Καραμπίνα 76 cm

Άρι αργότερα της αλλάζεις κοντάκι και ξυστό σε παραλλαγή καλάμι, της πατάς και μια κεραμική light bronze και μου στέλνεις το m2 για τα φασόλια γίγαντες.
Εσυ θες να σου πατησω μια τουφεκια με τη Μ2 στα 50 μετρα σε καμια λαμαρινα, να την βαλω στη θηκη της, και να σε αφησω να ξυνεις το κεφαλι σου για καμια ωρα μεχρι να συνειδητοποιησεις τι εγινε... .terror. Στο εχω ξαναπει, με αυτο το οπλο δεν ξερω πραγματικα τι εχει παιχτει, αλλα ειναι πολυ πανω απο το μεσο ορο...

Ευχαριστω παιδες... Καλοι οι πινακες και οι λατες, ξερω τι περιπου θα δω εκει νομιζω, αλλα το θεμα ειναι να την δω στο κυνηγι, εκει θα αποδειχθει ο ¨μυθος¨ της... Με την κατασταση βεβαια που μπλεξαμε, υπομονη...
 
Εσυ θες να σου πατησω μια τουφεκια με τη Μ2 στα 50 μετρα σε καμια λαμαρινα, να την βαλω στη θηκη της, και να σε αφησω να ξυνεις το κεφαλι σου για καμια ωρα μεχρι να συνειδητοποιησεις τι εγινε... .terror. Στο εχω ξαναπει, με αυτο το οπλο δεν ξερω πραγματικα τι εχει παιχτει, αλλα ειναι πολυ πανω απο το μεσο ορο...

Ευχαριστω παιδες... Καλοι οι πινακες και οι λατες, ξερω τι περιπου θα δω εκει νομιζω, αλλα το θεμα ειναι να την δω στο κυνηγι, εκει θα αποδειχθει ο ¨μυθος¨ της... Με την κατασταση βεβαια που μπλεξαμε, υπομονη...
Φίλε πέρα από την πλάκα που κάνουμε όντως η m2 σου είναι ωραία.
Αυτό που με προβληματίζει είναι " το πάνω από τον μέσο όρο ". Δεν μου αρέσει το Ρίσκο όταν παίρνεις ένα τουφέκι αν θα σκοτώνει πχ όπως το δικό σου ή λιγότερο.
Αυτήν η λεπτομέρεια λέει πολλά.

Και που είσαι, μην πάρω κανένα φρενου. Τον νου σου!.yel.
 
Aφου εκανα ακομα μια αποπειρα για την maxus σε 76 εκατοστα κ δεν στέφτηκε με επιτυχια...

Αφου ολα τα υπολοιπα 76αρια με εκαναν να εχω δευτερες σκεψεις για τους χ,ψ λογους το καθενα και δεν με αφηναν να παρω την τελικη αποφαση...

Αφου πηρα ενα σπρινγκερακι για τα κοψοφτερα... :p

Αφου κυνηγαγα τον ψυχιατρο μεσα στο γραφειο που δεν μου εβαζε σφραγιδα μολις του ειπα τι θα παρω... .hair.

Αφου γραφτηκα στο ανοιχτο πανεπιστημιο μηχανολογων μηχανικων hippo


Ειπα να δοκιμασω να ζησω και εγω το μυθο της Remington, να μου φυγει κ το απωθημενο αλλα κη περιεργεια που ειχα...:)

Περισσοτερα οταν την παρω στο σπιτι...

upload image on web



Περα απο την πλακα που κανουμε, δεν εχω κολλημα με καμια εταιρια, κ μου αρεσει τα συμπερασματα να τα βγαζω παντα μονος μου με το αναλογο κοστος... Αναμενω με αγωνια να την κυνηγησω... Ευχαριστω δασκαλε... :) Ευχομαι να εχετε δικιο....
Καλορίζικη
 
Πάρθηκε η απόφαση κ θέλω ησυχία
Ο Αρις επροτιμησε την όμορφη V3

Λατες κ χαρτιά πετα τα παραπερα
Και χάζευε τα υδρόβια που σκάνε στον αέρα

Ευχομαι καλοριζικη και κάθε επιτυχία
Σε κάθε είδους θηραμα να σπέρνει δυστυχία
 
Αφου κυνηγαγα τον ψυχιατρο μεσα στο γραφειο που δεν μου εβαζε σφραγιδα μολις του ειπα τι θα παρω...

Μίλησε μας λίγο για αυτό.....
Καλορίζικη φίλε μου ήμουν σίγουρος ότι θα διάλεγες την v3 μόνο και μόνο απ' αυτό που είχες θέσει ως ζητούμενο ;)
 
Μίλησε μας λίγο για αυτό.....
Άσε φίλε εκεί που συζηταγαμε ήρεμα κ ωραία, τα στοιχεία σου, το ΑΜΚΑ σου, τι κυνηγάς, τι όπλα έχεις ,με το που πήγαινε να μου βάλει τη σφραγίδα με ρωτάει κ τί θα πάρεις τώρα?
Δεν πρόλαβα να ψελισω rem σήκωσε τη σφραγίδα κ πετάχτηκε σαν ελατήριο στο ταβάνι... Τι λες ρε φίλε μου λέει, θα πάρεις Remington κ θες εγώ να υπογράψω ότι είσαι καλά??? .yelling.

Ευχαριστώ παλικάρια, υγεία να έχουμε, όλα τα άλλα είναι σίδερα για να μας φτιάχνουν τη διάθεση...
 
Άσε φίλε εκεί που συζηταγαμε ήρεμα κ ωραία, τα στοιχεία σου, το ΑΜΚΑ σου, τι κυνηγάς, τι όπλα έχεις ,με το που πήγαινε να μου βάλει τη σφραγίδα με ρωτάει κ τί θα πάρεις τώρα?
Δεν πρόλαβα να ψελισω rem σήκωσε τη σφραγίδα κ πετάχτηκε σαν ελατήριο στο ταβάνι... Τι λες ρε φίλε μου λέει, θα πάρεις Remington κ θες εγώ να υπογράψω ότι είσαι καλά??? .yelling.

Ευχαριστώ παλικάρια, υγεία να έχουμε, όλα τα άλλα είναι σίδερα για να μας φτιάχνουν τη διάθεση...

Σωωωωωωωωραιος .sarcastic.
Σου εύχομαι να την χαρείς και σου βγάλει όλα τα γούστα φίλε μου.
 
Άσε φίλε εκεί που συζηταγαμε ήρεμα κ ωραία, τα στοιχεία σου, το ΑΜΚΑ σου, τι κυνηγάς, τι όπλα έχεις ,με το που πήγαινε να μου βάλει τη σφραγίδα με ρωτάει κ τί θα πάρεις τώρα?
Δεν πρόλαβα να ψελισω rem σήκωσε τη σφραγίδα κ πετάχτηκε σαν ελατήριο στο ταβάνι... Τι λες ρε φίλε μου λέει, θα πάρεις Remington κ θες εγώ να υπογράψω ότι είσαι καλά??? .yelling.

Ευχαριστώ παλικάρια, υγεία να έχουμε, όλα τα άλλα είναι σίδερα για να μας φτιάχνουν τη διάθεση...
Φίλε επειδή η ρεμινγκτον έκλεισε και εξαγοράστηκε από άλλες εταιρείες νομίζω ότι έκανες την καλύτερη αγορά καθόσον δεν ξέρουμε στο μέλλον τι όπλα θα βγουν από τους καινούργιους ιδιοκτήτες.Καλοριζικη και καλοντουφεκη, τώρα ψήνομε και εγώ για μια 1100 με 81εκ κάννη γιατί τέτοια όπλα δε θα ξαναβγούν. Θα σου ευχομουν καλές τουφεκιές αλλά με τέτοιο τουφεκι ειμαι σίγουρος για αυτό.
 
Εσυ θες να σου πατησω μια τουφεκια με τη Μ2 στα 50 μετρα σε καμια λαμαρινα, να την βαλω στη θηκη της, και να σε αφησω να ξυνεις το κεφαλι σου για καμια ωρα μεχρι να συνειδητοποιησεις τι εγινε... .terror. Στο εχω ξαναπει, με αυτο το οπλο δεν ξερω πραγματικα τι εχει παιχτει, αλλα ειναι πολυ πανω απο το μεσο ορο...

Ευχαριστω παιδες... Καλοι οι πινακες και οι λατες, ξερω τι περιπου θα δω εκει νομιζω, αλλα το θεμα ειναι να την δω στο κυνηγι, εκει θα αποδειχθει ο ¨μυθος¨ της... Με την κατασταση βεβαια που μπλεξαμε, υπομονη...
Άρη ετοίμασε μια μπουρνουζοπετσετα μπάνιου δώρο για τον Τόλη για το κλάμα που θα ρίξει
 
Aφου εκανα ακομα μια αποπειρα για την maxus σε 76 εκατοστα κ δεν στέφτηκε με επιτυχια...

Αφου ολα τα υπολοιπα 76αρια με εκαναν να εχω δευτερες σκεψεις για τους χ,ψ λογους το καθενα και δεν με αφηναν να παρω την τελικη αποφαση...

Αφου πηρα ενα σπρινγκερακι για τα κοψοφτερα... :p

Αφου κυνηγαγα τον ψυχιατρο μεσα στο γραφειο που δεν μου εβαζε σφραγιδα μολις του ειπα τι θα παρω... .hair.

Αφου γραφτηκα στο ανοιχτο πανεπιστημιο μηχανολογων μηχανικων hippo


Ειπα να δοκιμασω να ζησω και εγω το μυθο της Remington, να μου φυγει κ το απωθημενο αλλα κη περιεργεια που ειχα...:)

Περισσοτερα οταν την παρω στο σπιτι...

upload image on web



Περα απο την πλακα που κανουμε, δεν εχω κολλημα με καμια εταιρια, κ μου αρεσει τα συμπερασματα να τα βγαζω παντα μονος μου με το αναλογο κοστος... Αναμενω με αγωνια να την κυνηγησω... Ευχαριστω δασκαλε... :) Ευχομαι να εχετε δικιο....

Καλορίζικη να την χαρείς όπως το έχεις φανταστεί... :)
 
Back
Top