Καιρός

Πιστεύεις ότι μας ψεκάζουν;
Αν μπορέσεις να μου δώσεις μία πειστική απάντηση περί τίνος πρόκειται αυτό που έβγαλε φώτο το τηλέφωνο μου απόψε τότε ΔΕΝ θα πιστεύω

υ.γ Από τις 06.00 το πρωί στο καρτέρι μ΄χρι κι'απόψε δεν σταμάτησαν να πηγαινοέρχονται .
 
Αν μπορέσεις να μου δώσεις μία πειστική απάντηση περί τίνος πρόκειται αυτό που έβγαλε φώτο το τηλέφωνο μου απόψε τότε ΔΕΝ θα πιστεύω

υ.γ Από τις 06.00 το πρωί στο καρτέρι μ΄χρι κι'απόψε δεν σταμάτησαν να πηγενοέρχονται .
Καυσαέρια αεροπλάνων
 
καλησπερα σας

Μας το χρωσταγε αυτο το σ.κ ο νοεμβριος ....
Δεν εχει αλλαξει κατι σε αυτα που ειχαμε πει την προηγουμενη εβδομαδα , απο σημερ θα ανεβει λιγο η θερμοκρασια ιδικα την μερα λογο νοτιαδων
θα εχουμε νεες βροχες ομως απο τριτη και απο τα β.δ
Να πω εδω μεγαλη εμμονη δειχνει να εχει ο καιρος τις επομενες μερες σε κερκυρα-δ.μακεδονια-ηπειρο ,τα φαινομενα εκει θα ειναι συνεχομενα και αρκετα εντονα
Βροχες θα εχει ολη γενικα η μακεδονια οπως και ολη η δυτικη ελλαδα
Απο εκει και περα προσκερη αλλαγη με βοριαδες θα εχουμε απο πεμπτη παρασκευη εως και το σ,κ, ξερος βοριας χωρις φαινομενα αυτην την φορα...
προς το τελος του μηνα παει να ξαναβγαλει κατι καλο...θα τα δουμε τις επομενες μερες........
 
Από τα περιστέρια των Ιωαννίνων μέχρι την Κοζάνη πολυ χιονι μάγκες πέρασα οριακά χωρίς αλυσίδες στα διόδια στο Μέτσοβο είχε 45 ποντους χιονι!!

Ποτε βαλαν διοδια στο μετσοβο.Για την εγναντια θα λες μαλον?
Δεν την εχω περασει ποτε μου.Περναγα την καταρα την δεκαετια του 90.Εχω φωτο με τουλαχιστον 2.5 μετρα χιονι δεξια αριστερα του δρομου.Που ειναι αυτες οι εποχες ρε παιδια?
εδω η φωτό πριν τα Γρεβενά
 
χειμωνας ειναι η ανοιξη με αυτες της θερμοκρασιες!:)

Ο χειμωνας ξεκιναει με το χειμερινο ηλιοστοασιο στο β.ημισφαιριο 20-23 δεκεμβριου
φυσικα μιλαμε για τις κανονικες εποχες και οχι τις μπερδεμενες που εχουμε τα τελευταια χρονια..............................
 
Περι κατι λεει ο Σακης στο fb για πιθανη ψυχρη εισβολη απο τριτη - τεταρτη.. Να ελπιζουμε;
Στο τελευταιο ποστ ειχα γραψει για κατι καλο προς το τελος του μηνα.....τσαμπα γραφω ρε γαμωτο σας......ναι θα βγει ποσο κρυα θα ειναι δεν ξερουμε ακομα...
 
Back
Top