε συνεννοήσεις ακόμη και μετά την ψήφιση του εκτρώματος ;
 
Back
Top