Καιρός

Προπερσι το κακο δεν εγινε μονο απο τους δρακουλες του καρτεριου
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΩΣΤΟΥς ΜΠΕΚΑΤΣΑΔΕς ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΑΝΕ ΜΕ ΚΑΤΙ 15ΡΕς ΚΑΙ 20ΑΡΕς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.....!!!!!!!!!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ?
ΦΕΡΜΑΡΙΣΤΕς ΜΠΕΚΑΤΣΕς ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕς !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΟ ΚΑΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥς ΕΚΕΙΝΕς ΤΙς ΜΕΡΕς...
Εγιναν και αλλα ακομα χειροτερα φιλε, να γυρνανε παγανα με τα 4×4 ενας οδηγος και ο συνοδηγος τουφεκουσε τις μπεκατσες μεσα απο το αυτοκινητο κατω απ τις ελιες που ηταν παγωμενες και ανημπορες και κοιτουσαν σαν χαζες, αστα μη μου τα θυμιζεις τωρα... και το χειροτερο ειναι οτι καμαρωναν και ελεγαν ευχαριστηθηκα κυνηγι σημερα.
Τι ευχαριστηθηκες βρε Μαλακα τιποτενιε????
Δεν υπαρχει ουτε παιδεια ουτε επιπεδο σε καποιους ανθρωπους δυστηχως!!!
 
Εγιναν και αλλα ακομα χειροτερα φιλε, να γυρνανε παγανα με τα 4×4 ενας οδηγος και ο συνοδηγος τουφεκουσε τις μπεκατσες μεσα απο το αυτοκινητο κατω απ τις ελιες που ηταν παγωμενες και ανημπορες και κοιτουσαν σαν χαζες, αστα μη μου τα θυμιζεις τωρα... και το χειροτερο ειναι οτι καμαρωναν και ελεγαν ευχαριστηθηκα κυνηγι σημερα.
Τι ευχαριστηθηκες βρε Μαλακα τιποτενιε????
Δεν υπαρχει ουτε παιδεια ουτε επιπεδο σε καποιους ανθρωπους δυστηχως!!!
Ετσι ακριβως,Μ εχρι με αεροβόλο βραδυ εδω στα αρχαια που ειχε προβολεις τις βαρουσανε τα ληγουρια.hair.
 
Προπερσι το κακο δεν εγινε μονο απο τους δρακουλες του καρτεριου
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΩΣΤΟΥς ΜΠΕΚΑΤΣΑΔΕς ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΑΝΕ ΜΕ ΚΑΤΙ 15ΡΕς ΚΑΙ 20ΑΡΕς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.....!!!!!!!!!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ?
ΦΕΡΜΑΡΙΣΤΕς ΜΠΕΚΑΤΣΕς ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕς !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΟ ΚΑΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥς ΕΚΕΙΝΕς ΤΙς ΜΕΡΕς...
Εγω φιλε εκεινες τις μέρες εκανα δεκαπέντε μερες να πιάσω οπλο,μαλωνα με τον δασαρχη τον βλακα να βγαλει άμεσα απαγόρευση,πολλα μπορω να σας γράψω αλλά δεν θελω να τα θυμάμαι
 
Δεν νομίζω ότι τέτοιες συζητήσεις βοηθάνε με οποιονδήποτε τρόπο το κυνήγι και το φόρουμ. Θεωρώ πως όλοι οι έντιμοι κυνηγοί ξέρουν τι είναι σωστό και τι λάθος. Ας μείνουμε στο θέμα καιρός σας παρακαλώ. :)
 
Δεν νομίζω ότι τέτοιες συζητήσεις βοηθάνε με οποιονδήποτε τρόπο το κυνήγι και το φόρουμ. Θεωρώ πως όλοι οι έντιμοι κυνηγοί ξέρουν τι είναι σωστό και τι λάθος. Ας μείνουμε στο θέμα καιρός σας παρακαλώ. :)
Δικιο εχεις Βασιλη βγηκαμε και οφ τοπικ, αν θες σβησε τα δικα μου ποστ δεν εχω προμπλεμ
 
Προπερσι φιλε ηταν κατι παραπανω απο σφαγη, και η κουτση Μαρια πηγαινε καρτερι για μπεκατσα και καμαρωνε...
Τι να πεις η μαλακια σπαει κοκκαλα, απο παντου τουφεκιες ακουγες το σουρουπο, ειχε καταντησει πολυ ξεφτιλα το θεμα!!!
που να δεις και τι γινοταν το 2000 οι μπεκατσες επεφταν μεσα στους κηπους απο τα σπιτια τοσες που ειχες τοτε
 
Καλησπερα γεροντες
Δεν εχει αλλαξει κατι σε αυτα που ειχαμε πει, και σε αυτα που εχετε ακουσει αυτες τις μερες..Οσο αφορα τις βροχες που περασαν αλλα και αυτες που ερχονται αυριο μεθαυριο οπως και η σταδιακη πτωση της θερμοκρασιας απο πεμπτη και μετα ......
Το σημαντικο ειναι η μεγαλη πτωση της θερμοκρασιας στις πιο βορειες χωρες απο εμας..
Η οποια θα μεινει και χαμηλα για αρκετες ακομα μερες εκει,,..
Επισης σημαντικο ειναι οτι η κυκλοφορια θα παραμεινει πολυ καλη για εμας ολες τις επομενες μερες...
Η ταση του καιρου ειναι να παραμεινει σε χειμερινο μοτιβο η κεντρικη ευρωπη /β.βανατιλικη /βαλκανια εως και τις 7/8 του μηνα τουλαχιστον
Πολυ πιθανη λογο και τις επαναληψης που εχουμε σε τετοιες περιπτωσεις , να εχουμε νεα σοβαρη κακοκαιρια σε εμας εως τις 4/6 του δεκεμβρη...
Εδω θα μαστε να το δουμε πιο καλα ........



Αυτο το Π-Σ-Κ φαινεται ωραιο καιρικα για εξορμησοπερπατηματακι

Μην μου βιαζεστε ακομα για το Σ.Κ
ετσι οπως κυλαει το πραγμα με την ψυχρη λιμνη βορεια απο εμας, εχει πιθανοττα να βγαλει β.χαμηλο (νυφιτσα) και να εχουμε καποια φαινομενα κεντρικα και νοτια..Δεν το δειχνουν ακομα οι χαρτες , μονο καποια ensables αλλα δεν ειναι και απιθανο ...
 
Last edited:
Back
Top