Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

μπορεί κάποιος να μου πει πως στέλνεις προσωπικό μήνυμα σε κάποιον?
Γιαννη καλησπερα,
Υπαρχουν δυο τροποι. Ο ενας ειναι απο την επιλογη "Εισερχομενα" επανω αριστερα στο Forum, και ο αλλος ειναι, απευθειας,οταν ενα μελος εχει παραθεσει καποιο μηνυμα και φαινεται στα αριστερα, μολις πατησεις επανω του, δειχνει ενα μινι προφιλ του μελους, που επισης σου δινει την δυνατοτητα αποστολης προσωπικου μηνυματος...
Στην πρωτη περιπτωση υπαρχει και η επιλογη να προσθεσεις και αλλα μελη...
 
Πώς απενεργοποιώ την αποστολή email κάθε φορά που κάποιος γράφει κάτι σε θέμα που έχω γράψει κι γω;
 
Με δυο τροπους..
Ειδικα, για καθε θεμα χωριστα, υπαρχει επιλογη επανω δεξια, οταν ειμαστε μεσα στο θεμα, Watch/Unwatch Thread.
Αναλογως σε ποια επιλογη ειστε, οταν πατησετε πανω μια/δυο φορες εμφανιζεται ενα μηνυμα παρακολουθηση με ή χωρις email.
Γενικα, στο προφιλ μας-->Ρυθμισεις-->Λεπτομερειες Επικοινωνιας--> Ξεtikαρουμε οτι εχει σχεση με email.
 
Ναι βέβαια, δεν υπάρχει κάτι τικαρισμένο, απλά αναγράφεται το email μου.
Με δυο τροπους..
Ειδικα, για καθε θεμα χωριστα, υπαρχει επιλογη επανω δεξια, οταν ειμαστε μεσα στο θεμα, Watch/Unwatch Thread.
Αναλογως σε ποια επιλογη ειστε, οταν πατησετε πανω μια/δυο φορες εμφανιζεται ενα μηνυμα παρακολουθηση με ή χωρις email.
Γενικα, στο προφιλ μας-->Ρυθμισεις-->Λεπτομερειες Επικοινωνιας--> Ξεtikαρουμε οτι εχει σχεση με email.
Εαν τα εκανες ολα και δεν βρηκες ακρη θα πρεπει να με αφησεις λιγο να το κοιταξω... Λιγο υπομονη...
 
Οδηγιες για παυση εισερχομενων E-mail
Στο προφιλ μας-->Ρυθμισεις-->Επεξεργασια Επιλογων-->

(τικαρουμε μονο αυτο) Αυτόματη παρακολούθηση θεμάτων που έχετε δημιουργήσει/απαντήσει...

(οχι αυτο) και ενημέρωση μέσω email για απαντήσεις
Για επιβεβαιωση των παραπανω σε ενα e-mail που εχετε δεχθει πατηστε χαμηλα εκει που υπαρχει η επιλογη "Disable all e-mails"

Αν καποιο μελος συνεχιζει μετα απο αυτο να εχει προβλημα, ας επικοινωνησει μαζι μας...
 
Last edited:
Back
Top