Η μαγεία του φινιρίσματος από τον Γιώργο (Altair)

  • Thread starter Deleted member 2
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Νικολη να το ευχαριστηθεις φιλε μου όσο σε παει. Φυσικά το περιμένω να ερθει Χανιά για να του πιω το.... εεεε να ρίξω καμμια πουλα.sarcastic.αχααχαχ merkel lusso εγινε.RESPECT.
Είσαι θεουλης.RESPECT.
Φανταστικη δουλειά με ποιοτικές πρώτες ύλες σε όλα ότι καλύτερο σε ολα.
Συγχαρητήρια στους τεχνίτες και Νικολή να το λιώσει στα βουνά..terror.
 
Νικόλα να το χαρείς όσο δεν πάει φίλε .shake hands..
Εξαιρετική η δουλειά του Γιώργου.
Ευχαριστώ Γιάννη !
Νικο εργο τεχνης .Πράγματι συγχαρητήρια και από εμένα στο Γιώργο. Για να δούμε αυτό το αποτέλεσμα έχει γίνει κατάθεση ψυχής. Χερεσαι να γνωρίζεις τετια ατομα εστο και ιντερνετικα ......για την ώρα. .shake hands.
Ευχαριστώ παίχτη !
 
Είσαι θεουλης.RESPECT.
Φανταστικη δουλειά με ποιοτικές πρώτες ύλες σε όλα ότι καλύτερο σε ολα.
Συγχαρητήρια στους τεχνίτες και Νικολή να το λιώσει στα βουνά..terror.
Ευχαριστώ φίλε μου ! Θα το περάσω και από το Κρητικό στρες τεστ μπαστόνας στα πυκνά :D
 
Νικολη ευχομαι για μια ακομη φορα να το χαρεις! Καταπληκτικη δουλεια!
Βγαλε και καμια φωτο ολο το οπλο να χαζεψουμε! Δεν χορταινεις να βλεπεις αυτο το ΟΠΛΟ με τετοια ΞΥΛΑ!
Γιωργο μπραβο για την ωραια δουλεια, φαινεται το μερακι και η προσπαθεια για τελειοτητα!
Επειδη απο οτι εχω καταλαβει μαγειρευεις,θελω να σε ρωτησω, ο Κρητικος λαγος ηταν πιο νοστιμος απο τους λαγους που εχετε στην ηπειρωτικη Ελλαδα; Ειδες διαφορα;
Υ.Γ μπραβο και στον Γιαννη για την κατασκευη αυτου του πανεμορφου κοντακιου,ολα τα λεφτα το ημιπιστολε και η καστασκευη ψαθας τερμα πισω στο ξυλο αντι για πελμα!
 
Γιάννο δεν έχω φάει και πολλούς λαγούς ,από τους λίγους όμως, ναι....του Νικολή μου φάνηκε πιο νόστιμος. Το σωστό συμπέρασμα όμως θα το βγάζαμε αν του στέλναμε έναν ηπειρωτικό να τον φτιάξει η μαμά του...bbq2
 
Νικολη ευχομαι για μια ακομη φορα να το χαρεις! Καταπληκτικη δουλεια!
Βγαλε και καμια φωτο ολο το οπλο να χαζεψουμε! Δεν χορταινεις να βλεπεις αυτο το ΟΠΛΟ με τετοια ΞΥΛΑ!
Γιωργο μπραβο για την ωραια δουλεια, φαινεται το μερακι και η προσπαθεια για τελειοτητα!
Επειδη απο οτι εχω καταλαβει μαγειρευεις,θελω να σε ρωτησω, ο Κρητικος λαγος ηταν πιο νοστιμος απο τους λαγους που εχετε στην ηπειρωτικη Ελλαδα; Ειδες διαφορα;
Υ.Γ μπραβο και στον Γιαννη για την κατασκευη αυτου του πανεμορφου κοντακιου,ολα τα λεφτα το ημιπιστολε και η καστασκευη ψαθας τερμα πισω στο ξυλο αντι για πελμα!
Ευχαριστώ Γιάννη θα βγάλω φωτογραφίες να το δείτε.
Θα έρθουμε στα Χανιά με το Μύρο να το ρίξετε με τον Ευριπίδη και το Βίκτωρα. Ετοιμάσου .sarcastic.
 
Γιάννο δεν έχω φάει και πολλούς λαγούς ,από τους λίγους όμως, ναι....του Νικολή μου φάνηκε πιο νόστιμος. Το σωστό συμπέρασμα όμως θα το βγάζαμε αν του στέλναμε έναν ηπειρωτικό να τον φτιάξει η μαμά του...bbq2
Κανένα πρόβλημα στείλε να τον μαγειρέψει η μαμά.
 
Ευχαριστώ Γιάννη θα βγάλω φωτογραφίες να το δείτε.
Θα έρθουμε στα Χανιά με το Μύρο να το ρίξετε με τον Ευριπίδη και το Βίκτωρα. Ετοιμάσου .sarcastic.
Τελεια!! Το τηλ το εχεις ενημερωσε 1-2 μερες πριν να κανονισω να ειμαι ευκαιρος για.terror.και για bbq2!!
 
Καλοριζικο Νικολη το νεο κοντακι και παλι....
Ο Γιωργος εδωσε αυτην την πινελια στα ηδη πανεμορφα ξυλα ωστε να ξυπνησει απο μεσα τους η τεχνη της φυσης .....
Αναδειξε με εξαιρετικο τροπο τα νερα του ξυλου....τα ζωντανεψε.... και το αποτελεσμα μιλαει απο μονο του.
Να το ευχαριστηθεις φιλε οσο δεν παει.....
 
Καλοριζικο Νικολη το νεο κοντακι και παλι....
Ο Γιωργος εδωσε αυτην την πινελια στα ηδη πανεμορφα ξυλα ωστε να ξυπνησει απο μεσα τους η τεχνη της φυσης .....
Αναδειξε με εξαιρετικο τροπο τα νερα του ξυλου....τα ζωντανεψε.... και το αποτελεσμα μιλαει απο μονο του.
Να το ευχαριστηθεις φιλε οσο δεν παει.....
Ευχαριστώ φίλε μου !
 
Πολυ ωραια ηταν!!
Η κατασκευή αυτη ηταν μια πολυ καλή ευκαιρια να βρεθουμε με το Νικολη!
Φαγαμε τον υπεροχο λαγο,μαγειρεμενο από τα χερια της μητερας του,ηπιαμε ...τα σχετικα μας,ηπιαμε τους καφεδες μας,το παλέψαμε με την κατασκευη,ρίξαμε και τα σμπαρα μας!
Πολυ ωραια!
Ο ψηλος,το απογειωσε!:)
Ειναι λιγο της υπομονης...
Ωστοσο,αξιζε καθε λεπτο που διέθεσε !!
Εννοειται πως καταθετει ψυχη σ'αυτο που κανει!
Βλεπω το Νικολα να καθεται στην ξερολιθια και να χαζευει το ντουφεκι!.sarcastic.
Θα του το παρει κανα ζουδι,και ποιος ακουει τον μεγαλο!weather1
Να'σαι καλα ρε κοπελι,να τον χαρεις τον εργαλο!!
Περιμενουμε, τον πρωτο που θα παρεις,μαγειρεμενο απο την μάνα!:)
Φέρτον εσυ....;)
 
Που πας τέτοια ξύλα στο βουνό?
Ετοιμάσου να απαντάς σε όποιον σε ρωτάει!!
Άλλο πράγμα να κρατάς κάτι που σου αρέσει,σε γεμίζει,σε ευχαριστεί!! Τώρα θα έχεις και άλλον έναν λόγο να βγαίνεις στο βουνό. Θα πιάσεις πολλές φορές τον εαυτό σου να χαΐδεύει το όπλο, να το κοιτάζει και μετά να πέρνει μια γερή δώση οικώνων από την μαγεία των εληνικών βουνών και τόπων!
Μπράβο σε όλους τους δημιουργούς! Και απόλαυσέ το όσο μπορείς!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top