Καρεκλάκι για το καρτέρι

Οικοδομος παλια σε τρυγονια..έρχεται πρωι πρωι με τα ρούχα της δουλειας,κατεβαζει απο το αγροτικο ενα ποδι σκαλωσιας κ ενα "λατακι"κ ετοιμο το καθισμα...my man..sarcastic..sarcastic.
Αυτα ειναι... Το ειχε οικοδομησει a priori στο μυαλο του
 
Οικοδομος παλια σε τρυγονια..έρχεται πρωι πρωι με τα ρούχα της δουλειας,κατεβαζει απο το αγροτικο ενα ποδι σκαλωσιας κ ενα "λατακι"κ ετοιμο το καθισμα...my man..sarcastic..sarcastic.
... και περιστρεφόμενο! (θα μπορούσε να γίνει) .sarcastic.
 
Όπως πάει η κατάσταση με το πρόβλημα που μου προέκυψε ,πρέπει να κοιτάξω κι εγώ για καρεκλάκι όσο και να μην το γουστάρω .Οι ατελείωτες ώρες ορθοστασίες είναι πρόβλημα.Φέτος ειδικά αρχές Νοέμβρη το παράκανα .Πολλές μέρες συνεχόμενα απο το πρωι μέχρι αργά το απόγευμα ορθοστασία.
Ένα που έχω είναι κοντό και όσες φορές το κουβαλάω ,απλά το κουβαλάω γιατί έχω την συνήθεια να μην κάθομαι.Αλλά και να θέλω δεν με βολευει.Βέβαια στις περισσότερες των περιπτώσεων που θα το χρειαστώ δεν βοηθάει και η μορφολογία του εδάφους .
Αυτά που πρέπει να κοιτάξω είναι δύο πράγματα.
Απαραιτήτως να μαζεύει για να μπαίνει στο σακίδιο καθότι πάντα υπάρχει πεζοπορία και δεύτερο ,ανοιχτό να είναι καμιά 65 πόντους.
Διάβασα ότι έχει γραφτεί εδώ κατά καιρούς και θα κάνω κι εγώ κάποια έρευνα.
 
Walk stool comfort 65...θυμησε μου όταν βρεθύμε να το δοκιμάσεις.
Αν θες να το συνδιασεις και για βάλτο, αγοράζεις από ebay και το αξεσουάρ study και καθάρισες :)
Υ.Γ. Όταν έκατσε ο Πανουτσος μου είπε, παραείναι αναπαυτικό, κινδυνεύεις να σε πάρει ο ύπνος .sarcastic.
 
Walk stool comfort 65...θυμησε μου όταν βρεθύμε να το δοκιμάσεις.
Αν θες να το συνδιασεις και για βάλτο, αγοράζεις από ebay και το αξεσουάρ study και καθάρισες :)
Υ.Γ. Όταν έκατσε ο Πανουτσος μου είπε, παραείναι αναπαυτικό, κινδυνεύεις να σε πάρει ο ύπνος .sarcastic.
Κι αν τον κάψω ....yelling.

Ωραία ,θέλω να δω και το βάρος του και το μήκος κλειστό.Αν και βρήκα κάποια στοιχεία απο ιντερνετ ,αλλά αφου το έχεις ,θα εχω μια εικόνα απο κοντά.
 
Πρέπει να είναι φρέσκο το πλαστικό γιατί αμα την εχει φάει ο ήλιος και πας να σηκωθείς αποτομα θα τουφεκας Ξαπλωτος Ρουαγιάλ.yelling.
Και παντα με τον κινδυνο απο κανα ποδι που εχει καρφωθει στο χωμα και παραμενει ορθιο......:D
 
Κατα τη γνωμη μου οτι πιο κοντο και συμαζεμενο. Κι αυτα τα αλουμινιου για ψαρεμα μια χαρα ειναι
Εχει κάποιος φίλος να προτείνει κατάστημα στην ΑΘΗΝΑ (Αλιείας ίσως ?) με πτυσσόμενο τρίποδο καρεκλάκι, μεταλλικό ;
Για το κυνήγι το θελω και γι' αυτο να εχει και κάποιο ύψος (να μην θελω ...βοήθεια για να σηκωθώ να τουφεκίσω :))
 
Back
Top